Zobacz wątek - Suzuki Bandit 650N 2009 - proszę o opinie i ocenę

Suzuki Bandit 650N 2009 - proszę o opinie i ocenę

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Suzuki Bandit 650N 2009 - proszę o opinie i ocenę

Postprzez MrTrash » 28/10/2014, 22:11

Witam.
Jako, że niedawno zdobyłem prawko kat. A2, zacząłem szukać swojego pierwszego, poważnego moto. Przeglądając oferty natrafiłem na taki oto okaz: http://olx.pl/oferta/suzuki-bandit-gsf-650-a2-stan-idealny-CID5-ID6Oayj.html#ac006d2023 (otwórz link). Od razu uprzedzam, że nie mam zamiaru przesiadać się z 50ccm(4 lata doświadczenia) na Bandita z pełną mocą, tylko na początek będę zdobywał doświadczenie na zamulonym, a dopiero po pewnym czasie i nalatanych km spróbuję okiełznać jego pełną moc.
Wracając do tematu, prosiłbym o kilka słów odnośnie tego egzemplarza, a mianowicie:
-Czy cena jest uczciwa?
-Lepiej kupować na zimę czy na wiosnę?
-Czy nie widać w nim nic podejrzanego?
-Własne opinie o tym modelu, czy warto kupować?
-Porady na co zwracać uwagę przy zakupie tego motorka.
Postaram się jeszcze zdobyć nr VIN, aby upewnić się o jego historii.
Jeśli byłby ktoś, kto mieszka w Białej Podlasce lub jej okolicach i mógłby z bliska obejrzeć moto, to prosiłbym o kontakt.
Z góry dziękuję :D
MrTrash
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.