Zobacz wątek - Prośba o pomoc w ocenie motocykla Suzuki GS 500. Warszawa

Prośba o pomoc w ocenie motocykla Suzuki GS 500. Warszawa

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Prośba o pomoc w ocenie motocykla Suzuki GS 500. Warszawa

Postprzez JanSkrzetuski » 21/2/2017, 22:57

Witam wszystkich.
W związku ze zbliżającym się z każdym dniem sezonem postanowiłem wydać ciężko zarobione pieniądze i kupić swój pierwszy motocykl. Ponieważ doświadczenia mam tylce co zdobyłem na kursie, czyli nie mam, szukam osoby, która pomogłaby mi przy oględzinach, doradziła czy warto brać dany motocykl i co ewentualnie naprawić, zmienić, zrobić po zakupie.
Jeżeli ktoś ma wolny czas, chciałby mi pomóc i chciałby powiększyć grono motocyklistów o jedną osobę proszę o zostawienie informacji w komentarzu, albo napisanie wiadomości. Mam na oku jedno ogłoszenie i jestem umówiony z Panem sprzedającym na piątek lub sobotę, ale oczywiście mogę ewentualnie zmienić termin pod kogoś.
Oczywiście widok mojej satysfakcji nie będzie jedynym wynagrodzeniem i sprawa moich podziękowań za poświęcony czas jest do ustalenia.
Motocykl stoi w Warszawie, jest to Suzuki GS 500 E z 2001 roku. Ogłoszenie można zobaczyć:
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDiOBoB.html
Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że spotkam się z Wami wkrótce w trasie.
JanSkrzetuski
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.