Zobacz wątek - amerykańska wygoda w trasę dla dwojga
NAS Analytics TAG

amerykańska wygoda w trasę dla dwojga

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

amerykańska wygoda w trasę dla dwojga

Postprzez Shov » 6/10/2012, 14:54

Witam.

Poszukuje motocyklu dla dwojga na styl GoldWing-a 1500SE. Tylko nie jestem przekonany czy oby na pewno jest on wystarczająco niezawodny na długie trasy i odpowiedni dla mnie bo mechanik ze mnie nie wielki aczkolwiek z moim banditem dawałem sobie radę. Jestem w miarę początkującym kierowcą motocyklów. Przejeździłem pół sezonu na Bandicie 600 (jeden ślizg na mokrej szosie) a tak uważam że nawet w miarę mi wychodzi ta jazda.

Czemu taka maszyna? Lubie takie klimaty po prostu, ale również wydaje mi się że takim sprzętem o wiele lepiej się będzie mi jako początkującemu jeździć z pasażerem i o wiele bezpieczniej (zdaje sobie sprawę z wagi takiej maszyny).

Także skracając jaki motocykl w tym stylu? Niezawodność? Czy dam sobie radę?

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Shov
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3/3/2012, 14:36
Lokalizacja: Łuków/Siedlce


Postprzez skidmarks » 6/10/2012, 17:10

Z takich "liniowców" masz Yamahe Venture i BMW 1200LT ale które lepsze to nie wiem. Ja bym brał klasyka gatunku czyli Goldasa gdybym miał decydowac sie na taki segment
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez Shov » 15/10/2012, 19:41

refresh
Avatar użytkownika
Shov
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3/3/2012, 14:36
Lokalizacja: Łuków/Siedlce

Postprzez leff » 15/10/2012, 21:20

ale wiesz, ze goldas to potrafi pojechac? z takim doswiadczeniem porywasz sie troche jak z motyka na slonce
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez DaroNTV » 16/10/2012, 09:56

takie motocykle to na pewno nie dla takiego kierowcy jak Ty (bez obrazy). za małe doświadczenie masz. pół sezonu na bandicie (jeszcze ze ślizgiem) to jest zerowe doświadczenie praktycznie.
ale odpowiadając na pytanie... z tego segmentu ja osobiście brałbym też Goldasa. KLASYK.
Była: Honda NTV 650, Jest: Honda CBR 900RR
Avatar użytkownika
DaroNTV
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/8/2011, 19:54
Lokalizacja: Tuchola



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr