Zobacz wÄ…tek - Wybory Czyli nasza kochana polityka.
NAS Analytics TAG

Wybory Czyli nasza kochana polityka.

Wywalac wszystko jak leci

W wyborach zagłosuje na?

PiS
3
6%
PO
9
18%
PSL
0
Brak głosów
Ruch Poparcia Palikota
18
36%
SLD
0
Brak głosów
Polska Jest Najważniejsza
0
Brak głosów
InnÄ… partie?
10
20%
Jeszcze nie wiem?
4
8%
Nie głosuje bo mam to gdzieś.
6
12%
 
Liczba głosów : 50

Wybory Czyli nasza kochana polityka.

Postprzez fyszmen » 26/9/2011, 09:38

Jak wyżej? Wybieracie się? :lol:
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice


Postprzez zxer » 26/9/2011, 10:24

Kongres nowej prawicy.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw


Postprzez Invi » 26/9/2011, 12:40

@UP +1


Palikot może i byłby jakąś alternatywą, gdyby nie to że wysoce prawdopodobne jest że nie różni się bardzo od reszta, a po drugie ma tak przerażająco czerwony program że jak dla mnie odpada.
Ostatnio edytowano 26/9/2011, 18:11 przez Invi, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez falconiforme » 26/9/2011, 13:50

Rząd robi sobie z was jaja. Nikt z najważniejszych partii nie zasługuje na swoje stanowisko.
Gdyby wykoleić to towarzystwo przynajmniej by się przestraszyli. A tak będziecie oglądać ich śmiejące się gęby przez następne 30 lat.

Zagłosuje na cokolwiek oprócz SLD,PSL,PO,PiS.

http://www.youtube.com/watch?v=vQQAW2KTOio

http://www.youtube.com/watch?v=CB3pgot8hHU
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zxer » 26/9/2011, 14:09

http://www.youtube.com/watch?v=Te0rBUyx ... re=related

brytyjczyk uczy tuska i buzka patriotyzmu ^^
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez fyszmen » 26/9/2011, 14:29

Racja to co dzieje się w Polskiej polityce to jest istny cyrk a Falco ma racje. I tak będziemy te gęby oglądać jeszcze bardzo długo ponieważ sa pewne grupy społeczne które już mają utarte schematy i od lat glosują na tych samych.

Oddał bm wiele żeby nikt nie zagłosował na PO oraz PiS bo nienawidzę skuw*ynów.
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez bryk77 » 26/9/2011, 16:02

Temat polityki jest zawsze kontrowersyjnym tematem do rozmowy i podobnie jak wcześniejsze tego typu topici zostanie zamknięty jak tylko mod wkroczy do akcji.. :wink:

Falco, rozbawił mnie ten drugi filmik.. To był śmiech przez łzy.. Kto posiedzi trochę za granicą ten zrozumie.. Ci, którzy są w kraju po prostu przywykli do tego systemu.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez madcap » 26/9/2011, 18:43

Bryk
póki nie ma nachalnej agitacji a w następstwie skakania sobie do paszcz, to nie ma powodu by zamykać

wszakże trzeba być świadomym obywatelem a świadomość to głosowanie, byle z otwartą głową
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez sepo » 26/9/2011, 20:24

w d... mam polityke. uwazam ze kto by nie rzadzil efekt bedzie taki sam. oni chca sie tylko dorwac do hajsu na niczym wiecej im nie zalezy. nie ma naprawde na kogo glosowac. nie jest to dobre podejscie ale ja nie glosuje bo nie mam na kogo.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Mafinos » 26/9/2011, 20:33

zxer napisał(a):Kongres nowej prawicy.


TAK!!
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yestic » 26/9/2011, 21:00

nowa prawica
Yamaha YZF-125R '10
Avatar użytkownika
Yestic
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 31/8/2010, 21:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez romanowy » 26/9/2011, 23:07

Mnie bardziej ciekawi, że wszystkim ponoć przejadły się te gęby co je w telewizji widzą, na rozmaitych forach prowadzi JKM i Palikot, młodzi i starzy chcą zmian - a po wyborach się okaże, że znowu ta sama banda będzie rządzić.
No ale cóż, zagłosować pójdę, tak się składa, że również na kongres nowej prawicy
Avatar użytkownika
romanowy
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/9/2011, 12:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciejka69 » 26/9/2011, 23:22

a ja znów pójdę głosować ze strachu
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez ZooL » 27/9/2011, 00:23

Kongres Nowej Prawicy oczywiscie, czemu? Bo jako jedna z nielicznych partii maja program, w dodatku sensowny a wiele rozwiazan z niego sprawdzilo sie w innych krajach.

Pozatym oddawanie ponad 70% zarobionej kasy jako podatki srednio mi sie widzi i mila jest szansa na zmiane tego.
ZooL
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10/1/2009, 22:32

Postprzez Invi » 27/9/2011, 07:30

romanowy napisał(a):na rozmaitych forach prowadzi JKM i Palikot, młodzi i starzy chcą zmian - a po wyborach się okaże, że znowu ta sama banda będzie rządzić.


Moćna to bardzo prosto wytłumaczyć, co by nie było na forach średnia świadomość ludzi jest sporo wyższa niż statystycznego polaka którego jedynym źródłem wiedzy jest TV. Jakby część spytać to by pewnie nie wiedzieli że poza PO i PiS'em ktoś jeszcze startuje w tych wyborach, większość wymieniłaby pewnie jeszcze czerwonych i PSL. A ci z nich którzy mają tego serdecznie dość, nie widząc żadnej alternatywy po prostu nie idą głosować.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez fyszmen » 27/9/2011, 07:53

Zgodzę się z ivim bo ma całkowitą racje. Przeciętny człowiek nie ma pojęcia kogo ma do wyboru i co dana partia oferuje.
Wie tylko o tych najbardziej znanych które non-stop reklamują się w telewizji i oklejają całe miasta plakatami.
A jak nie widać alternatywy to po co głosować? Ja oczywiście pójdę ale nie mam pojęcia na kogo zagłosuje bardzo możliwe że własnie na kongres Nowej Prawicy.
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez bryk77 » 27/9/2011, 12:34

Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr. Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić. Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry.
Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność. Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł. Wybacz, ale mamy swoje zasady.
Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi.
Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy.
Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.
Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los. Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle.
Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb.
Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.
"Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie! Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi: Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Leg1oN » 27/9/2011, 12:44

sepo napisał(a):w d... mam polityke. uwazam ze kto by nie rzadzil efekt bedzie taki sam. oni chca sie tylko dorwac do hajsu na niczym wiecej im nie zalezy. nie ma naprawde na kogo glosowac. nie jest to dobre podejscie ale ja nie glosuje bo nie mam na kogo.

dokładnie..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez madcap » 27/9/2011, 16:18

ciekawe ilu spośród tu głosujących i wypowiadająch się przeczytało i przemyślało programy poszczególnych partii, ruchów, stowarzyszeń etc ....

nie piszę tego jako czepienia się, tylko jako coś co nazywam otwartą głową ...
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez fyszmen » 27/9/2011, 16:25

Ja bez bicia przyznaję sie że nie czytałem nic! Ale tez przyznaje się że glosować nie pójdę raczej. Miełem głosować na Kongres nowej prawicy ale jednak sobie odpuszczę.
Tak wiem przez takich ludzi jak ja jest w kraju jak jest.
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Następna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê