Zobacz wątek - Kilka spraw do przedyskutowania
NAS Analytics TAG

Kilka spraw do przedyskutowania

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez Landryss25 » 27/2/2014, 15:28

Po prostu byłeś pijany jak ten temat się pojawiał :D
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


Postprzez melvin » 27/2/2014, 15:51

brardso podhgopne :P





no to po dzisiejszej wycieczce do łodzi pojawił się mój pierwszy wpis w minach :)

btw ten tytuł tematu jakiś taki z dupy, mało się rzuca w oczy, moze by go zmienić na coś rodem z pierwszej strony faktu np. Mordercy czają się na allegro, albo to może uchronić twoje życie! :P



albo po prostu "MINY Z OGŁOSZEŃ!!! tych motocykli unikajcie! "
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Landryss25 » 27/2/2014, 20:10

W sumie można temat założony dawno więc autor raczej nie będzie miał nic przeciwko.
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez melvin » 28/2/2014, 15:11

Kravec założyłeś ten temat zbiorczy "prezent dla motocyklisty" ? jak tak to proponuję od teraz wszystkie inne napotkane tematy o prezentach zamykać i wstawiać link do tematu "prezent dla motocyklisty" z informacją ze teraz tylko tam pytamy o prezenty...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 28/2/2014, 20:42

Założę dzisiaj bo widzę wyraźnie taką potrzebę. Był jakiś głos sprzeciwi (teraz nie pamiętam- przepraszam że bezosobowo). Za niedługo się tym zajmę.

Jedyne co pozostaje do wymyślenia to kwestia "drogowskazu" do niego. Czy zostawiamy i będziemy odsyłać po prostu?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 28/2/2014, 20:48

ja bym zostawił z czasem się utrze że jest, ewentualnie przykleić w hp na miesiąc dwa lub czterdzieści siedem :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 28/2/2014, 21:10

Jestem za przyklejeniem- w hydeparku i tak jednocześnie żyje góra 5 tematów, co z przyklejonymi nie daje liczby większej niż 10, a na stronie jest 25 czy 30- nie ma problemu. Ale mamy demokrację więc pytam jak się na to zapatrujecie?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 28/2/2014, 21:11

oki
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 28/2/2014, 21:18

I jeszcze jedno: na spodzie tematu wrzucam tagi- tak żeby wyszukiwarka pokazywała ten temat cokolwiek się wpisze:
co na prezent dla chłopaka, co dać motocykliście itd. Zgoda?

Edycja:
Oto i jest:

viewtopic.php?t=96653
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 28/2/2014, 21:42

Boże! jaki piękny :lol:



jak kliknąłem w link to taki szacunek poczułem, jak w kościele :lol:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Boshi » 1/3/2014, 15:38

Pytanie mam? przespałem coś? nie było mnie chyba 2 dni ,a na forum jak by przybyło tysiąc userów... takiego wysypu tematów to w zimie nie było nawet.

p.s uprzątnąłem troszkę 4 pierwsze działy, reszta w wolnym czasie.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez rosiboj » 1/3/2014, 20:41

@Melvin czemu ma sluzyc ten spam w viewtopic.php?t=96683 ? Jesli uwazasz, ze temat glupi to nie komentuj lub usun.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez melvin » 1/3/2014, 20:44

Przecież zapytał o fajny motocykl do 50km, uważam że mój gixer jest fajny, a że stoi 15m w linii prostej odemnie to się kwalifikuje do wymagań autora tematu który jasno napisał że moto do 50 kilometrów. Więc o co ci chodzi? masz problem z tym że w przeciwieństwie do ciebie nie kasuję od razu tematu(czyt. jazda KTMem bez kwitów), tyko staram się wyjaśnić temat i nauczyć tych ludzi myśleć?


Ogólnie ten temat jest napisany w tak idiotyczny sposób że obraża mnie jako użytkownika, osobiście wstydziłbym się napisać takie gówno.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez rosiboj » 1/3/2014, 21:16

rutek15 napisał(a):znacie jakieś fajne moto do 50km?

melvin napisał(a):tak

malomi napisał(a):Mi też coś świta, ale muszę się jeszcze zastanowić.


Super !! ... Zwlaszcza , ze przeedytowales swoj nastepny post. Moze ty to uwazasz za sensowna dyskusje co jest watpliwym biorac pod uwage, ze to nie sa wycinki a pelne cytaty 3 kolejnych po sobie postow.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez leff » 1/3/2014, 21:25

pytanie debilne, zaklodkowalem ale IMO to sie do hasioka kwalifikuje
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez melvin » 1/3/2014, 21:41

głupie pytanie=głupia odpowiedź, osobiście uważam że wychowywanie zgrai tłuków niezdolnych do samodzielnego rozwiązywania problemów jest sporym błędem.

Co do wyedytowania posta, to po prostu coś do niego dopisałem, mam możliwość edycji to z niej korzystam, czasem dopiszę nową myśl, czasem poprawię literówkę czy jakiś błąd w składni... Nie wiem czemu aferzyści od razu doszukują się podstępu w edytowaniu postów? kurwa aż mnie śledziona swędzi jak wchodzę i czytam wywody zakompleksionych służbistów... (leff nie o tobie) piszę swoje posty z pełną świadomością tego że jestem odpowiedzialny za ich treść, znam regulamin i siedzę na tym forum od ładnych kilku lat. A tu i tak jeden z drugim robią ze mnie jakiegoś kurwa agenta bo edytowałem swój post... Rosi, jak sam bezpodstawnie wywaliłeś temat w którym mogła się rozwinąć ciekawa dyskusja (tak tym żyje forum) to jakoś ci zabrakło odwagi żeby przyznać się do błędu, tylko skleiłeś wary i udałes że nic się nie stało, ale jak jest okazja żeby odbić piłeczkę i przyjebać się o 2 posty to już kurwa wielki kozak... Kurwa szczerze to piszę ŻAL MI CIEBIE panie ciepły!
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez leff » 1/3/2014, 21:47

Panowie, polecam kielonka na uspokojenie nerwow, tak bedzie lepiej dla wszystkich :-)
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez rosiboj » 1/3/2014, 22:06

melvin napisał(a):Rosi, jak sam bezpodstawnie wywaliłeś temat w którym mogła się rozwinąć ciekawa dyskusja (tak tym żyje forum) to jakoś ci zabrakło odwagi żeby przyznać się do błędu, tylko skleiłeś wary i udałes że nic się nie stało

A przypomnij wszystkim skad wiesz ,ze ja wywalilem temat ktory mial takie same szanse na razwoj wedlug ciebie jak ten? Co do nazywania bledem usuwania glupich tematow w ktorych ludzie spamuja to pozwol, ze bede mial inne zdanie od twojego.

Ten temat nadaje sie do kosza ale po tym jak "zobaczyles" potencjal specjalnie go zostawilem zeby sie rozwijal jak to mawiasz, jak widac rozwija sie w piekna kupe.

Idz ty sie chlopie ogarnij bo zaczynasz bredzic az przykro z toba rozmawiac
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez melvin » 1/3/2014, 22:13

Wiem bo przyznałeś się że to ty usunąłeś, ale nie odpowiedziałeś nam dlaczego...
nie powiedziałem że temat o ścigaczu do 50kilometrów ma szanse na taki sam rozwój jak temat o tym czy pchając moto bez kwitów po publicznej drodze można ponieść tego konsekwencje? czytaj ze zrozumieniem...

ty go zostawiłeś, leff zamknął i nie mam o to bólu dupy.
Dobra kończę bo moje pranie w pralce które muszę rozwiesić jest ciekawsze od jakiejkolwiek polemiki z ludźmi którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez melvin » 1/3/2014, 22:35

kur.. miało być takie przyjemne wieszanie prania, to ten dalej uparcie próbuje ze mnie debila zrobić... Właśnie w w/w temacie autor napisał "wiem co mi grozi za jazdę bez prawka i kwitów do moto" a pytanie o to co mu grozi za pchanie tego moto po drodze publicznej, to było pytanie które zadał autor na samym końcu tematu, akurat miałem identyczną sytuację gdzie pchałem stunt psa bez kwitów i zatrzymała mnie policja więc nie ściemniaj tutaj broniąc się na siłę argumentami z dupy... Już nie raz nam udowodniłeś, że nie czytasz ze zrozumieniem więc nie wmawiaj mi że to ja mam z tym problem.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr