Zobacz wÄ…tek - Honda CBR 600 F2 do stunt
NAS Analytics TAG

Honda CBR 600 F2 do stunt

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez skidmarks » 16/6/2012, 11:32

To ja nie dociera ile ta z twojego ogłoszenia ma problemów to idź i ją kup. Możesz wtedy gadać wszedzie ze jest taki jeden na forum co się nei za.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez twojastaramaf2 » 16/6/2012, 11:38

skidmarks napisał(a):To ja nie dociera ile ta z twojego ogłoszenia ma problemów to idź i ją kup. Możesz wtedy gadać wszedzie ze jest taki jeden na forum co się nei za.


ale czyż ja powiedziałem kiedy kol wiek że ktoś tu sie nie zna ? NIE więc nie przypisuj mi swoich słów :) ja po prostu po ludzku PYTAM SIĘ :) co lepsze, cym się różni i ile można za to dać :) czy to aż takie trudne do zrozumienia ? ;]
ale wy wolicie sie bulwersować widzę normalnego człowieka trudno tu zaleście co po prostu wyjaśni i doradzi :)
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno


Postprzez kowal_71 » 16/6/2012, 11:43

Chłopie, przecież piszą Ci wszyscy wyraźnie, że sprzęty, które podajesz do niczego się nie nadają. Są na maksa zaniedbane, skatowane i rozsypują się w oczach. Zresztą, jak Ty chcesz oceniać motocykl do stuntu po zdjęciach, to życzę powodzenia. Co jak co, ale akurat sprzęt wykorzystywany w tak ekstremalnych warunkach trzeba obadać osobiście.

PS, i co to w ogóle za pytanie, "ile można za to dać?"? Tego też Ci nikt nie powie, bo to po prostu ciężko określić patrząc na zdjęcia. Dać można tyle, ile chce sprzedający. Jak uda Ci się zapłacić mniej, to tylko Twoje zwycięstwo.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez twojastaramaf2 » 16/6/2012, 11:55

kowal_71 napisał(a):PS, i co to w ogóle za pytanie, "ile można za to dać?"? Tego też Ci nikt nie powie, bo to po prostu ciężko określić patrząc na zdjęcia. Dać można tyle, ile chce sprzedający. Jak uda Ci się zapłacić mniej, to tylko Twoje zwycięstwo.


heh... xD No spoko ;] ale jeśli się ktoś nie orientuje w cenie a sprzedający ją zawyża i dla speca na oko to widać to chyba można się zapytać ile jest warta żeby nie przepłacić ;] ...

Ninjac6f napisał(a):A jezdziles czyms wczesniej??

A rozni sie tym ze jedno to f2 a jedno to f3 :)


nie jeździłem dlatego chce F2 :)

i F2 a F3 prawie niczym sie od siebie nie różnią poza rokiem produkcji :) i szczegółami np tarczami licznikami itp ;]
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno

Postprzez twojastaramaf2 » 16/6/2012, 12:35

nie jeździłem stuntem ;p ale normalnym motorem tak ;p
simsonkiem ;p, hondą CB 500, honda shadow(mój ojciec ma taką), R1 no i F2 :) -dwa ostatnie to tak tylko aby się przejechać ;p
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno

Postprzez twojastaramaf2 » 17/6/2012, 11:16

Boli cię to że twoja stara śmiga F2 ??
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno

Postprzez Kaai » 17/6/2012, 12:10

szukaj czegoÅ› za 5.5tyÅ›+~
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Black-Ghost » 17/6/2012, 17:57

twojastaramaf2 tak tak "szata nie zdobi człowieka" ale pamietaj że jak cie widzą tak cie piszą..
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez twojastaramaf2 » 17/6/2012, 18:10

Black-Ghost napisał(a):twojastaramaf2 tak tak "szata nie zdobi człowieka" ale pamietaj że jak cie widzą tak cie piszą..


a ja pozdrawiam ludzi którzy mnie nie znają a pomimo to obgadują :) czy az tak cię ten nick boli ? hehe bo to według mnie jest żałosne jak masz aż takie kompleksy to nie wiem zasłoń cobie nick kartką :)

nie moge szukać do 5,5 bo mam tylko 4 koła na stunta :)
Boli cię to że twoja stara śmiga F2 ??
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno

Postprzez Black-Ghost » 17/6/2012, 18:14

To idz do pracy i zarób żebyś miał 5500zł no chyba że jestes dzieckiem i na komunie dostałeś 4 koła od babci i już nigdy nie bedziesz miał wiekszych pieniedzy. To zostaje ci kupic sruta od kolegi z krzywą ramą. Itak pewnie długo tym nie pojezdzisz bo na PS3 bedziesz miał wiecej życ niż w realu.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez twojastaramaf2 » 18/6/2012, 14:13

Black-Ghost napisał(a):To idz do pracy i zarób żebyś miał 5500zł no chyba że jestes dzieckiem i na komunie dostałeś 4 koła od babci i już nigdy nie bedziesz miał wiekszych pieniedzy. To zostaje ci kupic sruta od kolegi z krzywą ramą. Itak pewnie długo tym nie pojezdzisz bo na PS3 bedziesz miał wiecej życ niż w realu.


CZY TO AŻ tak mocno cię boli ?? Że twoja stara jeździ F1 to kup jej tą F2 wreszcie :) i nawet stary nie będzie jej musiał popychać żeby odpaliła sąsiedzi to tam pewnie zadowoleni że ci stara pchają :) JEB... BUCU !!!
CWANIAK W NECIE PIZ*A W ÅšWIECIE :)
zauważcie że posty "Black-Ghost" wszędzie sa prawie takie same ;] nienawidzę takich ludzi jak tu przychodzisz na forum "niby do normalnych ludzi" a tu znajdzie się zawsze taka jedna PIZDA ktora musi wcisnąć swoje 3 grosze co aż tak ci się to podoba podnieca cię to ?? dobrze sobie przy tym robisz ? ;] patole na chacie musiałeś mieć i to niezłą :) Pozdrów starych NA RAZIE :)

Jeszcze jeden warn i się żegnamy.
kravec
Boli cię to że twoja stara śmiga F2 ??
Avatar użytkownika
twojastaramaf2
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/11/2011, 21:14
Lokalizacja: szczytno

Postprzez domin1995 » 18/6/2012, 19:53

twojastaramaf2 - Aż żałuję że chcesz moto na stunt a nie do szybkiej jazdy.
Nick wymyślony niby tak na szybko? A w twoich wypowiedziach ciągle ,,twoja stara"
Albo masz 15 lat albo jesteś burakiem ze wsi którego nie stac na Golfa 2/3 i musi zaszpanować moto.
Avatar użytkownika
domin1995
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 11/9/2010, 20:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Postprzez Black-Ghost » 19/6/2012, 19:23

Niestety chłopak ma 15 lat bo i obraca typowo gówniarskim slangiem nabytym gdzies pod gimnazjum. Ja żałuje że tacy ludzie wogóle chcą miec motocykl. Zapewne uprzykszych życie nie jednej osobie w swoim otoczeniu uprawiajac agro stunt który bedzie sie ograniczał do walenia do odcięcia i palenia gumy na swiatłach, i strzelania z wydechu o 12.00 w nocy, Ale przed kolegami ze szkoły bedziesz bogiem bo siejesz terror na ulicach. Za dużo czasu spędziłes na youtube i dłubaniu w nosie. Wróc do grania w CS-a i nie rób z siebie dorosłego na forum.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê