Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Postprzez Ścigacz » 30/1/2014, 18:52

Dyskusja na temat: Przebieg kursu na prawo jazdy kategorii A
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Przebieg kursu na prawo jazdy kategorii A
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 30/1/2014, 18:52

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam,ile kosztuje swiadectwo szkolne zsz i sredniej<br><hr>wladca<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam prawo jazdy (wysztkie kategorie) , lo, matura, dowód osobsity i inne dokumenty. Wszystko legalne. Pełna anonimowość i zabezpiczenie. To nie jest żadne oszustwo możemy przeprowadzić transakcje na jakimś serwisie. Napewno będziesz zadowolony w 100%. Nie daj się naciągnąc u mnie masz czyste i przejrzyste zasady. Co do dogadania się proszę pisać na email: grpj100@gmail.com<br><hr>grpj<br>
ile kosztuje świadectwo zdania matury , czy to jest legalne ?i nikt się nie kapnie <br><hr>gosia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/2/2014, 23:54

Okolice Wodzisław Śląski chodzi o kat B pozdrawiam i proszę o kontakt <br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/2/2014, 10:40

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Jestem urzędnikiem w wydziale komunikacji i oferuję pomoc osobom nie mającym czasu na kurs prawa jazdy. Jestem w stanie załatwić prawo jazdy dowolnej kategorii bez wychodzenia z domu i bez żadnych formalności. Widziałem wiele ogłoszeń i sadze że połowa to bzdura. Moje prawo jazdy odbierane jest w danym wydziale komunikacji wraz ze wpisem do ewidencji także jest całkowicie legalne lecz zdobyte drogom na skróty!!!!! Koszt jednej kategorii 2500zl. O kontakt proszę tylko zdecydowane osoby tel kontaktowy 535-146-057 oraz 733-469-316<br><hr>Darek<br>
jestem chetny skorpions15@interia.pl pisz na priw<br><hr>adek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2014, 11:54

Komentatorzy napisał(a):Miales zatrzymane prawo jazdy, minela Ci juz kara?? Nie jest tajemnica jak ciezko zdac ponownie egazamin na prawo jazdy, jesli utracilismy je w wyniku jazdy pod wplywem alkoholu czy przekroczenia limitu punktow. Jesli nie masz ochoty na kilkanascie wizyt w osrodku WORD, zglos sie do nas. PRAWO JAZDY BEZ EGZAMINU ! Posiadasz Polski dowod osobisty lub paszport
Twoj okres kary nalozonej przez sad dobiegl konca i mozesz ponownie starac sie o wyrobienie prawa jazdy, co poswiadcza Urzad Ruchu Drogowego lub Policja. Więcej informacji udzielę pod adresem E-mail Word-Opawski@wp.pl<br><hr>Wiesław<br>
oszuście nikt w PL w niczym nie pomoze a zławszcza taki baran jak ty!!!szukajcie ale nie w PL tyle mogę powiedzieć bo ktoś mi zarzuci reklamę:)<br><hr>paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2014, 19:49

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomoge z prawo jazdy, unijne. Kontakt rymanski@interia.pl<br><hr>rym<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie jest prawo jazdy unijne??oszuscie nie ma takiego!!! kazde panstwo ma swoje prawo jazdy!! tak samo jak dowody i pazporty!!!kogo chcesz znowu naciagnac na pare 1000?? oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Oferuje możliwość załatwienia świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego, liceum zawodowego, technikum, zasadnicza szkołe zawodową oraz mature /starą/. Czas realizacji do 2 tygodni. Mozliwosc odbioru osobistego. kontakt: odwald@interia.pl
dyskrecja gwarantowana, uczciwość wymagana!.
Nie oszukuje ludzi! Nie pobieram zaliczek.<br><hr>Tomasz<br>
Witam interesuje mnie lo dla dorosłych najlepiej eksternistyczne jaka cena ?<br><hr>MM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/2/2014, 13:14

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):czy ktos załatwiał prawo jazdy u tegro goscia pnword@gmial.com piszcze opinie <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):ja kolego sie zawiodłem szczeże <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b ? ale z reki do reki dam nawet 4000 zl juz sie nie dam nabrac na terenie katowic<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):za kodeks sie bierz a nie za oszustwa gamoniu 4 tysiące przyda ci sie na kałcie z aresztu gwarantuje tobie<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy na terenie katowic kat b ale z reki do reki nie płacze oszustom ! ! ! mam pytanie czy ktos załatwiał u tego goscia legalneprawojazdy ludzie piszcze ! ! ! <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy od reki pilnie potrzebuje oto moje gg codzienie jestem od 20 godz !<br><hr>lipa<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b czy jest ktos kto chce trocge zarobi nikt nie chce kasy ?<br><hr>rypka<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opinij czy ktos załatwiał prawo jazdy u goscia paweł sikora pilnije !<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):nie polecam ,ale twój wybór<br><hr>anka.sz<br>
Komentatorzy napisał(a):czy to nastepnyny oszust /?<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):witam potrzebuje opinij czy ktos załatwiał uniego prawo jazdy oto jego dane tomasz prus pilnie !<br><hr>ela <br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Ja osobiście załatwiłem prawo jazdy u zalewski.1972@o2.pl konkretny uczciwy facet pierwszy raz myślę jak oszust trudno ale trafiłem czekałem na prawko do odbioru chyba 23 dni ale mama z wpisem w rejest i obiecane badania lekarskie przydały mi się do pracy teraz pracuje w firmie transportowej super polecam <br><hr>marcek13<br>
Komentatorzy napisał(a):witam potrzebuje opinie o zalewski1972@o2 pl czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy !<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego twój wybór ale nie polecam zalewski1972@o2
ja sam sie przekonałem i naprawde tak tego nie pozostawie ......<br><hr>Daria<br>
witam nie wiesz gdzie moge prawko kupic ? nie znasz tam jakiegos koleszki <br><hr>Pomocy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2014, 12:08

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument na początek chciał bym wam oswiadczyc że jestem Egzaminatorem pierwszegon stopnia siedzę w tym fachu od ponad 15 lat ogłaszam się się tu tylko z 2 powodów pierwszą moją sprawą kluczową jest to aby dobrze wykonac swoją prace tak aby każdy z moich klientów był w 100% zadowolony i nie martwił się niczym 2 sprawa cenie się za moją pomoc lecz moją pomoc w uzyskani wymazonego prawa jazdy będziecie pamiętali do końca swoich dni jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robic Prawda jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując z różnych wydawnictw testy.
Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik.
Powiem więcej nie masz nawet 50% szans.
Ogólnopolskie statystyki nie kłamią zdaje tylko egzamin z teorii ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100% ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś Mieć Ty? odpowiem wam na wszystkie pytania jakie chcieli byscie tylko wiedziec można ze mną się tylko skontaktowac poprzez adres E-mail KursNaKierowce@wp.pl.Powód dla którego warto skorzystac z mojej pomocy? Oszczędzasz Koszt kolejnych egzaminów i nerwy związane z kolejnym pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.<br><hr>Dawid<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomogę szybko i bez zaliczek uzyskać swiadectwo maturalne / stare/, świadectwa ukonczenia szkoły podstawowej,gimnazjum, zsz, liceum, technikum, BRAK ZALICZEK, CENY PROMOCYJNE !! odwald @ interia. pl SZYBKO TANIO I SKUTECZNIE.<br><hr>odwald<br>
OSZUST KONKRETNY NACIĄGACZ<br><hr>MAKO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2014, 12:14

E-mail KursNaKierowce@wp.pl OSZUST I NACIĄGACZ jeb***.<br><hr>OLEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2014, 12:41

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument na początek chciał bym wam oswiadczyc że jestem Egzaminatorem pierwszegon stopnia siedzę w tym fachu od ponad 15 lat ogłaszam się się tu tylko z 2 powodów pierwszą moją sprawą kluczową jest to aby dobrze wykonac swoją prace tak aby każdy z moich klientów był w 100% zadowolony i nie martwił się niczym 2 sprawa cenie się za moją pomoc lecz moją pomoc w uzyskani wymazonego prawa jazdy będziecie pamiętali do końca swoich dni jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robic Prawda jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując z różnych wydawnictw testy.
Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik.
Powiem więcej nie masz nawet 50% szans.
Ogólnopolskie statystyki nie kłamią zdaje tylko egzamin z teorii ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100% ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś Mieć Ty? odpowiem wam na wszystkie pytania jakie chcieli byscie tylko wiedziec można ze mną się tylko skontaktowac poprzez adres E-mail KursNaKierowce@wp.pl.Powód dla którego warto skorzystac z mojej pomocy? Oszczędzasz Koszt kolejnych egzaminów i nerwy związane z kolejnym pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.<br><hr>Dawid<br>
-- -DAWID NOWICKI--- TO JUDASZ OSZUST.ODDAJ KASĘ NACIĄGACZU JEDEN. POWIESIĆ I OBEDRZEĆ BANDYTĘ.NACIĄGNĄŁ MNIE NA KUPĘ KASY.PIĘKNIE PISAŁ I OBIECYWAŁ,DOPÓKI KASY NIE DOSTAŁ.NIE DAJCIE MU ANI GROSZA!!! NIC NIE ZAŁATWIŁ,KASY NIE CHCE ODDAĆ,ZAKOPAŁ SIĘ POD ZIEMIĘ.NA WYSYŁAŁ MI NA KOMPA LEWYCH PAPIERÓW Z PODROBIONYMI PIECZĄTKAMI.WYGLĄDAŁY JAK PRAWDZIWE.TE NAZWISKA Z TYCH PIECZĄTEK NIE ISTNIEJĄ- SPRAWDZAŁEM- PODOBNO MA KILKA LEWYCH KONT BANKOWYCH. KOGO JESZCZE OSZUKAŁ TO PROSZĘ O KONTAKT DO MNIE PODAJĘ SWÓJ E-MAIL jabko5@tlen.pl<br><hr>OLEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/2/2014, 10:54

Komentatorzy napisał(a):E-mail KursNaKierowce@wp.pl OSZUST I NACIĄGACZ jeb***.<br><hr>OLEK<br>
Witam Was E-mail KursNaKierowce@wp.pl to Dawid Nowicki,okropny OSZUST. Naciągnął mnie na dużą kasę. Podobno ma kilka kont lewych,ciągnie kase ile się daje,a potem się zmywa,pisałem z nim półtora miesiąca,zapewniał i obiecywała ja głupi wierzyłem i zapłaciłem kase. Potem ślad po nim zaginął. On kłamie jak z nut,to jego zawód oszusta. Ludzie czego się boicie,złóżmy się na prywatnego detektywa,oni go odszukają,samemu jest ciężko,a razem łatwiej.Ten kogo oszukał niech się odezwie.Proszę pisać mi na odpowiedż na tej stronie,pomyślimy co dalej.Fałszuje dokumenty i wysyła jakieś lewe co wogóle nie istnieją.<br><hr>Oszukany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/2/2014, 11:22

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomagam zdobyć LEGALNE prawo jazdy. Z wpisem i możliwością wymiany. Każda kategoria/zabrane/zatrzymane. BEZ ŻADNYCH ZALICZEK. PŁATNE PRZY ODBIORZE !! Szybko i Tanio !! +48 782 736 896<br><hr>michal<br>
Komentatorzy napisał(a):witam chciałbym kupić parawo jazdy na kategorię a i b tylko legalnie ile by coś takiego kosztowało u pana ???<br><hr>łukasz<br>
dawid.swierczynski@o2.pl polecam<br><hr>maks
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/2/2014, 14:39

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
potrzebuje kupic swiadectwo ukonczenia szkoly zaw2odowej gorniczej lub budowlanej potrzebne mi jest na zaraz do 10 dni gora prosze o szybka odpowiedz<br><hr>miro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 12:30

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument na początek chciał bym wam oswiadczyc że jestem Egzaminatorem pierwszegon stopnia siedzę w tym fachu od ponad 15 lat ogłaszam się się tu tylko z 2 powodów pierwszą moją sprawą kluczową jest to aby dobrze wykonac swoją prace tak aby każdy z moich klientów był w 100% zadowolony i nie martwił się niczym 2 sprawa cenie się za moją pomoc lecz moją pomoc w uzyskani wymazonego prawa jazdy będziecie pamiętali do końca swoich dni jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robic Prawda jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując z różnych wydawnictw testy.
Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik.
Powiem więcej nie masz nawet 50% szans.
Ogólnopolskie statystyki nie kłamią zdaje tylko egzamin z teorii ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100% ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś Mieć Ty? odpowiem wam na wszystkie pytania jakie chcieli byscie tylko wiedziec można ze mną się tylko skontaktowac poprzez adres E-mail KursNaKierowce@wp.pl.Powód dla którego warto skorzystac z mojej pomocy? Oszczędzasz Koszt kolejnych egzaminów i nerwy związane z kolejnym pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.<br><hr>Dawid<br>
KursNaKierowce@wp.pl OGŁOSIŁEM SIĘ DLA NAIWNYCH LUDZI W CISKAM IM GŁUPOTY ŻE ZAŁATWIĘ PRAWO JAZDY ,A TACY SĄ CO ICH NIE BRAKUJE I PCHAJĄ MI KASĘ ILE POWIEM TYLE ŚLĄ . PŁYWAM W FORSIE ,ZAROBIŁEM 4 MIL JARDY NA CZYSTO I NIE ODPROWADZIŁEM OD TEGO PODATKU he,he,he.he,he.........Z UŚMIECHEM POZDRAWIAM. Ps.ZAPOMNIAŁ BYM DODAĆ ŻE NIKT NIE MORZE SIĘ ZA MNIE POD ŁOŻYĆ DLA TEGO ŻE E-mail NIE MORZE SIĘ POWTARZAĆ JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ GO PO POWTÓRZYĆ TO WPADNIE NAPIS ŻE TAKI E-mail ISTNIEJE .<br><hr>DAWID NOWICKI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 12:36

Komentatorzy napisał(a):E-mail KursNaKierowce@wp.pl OSZUST I NACIĄGACZ jeb***.<br><hr>OLEK<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Was E-mail KursNaKierowce@wp.pl to Dawid Nowicki,okropny OSZUST. Naciągnął mnie na dużą kasę. Podobno ma kilka kont lewych,ciągnie kase ile się daje,a potem się zmywa,pisałem z nim półtora miesiąca,zapewniał i obiecywała ja głupi wierzyłem i zapłaciłem kase. Potem ślad po nim zaginął. On kłamie jak z nut,to jego zawód oszusta. Ludzie czego się boicie,złóżmy się na prywatnego detektywa,oni go odszukają,samemu jest ciężko,a razem łatwiej.Ten kogo oszukał niech się odezwie.Proszę pisać mi na odpowiedż na tej stronie,pomyślimy co dalej.Fałszuje dokumenty i wysyła jakieś lewe co wogóle nie istnieją.<br><hr>Oszukany<br>
KursNaKierowce@wp.pl OGŁOSIŁEM SIĘ DLA NAIWNYCH LUDZI W CISKAM IM GŁUPOTY ŻE ZAŁATWIĘ PRAWO JAZDY ,A TACY SĄ CO ICH NIE BRAKUJE I PCHAJĄ MI KASĘ ILE POWIEM TYLE ŚLĄ . PŁYWAM W FORSIE ,ZAROBIŁEM 4 MIL JARDY NA CZYSTO I NIE ODPROWADZIŁEM OD TEGO PODATKU he,he,he.he,he.........Z UŚMIECHEM POZDRAWIAM. Ps.ZAPOMNIAŁ BYM DODAĆ ŻE NIKT NIE MORZE SIĘ ZA MNIE POD ŁOŻYĆ DLA TEGO ŻE E-mail NIE MORZE SIĘ POWTARZAĆ JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ GO PO POWTÓRZYĆ TO WPADNIE NAPIS ŻE TAKI E-mail ISTNIEJE .<br><hr>D NOWICKI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 12:45

Komentatorzy napisał(a):E-mail KursNaKierowce@wp.pl OSZUST I NACIĄGACZ jeb***.<br><hr>OLEK<br>
KursNaKierowce@wp.pl OGŁOSIŁEM SIĘ DLA NAIWNYCH LUDZI W CISKAM IM GŁUPOTY ŻE ZAŁATWIĘ PRAWO JAZDY ,A TACY SĄ CO ICH NIE BRAKUJE I PCHAJĄ MI KASĘ ILE POWIEM TYLE ŚLĄ . PŁYWAM W FORSIE ,ZAROBIŁEM 4 MIL JARDY NA CZYSTO I NIE ODPROWADZIŁEM OD TEGO PODATKU he,he,he.he,he.........Z UŚMIECHEM POZDRAWIAM. Ps.ZAPOMNIAŁ BYM DODAĆ ŻE NIKT NIE MORZE SIĘ ZA MNIE POD ŁOŻYĆ DLA TEGO ŻE E-mail NIE MORZE SIĘ POWTARZAĆ JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ GO PO POWTÓRZYĆ TO WPADNIE NAPIS ŻE TAKI E-mail ISTNIEJE .<br><hr>DAWID NOWICKI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 12:58

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument na początek chciał bym wam oswiadczyc że jestem Egzaminatorem pierwszegon stopnia siedzę w tym fachu od ponad 15 lat ogłaszam się się tu tylko z 2 powodów pierwszą moją sprawą kluczową jest to aby dobrze wykonac swoją prace tak aby każdy z moich klientów był w 100% zadowolony i nie martwił się niczym 2 sprawa cenie się za moją pomoc lecz moją pomoc w uzyskani wymazonego prawa jazdy będziecie pamiętali do końca swoich dni jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robic Prawda jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując z różnych wydawnictw testy.
Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik.
Powiem więcej nie masz nawet 50% szans.
Ogólnopolskie statystyki nie kłamią zdaje tylko egzamin z teorii ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100% ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś Mieć Ty? odpowiem wam na wszystkie pytania jakie chcieli byscie tylko wiedziec można ze mną się tylko skontaktowac poprzez adres E-mail KursNaKierowce@wp.pl.Powód dla którego warto skorzystac z mojej pomocy? Oszczędzasz Koszt kolejnych egzaminów i nerwy związane z kolejnym pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.<br><hr>Dawid<br>
KursNaKierowce@wp.pl OGŁOSIŁEM SIĘ DLA NAIWNYCH LUDZI W CISKAM IM GŁUPOTY ŻE ZAŁATWIĘ PRAWO JAZDY ,A TACY SĄ CO ICH NIE BRAKUJE I PCHAJĄ MI KASĘ ILE POWIEM TYLE ŚLĄ . PŁYWAM W FORSIE ,ZAROBIŁEM 4 MIL JARDY NA CZYSTO I NIE ODPROWADZIŁEM OD TEGO PODATKU he,he,he.he,he.........Z UŚMIECHEM POZDRAWIAM. Ps.ZAPOMNIAŁ BYM DODAĆ ŻE NIKT NIE MORZE SIĘ ZA MNIE POD ŁOŻYĆ DLA TEGO ŻE E-mail NIE MORZE SIĘ POWTARZAĆ JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ GO PO POWTÓRZYĆ TO WPADNIE NAPIS ŻE TAKI E-mail ISTNIEJE .<br><hr>DAWID NOWICKI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 14:25

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
zalatwione u prawojazdy@safe-mail.net serdecznie wam polecam mi i znajomym zalatwil<br><hr>korroolll
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 14:28

polecam prawojazdy@safe-mail.net szczegolowo sprawdzona osoba wraz z kolegami zalatwilismy po sprawdzeniu u innych na 100% bedzie dokument<br><hr>korroooll
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2014, 18:53

Komentatorzy napisał(a):Witam widziałem ze sporo ludzi kopiuje niestety moje ogłoszenie bardzo mi jest z tego powodu przykro całkiem przypadkowo zauważyłem że jacyś oszusci internetowi podszywają się pode mnie,chcąc wyłudzić od was pieniądze dlatego teraz trzeba zrobic z tym porządek jeśli ktoś nie chce zostać oszukany proszę zapamiętać ten NR- 796-562-583
I to ja prowadzę szkołę jazdy i oferuje szybkie i dyskretne wyrobienie prawa jazdy z wpisem do rejestru.
Prawo jazdy jest oryginalne i odbierane w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie.
Proszę nie łudzić się, że ktoś sprzeda Wam podrobione prawo jazdy z wpisem do rejestru i jeszcze wyśle na adres bo jest to nie możliwe,Przypominam o podszywaniu się za mnie !! zapamiętać mój nr wszystkie takie oferty to permanentne oszustwo. Prawo jazdy takie mogą być albo podrobione (przy pierwszej kontroli zostaje to wykryte więc to nie ma sensu) albo oryginalne z wpisem do rejestru i nie można ich wysłać na adres, tylko właściciel może odebrać je w wydziale komunikacji.
Wyrabianie prawa jazdy u mnie wygląda następująco: po dokonaniu wpłaty (co nie podlega dyskusji, ponieważ pieniądze w kasie muszą się zgadzać)
- zostajecie wpisani do komputera z 3 miesięczną datą wsteczną jako uczestnik szkoły jazdy
- wysyłacie wszystkie swoje dane poprzez sms
- po ok. 2 dniach przystępujecie do egzaminu z jazdy (oczywiście egzamin z jazdy zdany pomyślnie)
- do 10 dni dostajecie pocztą papier (informacje o ukończeniu kursu na prawo jazdy)
- udajecie się ze zdjęciem i swoimi danymi do wydziału komunikacji i po okresie zależnym od nich odbieracie oryginalne prawo jazdy Nie potrzeba badań lekarskich, egzaminu z teorii, wszystko jest załatwiane u nas. Cena to 3 tyś zł jest to najniższa z możliwych cen. Prawo jazdy tak załatwiane kosztują 6 tyś zł i tylko dla zaufanych osób.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt (z oczywistych względów tylko przez sms) pod numerem: 530-134-822
Zapraszam wszystkich chętnych i ostrzegam przed oszustami którzy oferują podrobione prawo jazdy "z wpisem", a za pobraniem przyjdzie "ziemniak" masz problem z nową teorią pisz!!!!
<br><hr>Dokument<br>
DAWID NOWICKIKursNaKierowce@wp.pl NIKT NIE KOPIUJE BARANIE ,SAM SOBIE KOPIUJESZ OSZUŚCIE SKORUMPOWANY NA SWOJĄ KORZYŚĆ ,ODDAJ POSZKODOWANYM KASĘ ZA NIE DOSPANE NOCE ŻEBY ICH ZAROBIĆ ATY JOŁOPIE WŻOŁEŚ DARMO NIE OKRZESANY CHAM.................<br><hr>POSZKODOWANY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr