Zobacz wÄ…tek - Suzuki dr 650
NAS Analytics TAG

Suzuki dr 650

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki dr 650

Postprzez Everlostify » 11/6/2014, 12:20

Witam. Planuje kupic sobie suzuki dr 650. Motocykl bedzie uzytkowany w 80% na asfalcie a reszta do jakies drogi szutrowe i polne. Zadnych lasow, podjazdow, skokow itp.
Mam 20 lat, ok 180 cm wzrostu i 70 pare kilo wagi. Bylby to moj pierwszy motocykl, chyba ze skuter tez sie liczy;p Mam prawko kat. A.
Moim docelowym motocyklem jest Honda Transalp 600, mialem go kupic rok temu ale sytuacja wymusila wyganie pieniedzy na cos innego. Mam do wydania ok 3500-4500zl.
Wypatrzylem cos takiego:
http://olx.pl/oferta/sprzedam-motor-suz ... d89566040a

Z wygladu zdaje sie zadbany. O stanie technicznym wlascicielka powiedziala ze jej zdaniem idealny. Zapytalem kiedy byl robiony remont silnika i jakie naprawy i ile razy przekrecil sie licznik ale jeszcze nie odpisala.
Drugim jest ten:
http://olx.pl/oferta/suzuki-dr-650-rse- ... 781e493938
Nic o nim nie wiem.

Co myslicie o tych sprzetach?
Za ewentualne bledy itp przepraszam:)
Everlostify
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/6/2014, 12:10


Postprzez henio12323 » 11/6/2014, 15:53

spoko mozna brać, sprzet na asfalt całkiem niezły a na szutrach to juz całkiem fajnie sobie radzi, gorzej w ciezkim terenie ale skoro tam cię nie ciągnie to nie widze przeszkód

co do samego motocykla wyglądac moze jak nówka, ale to co najwazniejsze tkwi w srodku, stare 4T są do dzisiaj dosyc mocno wyeksploatowane, mimo że są pancerne to róznie z nimi bywa, tam trzeba dbac o oleje itp a przez te lata miała róznych włascicieli i róznie mogła byc dbana, wiec warto pojechac z kims kto sie zna i neich oceni mniej wiecej silnikowo jak to wygląda, to samo zawieszenie i hamulce. potem ewentualne naprawy sa czasami upierdliwe i nie raz kosztowne. łatwiej kupoic komplet oklein za 400 zł powiedzmy i masz moto jak nówke wizualnie, a gorzej dorwać dobrą głowice za mniej niz 1500 zł pewnie :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Everlostify » 11/6/2014, 16:03

Czekam wlasnie az kobieta odpisze. Jak sie okaze ze romont robiony ze 3 lata temu to nawet nie bede czasu tracic na jechanie i obejrzenie. Napisala ze pierwszy wlasciciel ale nie wiem czy od nowosci czy w kraju.
Pojade z bratem ciotecznym. Od 6 lat jezdzi trampkiem i ktm lc4 ale nei wiem czy mial stycznosc z drka.

A do 6 tys wyciagne jakiegos trampka 600 z mim 94`?
Everlostify
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/6/2014, 12:10



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê