Zobacz wątek - do usunięcia
 
NAS Analytics TAG

do usunięcia

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez grunder » 7/1/2011, 11:47

ehh, niestety, takie jest życie
[*]
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa


Postprzez CalibraHunter » 7/1/2011, 11:47

straszne... :roll: ukonczenie po 1. szkoly wyzszej a po 2. szkoly wyzszej teatralnej w tamtych latach sama przez sie podpowiada co nieco o przeszlosci tego pana. do dzisiaj PWST jest hermetycznym srodowiskiem zarezerwowanym dla "wybrancow" i zydow. Odpuszcze sobie czesc tego, co chce napisac ze wzgledu na spokoj zmarlego, ale badz co badz nie rozumiem o co cala medialna rozpacz.

Pokoj jego duszy.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez dosiek77 » 7/1/2011, 11:57

Żenująca wypowiedź CalibraHunter.

Najlepsi odchodzą nie maja następców:(
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów

Postprzez CalibraHunter » 7/1/2011, 12:04

LOL no bardzo mi przykro, ze dla mnie wazniejsze jest to, co czlowiek zrobil dla gospodarki, ekonomii, czy rozwoju naszego kraju na tle Europy, niz uciechy widzow przed telewizorami i w teatrze.

Tadeusz Ławniczak tez nie zyje. Byly prezes TVP jak sie nie myle.

EDIT: tak na marginesie przypominam, ze zamordowano prezydenta, a wy oplakujecie Kohlbergera. Kiedy ja doczekam czasow, kiedy ludzi zacznie obchodzic nasz kraj? Wake up!
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Konio » 7/1/2011, 12:43

Nie znalem osobiscie... nie osobiscie zreszta tez... amen
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mognilwo » 7/1/2011, 12:47

Oglądałem kiedyś na kulturze film, który mnie zaciekawił, ponieważ na początku pojawia się wątek motocyklowy. Ciekawa tragikomiczna opowieść gdzie Krzysztof Kolberger grał ojca chorego na nowotwór.
Dla zainteresowanych podaję tytuł: ''W kogo ja się wrodziłem''
Avatar użytkownika
mognilwo
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 10/12/2008, 19:27

Postprzez Konio » 7/1/2011, 13:12

Wiewiorka chyba chce pobic rekord zakladanych topicow :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mognilwo » 7/1/2011, 13:35

Panowie chyba po to jest hydepark, żeby pisać na tematy nie tylko związane z motórami; motórzystami. Jak ktos ma ochotę zakładać taki temat niech zakłada, why not?
Avatar użytkownika
mognilwo
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 10/12/2008, 19:27

Postprzez TroyaN1984 » 7/1/2011, 13:39

CalibraHunter napisał(a):tak na marginesie przypominam, ze zamordowano prezydenta


Tak a w temacie poniżej słychać strzały w 4 poście.

Stary zamordowano? Prezydenta? Powedz mi co "prezydent" dobrego zrobił bo jakoś nie mogę się doszukać. Wyleciał mały człowieczek a wrócił wielki wódz narodu którego należy pochować razem z królami. I to my mamy "wake up" zrobić?

I pamiętaj, żeby nie pić zimnego lecha bo obrażasz uczucia polityczne polaków.


CalibraHunter napisał(a):do dzisiaj PWST jest hermetycznym srodowiskiem zarezerwowanym dla "wybrancow" i zydow.


no jakbym słyszał wypowiedzi niektórych ludzi ze góry :) A ja się pytam GDZIE JEST KRZYŻ????????????????

8) 8) 8) 8) 8) 8)

Tyle z mojego politycznego wywodu bo coraz więcej burdelu się robi z tym wszystkim.
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez andrzej551 » 7/1/2011, 13:50

TroyaN1984 to jest ona jak byś nie za uwarzył...

Co do takich tematów było pisane... jak dla mnie do zamknięcia (nie obrażając zmarłego)
Avatar użytkownika
andrzej551
Bywalec
 
Posty: 691
Dołączył(a): 23/5/2009, 16:08
Lokalizacja: starachowice

Postprzez TroyaN1984 » 7/1/2011, 13:52

a to przepraszam niezmiernie co niezmienia faktu politycznego zabarwienia tego tematu :D
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez CalibraHunter » 7/1/2011, 16:55

hehehe wlasnie dzieki takim pelikanom jak ty, ktore lykaja gladko wszystko, co im wmowi "opinia publiczna", nigdy nie podniesiemy sie z tego bagna, w jakim siedzimy. I wcale nie chodzi mi tu o konkretna postac Kaczynskiego, tylko funkcje, jaka pelnil wraz z cala swita obok niego, omcze.

Nie bede tu przytaczac dziesiatkow faktow, o jakich nie masz pojecia, bo to ani temat ani przeciwnik do dyskusji. Proponuje jednak najpierw sie troche zorientowac, a potem dopiero wyskakiwac mi z prymitywnym argumentem strzalow z filmiku na YT. pzdr600
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez TURNMIL » 7/1/2011, 17:31

TroyaN1984 napisał(a):
CalibraHunter napisał(a):tak na marginesie przypominam, ze zamordowano prezydenta


Tak a w temacie poniżej słychać strzały w 4 poście.

Stary zamordowano? Prezydenta? Powedz mi co "prezydent" dobrego zrobił bo jakoś nie mogę się doszukać. Wyleciał mały człowieczek a wrócił wielki wódz narodu którego należy pochować razem z królami. I to my mamy "wake up" zrobić?

I pamiętaj, żeby nie pić zimnego lecha bo obrażasz uczucia polityczne polaków.


CalibraHunter napisał(a):do dzisiaj PWST jest hermetycznym srodowiskiem zarezerwowanym dla "wybrancow" i zydow.


no jakbym słyszał wypowiedzi niektórych ludzi ze góry :) A ja się pytam GDZIE JEST KRZYŻ????????????????

8) 8) 8) 8) 8) 8)

Tyle z mojego politycznego wywodu bo coraz więcej burdelu się robi z tym wszystkim.


popieram w 100% co napisales lepiej bym tego nie ujał ...... pannica napchala sobie glowe pierdolami i teraz na sile chce tym zainteresowac innych !! aaaaa wogole to temat jest o znanym aktorze wiec trzymajmy sie tego NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU [*]
Avatar użytkownika
TURNMIL
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27/7/2010, 16:05
Lokalizacja: Białystok

Postprzez limak14 » 7/1/2011, 17:34

SzpiceR napisał(a):i co z akazdym razem bd kos robil temat jak umrze ktos z TV? forum motocyklowe ginie uzytkownik, płaczemy wszyscy razem a nie co miesiac ktos wogole nie związany z nami


Zawsze mam szacunek do ludzi, i nie mówię źle o zmarłych ale Szpicu ma tutaj rację...
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez TroyaN1984 » 7/1/2011, 17:54

słonko ty moje 2 lata pracowałem w tv. uwierz mi, że wiem więcej niż ci się wydaje natomiast sądze, że za dużo czasu spędzasz z dziadkami.

Nie napisałaś czym zasłużył się poprzedni prezydent więc z łaski swojej zamilcz i nie wyskakuj ponad temat. Na uj to ciągnąć. Sprawa dawno skończona idż szukaj żydów, krzyża, szczątków w Smoleńsku, zrywaj plakaty PO i ogólnie bo widzę że w dupie ci się poprzewracało. Masz rację nie jestem odpowiednią osobą do takiej dyskusji bo potrafię być na tyle chamski, że będziesz popłakiwać nocami. Z polityką idż gdzieś dalej.

Kończę moją prywatną dyskusję z tobą
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez grunder » 7/1/2011, 18:31

TroyaN1984, masz rację.

Prezydent były zasłużył się jedynie w sprawach obalania nowych ustaw VETO. Ale szczerze powiedziawszy on nic stosownego nie uczynił. Calibra ja ci powiem że jesteś jednym Polaków, czyli: babki, moherowe, i protestujący na ulicy Wiejskiej zwolenników krzyża.

Nie toleruje PIS-u oraz to co oni wyczyniają, zresztą ich wypowiedzi są żenujące. Społ. się podzieliło. Zresztą kiedyś Wałęsa powiedział, że jak Kaczyńskie dojdą do władze, to dojdziemy do zguby. Tak też się stało.

Fakt jest smutno, ale żeby Kaczora chować NA WAWELU!!! HAHAHAHAHA. Na Wawelu spoczywają ci którzy zasłużyli! A nie ptaki...

Tyle ode mnie, nie ciągne tego dalej. Można założyc 2 temat na HP o polityce...
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa

Postprzez arktan » 7/1/2011, 18:40

ekhm, kto to był? :twisted:

mimo wsio [*]
arktan
Bywalec
 
Posty: 630
Dołączył(a): 31/8/2008, 18:30
Lokalizacja: Kluczbork

Postprzez grunder » 7/1/2011, 18:46

Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa

Postprzez limak14 » 7/1/2011, 18:52

arktan napisał(a):ekhm, kto to był? :twisted:

mimo wsio [*]

Nie rób sobie takich żartów.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez zadzior » 7/1/2011, 19:34

Świetny aktor, niech spoczywa w pokoju. Zasługiwał na duży szacunek za te 18 lat walki z nowotworem, jeśli ktoś miał przypadek nowotworu w rodzinie/znajomych, to wie o czym mowa. Mimo choroby dalej grał, reżyserował, próbował żyć "normalnie", chociaż na pewno było to strasznie trudne. Calibra, po co wyjeżdżasz tu z Kaczyńskim ? Czy był zamach - tego się my, zwykłe szaraczki nigdy nie dowiemy. Być może tak, być może nie, a twoje przekonanie o zamachu można nazwać ślepym patrzeniem w PIS... Identycznie jak nazwałaś kogoś wątpiącego w zamach, kimś ślepo wierzącym mediom. Jednocześnie zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem PO, tak samo jak i PIS. Obecnie w pewnych sprawach jedyną "normalną" partia wydaje się UPR, ale mają oni też swoje chore pomysły, więc tak naprawdę nie ma na kogo głosować.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Następna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr