Zobacz wÄ…tek - Wybory Czyli nasza kochana polityka.
NAS Analytics TAG

Wybory Czyli nasza kochana polityka.

Wywalac wszystko jak leci

W wyborach zagłosuje na?

PiS
3
6%
PO
9
18%
PSL
0
Brak głosów
Ruch Poparcia Palikota
18
36%
SLD
0
Brak głosów
Polska Jest Najważniejsza
0
Brak głosów
InnÄ… partie?
10
20%
Jeszcze nie wiem?
4
8%
Nie głosuje bo mam to gdzieś.
6
12%
 
Liczba głosów : 50

Postprzez piotrek7714 » 27/9/2011, 19:19

idźcie i głosujcie, na byle co ale głosujcie, może będzie lepiej
GSX-R 750 95r
piotrek7714
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 21/4/2011, 13:05
Lokalizacja: ELW


Postprzez Invi » 27/9/2011, 19:23

piotrek7714 napisał(a):idźcie i głosujcie, na byle co ale głosujcie, może będzie lepiej


Ech :roll: Tłumaczysz takim, a oni dalej powtarzają tą bzdurną papkę wprasowaną im do mózgu.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Wilku111 » 27/9/2011, 23:38

Ja przeczytałem wszystkie, nawet tych frajerów, z czystej ciekawości.
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez rossavu » 28/9/2011, 12:10

Palikot
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Czester » 29/9/2011, 07:29

Pójdę, zagłosuję na Korwina. Szkoda tylko, że i tak znowu nie wejdzie do parlamentu bo ciemny lud dalej będzie głosował na bandę czworga.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez zxer » 29/9/2011, 14:22

CzesterTX napisał(a):Pójdę, zagłosuję na Korwina. Szkoda tylko, że i tak znowu nie wejdzie do parlamentu bo ciemny lud dalej będzie głosował na bandę czworga.


Nie do konca. Jezeli sad najwyzszy orzeknie ze panstwowa komisja wyborcza powinna zarejestrowac nowa prawice we wszystkich okregach to wybory beda uniewaznione. I moze wtedy wiecej osob uslyszy o Nowej prawicy. Ale z doswiadczenia wiem ze polska to nie jest panstwo prawa.

Ciekawe co zrobia wtedy "niezawisle" media zeby zatuszowac to ze z powodu nowej prawicy wybory byly uniewaznione.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez rossavu » 29/9/2011, 18:44

http://polska.newsweek.pl/palikot-chce-formuly-1-w-radomiu,82718,1,1.html







Obrazek
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez fyszmen » 29/9/2011, 18:50

Chamskie...ale dobre :twisted:
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez maciejka69 » 29/9/2011, 20:14

wcale nie chamskie
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez Invi » 30/9/2011, 19:20

A ja jeszcze dodam że małżeństwa homo i przede wszystkim legalizacja adopcji dzieci przez taki "pary" jest fe. I dlatego Palikot z całą pewnością odpada.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez falconiforme » 1/10/2011, 11:14

Invinciblee napisał(a):A ja jeszcze dodam że małżeństwa homo i przede wszystkim legalizacja adopcji dzieci przez taki "pary" jest fe. I dlatego Palikot z całą pewnością odpada.

Ten temat był poruszany i sprawa nie jest taka oczywista. I niektórzy się oburzają na to jak na legalizację narkotyków.
A za to kompletnie im nie przeszkadzają kłamstwa dzisiejszej władzy, wyzysk, brak reform które coś dają.
Góruje zakłamana poprawność polityczna władzy, która jednak lepiej powinna lepiej wiedzieć co dla nas jest lepsze.

W afryce łatwiej postawić całoroczne iglo niż w Polsce zbudować dom. Jesteśmy chyba na 150 miejscu za innymi krajami. Na biurokrację i papiery trzeba wywalić na to ponad 10 000 zł.
A was obchodzi to że w Polsce będzie ~100 par homo z dziećmi? A ile jest blokersów z patologicznych rodzin kradnących rowery? To jest dopiero problem.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez motoftw » 1/10/2011, 12:34

Nigdy nie interesowałem się polityką, ale przez ten temat zacząłem oglądać debaty :D
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez zxer » 1/10/2011, 12:49

Zacznijmy moze od tego ze zwiazek 2 homo to nie malzenstwo. Po drugie to rodzice ksztaltuja wlasne dziecko (nie szkola, rzad czy jakakolwiek inna instytucja) I dlatego nie dla adopcji. A jak 2 homosiow chce miec dziecko to niech sobie zrobia je sami (sarkazm)

Mnie nie interesuje kto co robi w lozku i z kim sypia. Jak ktos chce sypiac z malpa, psem itd to jego sprawa ale to nie powod zeby tworzyc specjalne prawa dla tego typu zwiazkow.

Niech politycy skupia sie na tym czym powinni sie zajac a nie marnowac czas i pieniadze na sprawy tak naprawde malo istotne.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez Czester » 1/10/2011, 13:16

Chcą się pedałować to niech się pedałują, byle bym nigdy nie musiał tego oglądać. Chcą zawierać małżeństwa to niech zawierają. Kościelnego nie dostaną w życiu a cywilny niech sobie biorą, nic mi do tego. Ale żeby adoptować i wychowywać dzieci w pedalskiej rodzinie? Stanowczo i kategorycznie NIE!

Ponadto:
1. Zalegalizować zioło. Kontrolować jego produkcję i jakość, podobnie jak papierosy. Dopuścić do sprzedaży w wyznaczonych do tego celu punktach. Opodatkować i zasilać w ten sposób budżet państwa redukując jednocześnie czarny rynek i wątpliwej jakości towar.
2. Znieść sankcje karne za posiadanie niewielkich ilości narkotyków (każdych). Kto chce przyćpać to zrobi to i tak, ale nie widzę powodu żeby za taki czyn wsadzać człowieka do więzienia.
3. Obniżyć akcyzę na paliwo tak, aby cena oscylowała w granicach do przyjęcia (czyt. benzyna i diesel max 3,50zł, LPG max 2zł).
4. Rozpieprzyć ZUS i dać wolna rękę co do dysponowania własnymi środkami, wszak istnieją komercyjne fundusze emerytalne i zakłady opieki zdrowotnej.
5. Idąc dalej za pkt. 4. - rozpieprzyć NFZ i sprywatyzować szpitale.
6. Dopracować prawo pracy pod kątem ukrócenia procederu nagminnego zatrudniania na wszelkiej maści złodziejskie umowy-zlecenia czy umowy o dzieło. Wydłużyć minimalny okres lat pracy do emerytury dla służb mundurowych z 15 do 25 lat (i tak taki trep czy pies idzie potem cieciować za marne grosze, zaniżając przez to płace w branży ochrony osób i mienia).
7. Ustabilizować do przyzwoitego poziomu ceny mieszkań, zupełnie nieadekwatne do ich realnej wartości (dla porównania mieszkania w roku 2004 kosztowały 1/4 tego, co dziś, przy czym inflacja nie skoczyła aż tak drastycznie).
8. Każdemu obywatelowi ufundować talon na nowego Gixera (joke :lol:)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez motoftw » 1/10/2011, 14:48

Czester, jeśli nie będzie sankcji na małe ilości narkotyków ( odrazu mówię - dla mnie ganja to nie narkotyk) to skąd wiadomo czy nie będzie więcej narkomanów? Chociaż pewnie i tak dla uzależnionych czy karalne czy nie to najmniej ważne

Pooglądałem sobie debaty i zaczynam ogarniać temat :D Chyba jednak byłbym za JKM, bo niby Palikot coś tam sensownie gada, to czasami sam sobie zaprzecza co mnie do niego nie przekonuje :roll:
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Czester » 1/10/2011, 14:59

Nie od dziś wiadomo, że co któryś tam student nosi działkę speeda w kieszeni, a niejeden dicso-imprezowicz kolorowe pigułki. Nie są to żadni narkomani (no może część z nich jest już uzależniona). Młodość jest głupia, może to tylko krótki epizod z dragami, może ktoś chciał spróbować i wziął tylko raz, nevermaind. Co w przypadku kontroli? Młody człowiek dostaje zawiasy i przekreśla przyszłą karierę. Czy z powodu zniesienia sankcji karnych przybędzie narkomanów? Uważam, że nie. Tak jak napisałem wcześniej - kto zechce ten przyćpa, czy będzie to karalne, czy nie. A czy wpadnie w nałóg to już każdego indywidualna kwestia.


P.S. Chciałbym zaznaczyć, że nigdy nie wziąłem ani jednej działki czegokolwiek, poza przypalaniem zioła za młodu, czego również od wielu lat nie czynię.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Invi » 1/10/2011, 16:45

motoftw napisał(a):Czester, jeśli nie będzie sankcji na małe ilości narkotyków ( odrazu mówię - dla mnie ganja to nie narkotyk) to skąd wiadomo czy nie będzie więcej narkomanów?


Ale co z tego? Jak ktoś lubi to niech sobie ćpie. Jak jest przy tym imbecylem to niech się zaćpie, jego sprawa, jak dla mnie to może nawet pył z azbestu wciągać nosem.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez rossavu » 1/10/2011, 18:27

Obrazek
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Bystry » 1/10/2011, 19:24

CzesterTX napisał(a):Chcą się pedałować to niech się pedałują, byle bym nigdy nie musiał tego oglądać.
- racja, ich sprawa, dla mnie to jest choroba, ale cóż.
Chcą zawierać małżeństwa to niech zawierają.
- może nie przesadzajmy, niech będą parami.
Ale żeby adoptować i wychowywać dzieci w pedalskiej rodzinie? Stanowczo i kategorycznie NIE!
- postawcie się w sytuacji takiego dziecka które ma 2 matki czy 2 ojców, jego uczucia są zachwiane, wartości, jak taka matka jedna czy druga ( uogólniam ) nauczy chłopaka grać w piłkę, radzić sobie z łobuzami, czy przybić gwoździa ? Jednak po coś jest mężczyzna i kobieta żeby wychować dziecko... ( tak na prawdę nie chce mi się dalej pisać, ktoś to zrozumiał moje przesłanie może sobie sam resztę dopisać.)

Ponadto:
1. Zalegalizować zioło. Kontrolować jego produkcję i jakość, podobnie jak papierosy. Dopuścić do sprzedaży w wyznaczonych do tego celu punktach. Opodatkować i zasilać w ten sposób budżet państwa redukując jednocześnie czarny rynek i wątpliwej jakości towar.
- dla mnie jest to narkotyk, tak jak i papierosy, lecz papierosy tak nie ogłupiają człowieka, ba ! nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem, a wręcz przeciwnie jest z marichuana. Chodź na pewno musiał by być podatek na leczenie uzależnień, albo jakaś klauzula, że osoba kupująca marichuane nie będzie korzystać z programu dla uzależnionych od narkotyków, albo sponsorował je ze swoich prywatnych pieniędzy.

2. Znieść sankcje karne za posiadanie niewielkich ilości narkotyków (każdych). Kto chce przyćpać to zrobi to i tak, ale nie widzę powodu żeby za taki czyn wsadzać człowieka do więzienia.
- tutaj siÄ™ zgadzam

3. Obniżyć akcyzę na paliwo tak, aby cena oscylowała w granicach do przyjęcia (czyt. benzyna i diesel max 3,50zł, LPG max 2zł).
- tutaj pomysł też mi się podoba, ceny wszystkiego by automatycznie spadły.

4. Rozpieprzyć ZUS i dać wolna rękę co do dysponowania własnymi środkami, wszak istnieją komercyjne fundusze emerytalne i zakłady opieki zdrowotnej.
- nie wypowiadam siÄ™.

5. Idąc dalej za pkt. 4. - rozpieprzyć NFZ i sprywatyzować szpitale.
- j.w.
6. Dopracować prawo pracy pod kątem ukrócenia procederu nagminnego zatrudniania na wszelkiej maści złodziejskie umowy-zlecenia czy umowy o dzieło.
- mogą to zrobić tylko niech zmniejszą podatki :))

Wydłużyć minimalny okres lat pracy do emerytury dla służb mundurowych z 15 do 25 lat (i tak taki trep czy pies idzie potem cieciować za marne grosze, zaniżając przez to płace w branży ochrony osób i mienia).
- dla "ochroniarza" bez licencji robi to wielką różnice, ale dla kogoś kto się w tym szkoli i ma ten "fach" w ręku ma to chyba nie wielkie znaczenie.
- przecież możesz iść na policjanta nikt Ci nie broni, są narażeni na duży stres, odpowiedzialność itp.

7. Ustabilizować do przyzwoitego poziomu ceny mieszkań, zupełnie nieadekwatne do ich realnej wartości (dla porównania mieszkania w roku 2004 kosztowały 1/4 tego, co dziś, przy czym inflacja nie skoczyła aż tak drastycznie).
- to fakt, ceny sÄ… horrendalne wysokie.

8. Każdemu obywatelowi ufundować talon na nowego Gixera (joke :lol:)


CzesterTX napisał(a):Nie od dziś wiadomo, że co któryś tam student nosi działkę speeda w kieszeni, a niejeden dicso-imprezowicz kolorowe pigułki. Nie są to żadni narkomani (no może część z nich jest już uzależniona)(a jednak są uzależnienie więc potem idą na te śmieszne odtrutki etc za darmo, a powinni za to zapłacić) . Młodość jest głupia, może to tylko krótki epizod z dragami, może ktoś chciał spróbować i wziął tylko raz, nevermaind. Co w przypadku kontroli? Młody człowiek dostaje zawiasy i przekreśla przyszłą karierę.(widział co robi, a jak ja bym chciał np. okraść kogoś i zobaczyć jak to jest, czy pobić kogoś ? Tak samo można to porównać, bo nie wiadomo czy po pigułkach, kwasach czy coś nie zrobi czegoś głupiego, nie zgodnego z prawem.) Czy z powodu zniesienia sankcji karnych przybędzie narkomanów? Uważam, że nie. Tak jak napisałem wcześniej - kto zechce ten przyćpa, czy będzie to karalne, czy nie. A czy wpadnie w nałóg to już każdego indywidualna kwestia.

- może po prostu nie którzy się boją zapalić, bo wiąże się z tym odpowiedzialność karna, to woli sobie odpuścić i nie zapalić niż ryzykować, a jak będzie legalne problem znika. Polecam Bodek - Narkotyki, pewnie większość zna, ale nie zaszkodzi przypomnieć.


P.S. Chciałbym zaznaczyć, że nigdy nie wziąłem ani jednej działki czegokolwiek, poza przypalaniem zioła za młodu, czego również od wielu lat nie czynię.


Invinciblee napisał(a):
motoftw napisał(a):Czester, jeśli nie będzie sankcji na małe ilości narkotyków ( odrazu mówię - dla mnie ganja to nie narkotyk) to skąd wiadomo czy nie będzie więcej narkomanów?


Ale co z tego? Jak ktoś lubi to niech sobie ćpie. Jak jest przy tym imbecylem to niech się zaćpie, jego sprawa, jak dla mnie to może nawet pył z azbestu wciągać nosem.

- o ile się zaćpie i będzie siedział bezpiecznie w domu, a nie łaził po ulicy z nożem czy wiatrówką i bawił się w CS'a.

Tyle ode mnie, jeżeli ktoś ma inne poglądy to rozumiem, ale myślę, że te nie są złe, ja też na początku dla jaj chciałem zagłosować na Palikota, ale te związki HOMO mnie odrzuciły, zostaje Koriwn Mikke :))
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Czester » 1/10/2011, 19:54

Bystry, na odwyki alkoholowe ludzie też idą za darmo. Porównywanie zażycia psychoaktywnej substancji zabronionej z pobiciem czy kradzieżą jest wysoce nietrafione, gdyż to zupełnie inna ranga przestępstw. Bijąc czy okradając drugiego człowieka wyrządzamy mu świadomie krzywdę. Zażywając narkotyk nie krzywdzimy nikogo oprócz siebie. Jeżeli nikt nie broni EMO-kidom się chlastać to i niech nie broni nikomu przyćpać. Tak jak po narkotykach, tak i po alkoholu może człowiekowi przyjść do głowy aby zrobić coś głupiego, nieprawdaż? Ba, na trzeźwo też może więc nie ma co tu przesadnie uprawiać czarnowidztwa. A "Bodek - narkotyki" to fake stworzony pod publikę.

Odnośnie wcześniejszych emerytur służb mundurowych to uważasz, że górnik ma lżej? Taki górnik musi zapierrdalać 25 lat pod ziemią, narażony jest na wypadki, więc również pracuje w stresie. Dochodzą do tego różne choroby płuc, czy słuchu. Wiec dlaczego policjant, czy trep, który zdecydowaną większość swojej służby się opierdala, tudzież chleje (trep), ma możliwość przejścia na emeryturę po zaledwie 15 latach? 35 letni emeryt? No ja Cię proszę! Ile dziesiątek tysięcy takich ludzi mamy w kraju? Ile kosztuje utrzymanie zdrowych, młodych chłopów w sile wieku, którzy i tak nadal sobie pracują jako cieć, czy taksówkarz? Gdzie tu sprawiedliwość? A odnośnie ochrony, to uwierz mi, że mając licencję też nie jest kolorowo.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê