Zobacz wątek - Oględziny motocykla w Poznaniu.
NAS Analytics TAG

Oględziny motocykla w Poznaniu.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Oględziny motocykla w Poznaniu.

Postprzez Motoszczurek998 » 3/2/2019, 22:22

Witam! Wypatrzyłem sobie motocykl w Poznaniu jednak mam trochę kilometrów do pokonania, żeby go obejrzeć... Może znalazłby się ktoś życzliwy i mógłby go dla mnie obejrzeć i ocenić za odpowiednią rekompensatą? Dokładnie chodzi o SUZUKI GSR 600 z komisu MOTO - HANDEL POZNAŃ. https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gs ... BCv7o.html
POZDRAWIAM!!
Motoszczurek998
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/2/2019, 22:15


Re: Oględziny motocykla w Poznaniu.

Postprzez adam_tomasz » 4/2/2019, 08:58

Miałem z nimi jakiś kontakt, znajomy u nich kupił jakąś tanią yamahę - wizualnie kiepsko, technicznie do standardowych napraw (wymiana opon, układu napędowego, lampy przedniej) - ale cena też była niska. Znajomy raczej zadowolony.
Ja oglądałem u nich cbrki. Ceny nie były zbyt niskie, a w każdej coś mi nie pasowało. W jednej np było słychać stuki przy sprzęgle i przy zaworach - mimo opisu, że wszystko idealne itd. Ale tragedii nie było.
Chłopaki raczej tak ogólnie do pogadania spoko, ale o motocyklach za dużo nie chcą mówić - trzeba samemu sprawdzać.
Aha, trzeba się umówić przed przyjazdem, bo na murawie mają tylko kilka sztuk - reszta jest w ich sporym garażu kawałek od murawy.
Na plus, że nie ma problemu z jazdami próbnymi.
Na chwilę obecną nie ma co tam jechać bo pogoda lipna, trzeba poczekać do wiosny, tak aby się trochę nim przejechać.
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê