Zobacz wÄ…tek - 1
NAS Analytics TAG

1

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez mirekm71 » 29/11/2012, 23:46

A ja jednak lubie sliczne, kobiece cialko, delikatne opalone ramionka nie spie...one jakimis malunkami. Moze i malunki sa piekne ale cialo piekniejsze. Jak juz czuje potrzebe to jakis jeden nie za duzy albo dwa ale zakaz psucia wspanialego dziela stworcy ciala kobiecego. ...Kim kolwiek on jest ;-)...

motoluka napisał(a):Brzuch ta Twoja panna na zdjęciu kolego ma duży.

Jak by byla jego to by miala duzy bo bylaby w ciazy :-)
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez amahay » 30/11/2012, 00:30

Vergon napisał(a):A widziałeś na żywo połysk, mat i półmat obok siebie? Przez neta to ciężko to pokazać, najlepiej w dzień przy naturalnym świetle to widać, ale różnica jest dość wyraźna.
no półmat widziałem na żywo mat też ale z tego co widzę to mat matowi nie równy . mówię tu konkretnie o czarnym macie i czarnym półmacie . Może inaczej . Rozchodzi się o to że chcę walnąć teraz ramę i wahacz w czarny mat i kolega mi mówi że może to wyglądać słabo . no ale jak widzę oryginalny czarny półmat w nowszej SVce i czarny mat na baku mojego starego motocykla to zdecydowanie wolę mat . Tylko jeszcze kwestia na co się to kładzie .
Macie jakieś sugestie czemu półmat może być ładniejszy , może praktyczniejszy niż mat ?

mirekm71 napisał(a):No i prosze, komu sie Rumunia trafila :-)

http://www.breinride.home.pl/moto/index ... Itemid=183


Nawet sie do mnie odezwał ostatnio .

mirekm71 napisał(a):Olek w kwestii tatuazy jak Ci sie podoba zdjecie z fb scigacza

Obrazek

Miru to kwestia gustu ale mi się ten nie podoba , nic do tego nie dorobi a tak to wygląda jakby ktoś jej nasrał na plecy . No i tak jak Vergon pisze że nie każdej wszystko pasuje . Pomijając fakt grafiki w stylu "malarzysta z molo nad morzem" . Osobiście wolę albo bardzo płaskie wzory albo takie na maxa trójwymiarowo realistyczne .

Obrazek ta ma dobre oczęta .

Obrazek
tej do twarzy z tyloma tatuażami takimi a nie innymi

Obrazek
i ta pewnie kiedyś będzie miała więcej a już jej dobrze .[/url]
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez motoluka » 30/11/2012, 10:41

Koledzy i koleżanki wybieram się na parę dni w sylwestra do Zakopanego, czy ktoś z Was zna jakieś miejsca warte odwiedzenia w zimie (miejsca w których nie zginę po jednym Dalmatino brzoskwiniowym)?
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Walenty » 30/11/2012, 10:58

Cmentarz, ktorego nazwy juz nie pamiętam. Warto odwiedzic ze względu na ciekawe osobistosci, ktore tam pochowano ;)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez neuros » 30/11/2012, 11:38

Aż zazdroszczę tego sylwestra :) Co do miejsc: Morskie Oko (trasa prosta, ewentualnie jak nie będzie chciało ci się iść całą trasę to podwożą saniami i przechodzi się tylko kawałek), Kasprowy Wierch (tam z kolei z Kuźnic wwiezie cię kolejka i łazisz tylko po szczytach), Dolina Kościeliska (właściwie idziesz cały czas prostą drogą, żadnych wspinaczek), Gubałówka (jakoś mnie całościowo nie powala, ale z takiego tarasu widokowego jest śliczna panorama Zakopca i Tatr, warto pójść chociażby dla tego widoku), no i termy w Bukowinie Tatrzańskiej (jak już będziesz miał dość zwiedzania, rewelacyjny relaks, warto iść wieczorem, bo ceny są niższe). Wszystkie miejsca są warte odwiedzenia w zimie, no i w żadnym nie zginiesz, chyba że się bardzo postarasz :P
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul...
Avatar użytkownika
neuros
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12/2/2012, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez madcap » 30/11/2012, 13:44

domniemuję, że Walenty pisał o cmentarzu na Pęksowym Brzyzku.

warto odwiedzić na samym końcu Doliny Kościeliskiej - przed schronisiem trzeba odbić w lewo - Smreczyński Staw.
poza tym w Kościeliskiej masz kapliczkę gdzie serialowy Janosik jakoby brał ślub.
pod nosem też będziesz miał lajtowe szlaki na Czerwone Wierchy.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Walenty » 30/11/2012, 15:51

Dokładnie o ten cmentarz mi chodziło, jakoś mało chwytliwa ta nazwa...
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 30/11/2012, 16:14

@Motoluka, jaki brzuch? Po śniadaniu pewnie była, taki "brzuch" się zrzuca w tydzień a facjaty nie zmienisz tak łatwo ;)
@Mirek w zasadzie się z Tobą zgadzam, bo gdybym miał się z nią zestarzeć i patrzeć na te wyblakłe dziary, które z biegiem czasu zmieniły miejsce i kształty to tak średnio, ale na tu i teraz jak najbardziej. W zasadzie to nie wiem czy bardziej podobają mi się tatuaże na kobiecym ciele czy sam fakt, że zdecydowała je sobie zrobić i to w takim wymiarze. Stąd też mam dużą tolerancję na damską skaryfikację :twisted:
@Amahay półmat jest łatwiejszy w użytkowaniu, przede wszystkim ma jakby bardziej śliską powierzchnię, tak jakby mat został pokryty półmatowym lakierem bezbarwnym - tak w uproszczeniu. Jak dla mnie półmat to trochę fajniejszy połysk, dopiero pełen mat robi robotę.
@Neuros nie udawaj, że przeoczyłaś mojego posta - pochwal się co tam masz :)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 30/11/2012, 16:23

Vergon, skaryfikacja to chyba całkiem inna beczka. Co masz na myśli?
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 30/11/2012, 16:30

Amahay też kiedyś wrzucał jakieś foto i chyba też jest trochę skrzywiony jak ja ;)
Pogoogluj :)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez neuros » 30/11/2012, 16:34

Vergon napisał(a):@Neuros nie udawaj, że przeoczyłaś mojego posta - pochwal się co tam masz :)


Posta? Ale jakiego posta? :P :D Ja się moim tattoo nie chwalę. Jest dla wybrańców. Trzeba zasłużyć żeby zobaczyć ;)
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul...
Avatar użytkownika
neuros
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12/2/2012, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Walenty » 30/11/2012, 16:37

Wybrańców?
Jestem Neo, bądź moją Trinity.
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez amahay » 30/11/2012, 17:18

Walenty napisał(a):Vergon, skaryfikacja to chyba całkiem inna beczka. Co masz na myśli?

Tu macie skaryfikacje błeeeeeeeeee
Obrazek

Ale chyba najbardziej zrozumiecie czemu to jest obrzydliwe jak zobaczycie to (OSTRZEGAM NIEPRZYJEMNY WIDOK):
Obrazek
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Walenty » 30/11/2012, 17:34

Laska z takÄ… ozdobÄ… to na pewno ostra laska :P
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez neuros » 30/11/2012, 18:02

Walenty nic nie pisz, jesteÅ› 666 :D

@ amahay - to okropne... Dobrowolnie dać sobie powycinać skórę. Yyyyyhhh... Ciekawe czy wpadli na pomysł, że blizna nie zawsze tworzy się równa, a w miejscach gdzie skóra się naciąga blizny mogą przerastać i zamiast kształtnej wycinanki wyjdzie niekształtny ponaciągany koloid. Pomysłowość ludzka nie zna granic...
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul...
Avatar użytkownika
neuros
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12/2/2012, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mirekm71 » 30/11/2012, 18:07

Fuu nie w trakcie jedzenia kamyczkow...
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez amahay » 30/11/2012, 18:15

Miru , zimowy twardzielu . widzę , że odezwała się twoja delikatna strona podczas jedzenia twardzielskich kamieni :D .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mirekm71 » 30/11/2012, 18:19

Nie no wszystko zniose, wiekszosc nawet lubie ale krwi i mleka sie brzydze :x
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez amahay » 30/11/2012, 18:23

mirekm71 napisał(a):...ale [...] mleka sie brzydze :x


Pij mleko będziesz wielki !
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez madcap » 30/11/2012, 18:48

z inszej mańki.

wykorzystując mój przestój pomiędzy wyjazdami, wybraliśmy się wczoraj do kina na normalny - myślący film od diabli wiedzą jakiego czasu. mam na myśli Atlas Chmur. Film całkiem niezły, polecam, daje trochę do pomyślenia o filmie po filmie oraz jak zwykle udowadnia wielkość Toma Hanksa.
ale ja nie o tym.
mniemałem, ze jako, ze będzie to film nie dla odmóżdżonych gimoneo, to nie będę czuł oraz nie będę słyszał wpierd*** popkornów, czipsów, siorbania kokakoli etc.
niestety, mocno się rozczarowałem. dorośli a w zachowaniu jak gimoneo.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê