Zobacz wątek - Odebranie Vip Melvin
 
NAS Analytics TAG

Odebranie Vip Melvin

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Odebranie Vip Melvin

Postprzez YZF R1 » 17/6/2009, 00:31

moim zdaniem ewidentnie powinien zostać pozbawiony Vipa

- brak kultury
- pisanie bez sensu
- obrażanie i wyśmiewanie innych userów
- pisanie totalnych głupot w celu nabicia postów.
- prowokowanie do kłótni i bezsensownych sparingów słownych na forum

Facet zdecydowanie za pewnie się tu czuje, jakie jest wasze zdanie?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez siekson » 17/6/2009, 08:28

Też myślę, że to "król hydeparku" i nic poza tym, ale podobnie jak przy flowie Terror wyraźnie napisał, że nie odbieramy Vipów.... A szkoda
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Szafa » 17/6/2009, 11:06

Znam Melvina osobiście i wiem, że taki nie jest... no ale na forach każdy jest inny niż w realu i również zauważyłem jego dziwne zachowanie.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez YZF R1 » 17/6/2009, 13:58

czyli można idiotycznie się zachowywać bez poniesienia konsekwencji..... Very important person moim zdaniem to bardzo duże wyróżnienie i powinny być przydzielane osobom które szczególnie przyczynia się do "życia" forum wręcz reprezentują forum. A melvin zrobił sobie z forum jakiś "żartobliwy chat"
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mar111cin » 17/6/2009, 14:11

na każdego jest hak, tak że bez przesady. R1 też masz ostrzeżenie a zostałeś moderatorem. Tak że bez nienawiści.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Terror » 17/6/2009, 18:31

Panowie, Melvin sobie wreszcie zasłuży. walcie mu, jesli trzeba warny, dojdzie do 9-10 i się pożegna z forum, jak paru już tutaj się pożegnało
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Movi » 17/6/2009, 23:22

Szafa napisał(a):Znam Melvina osobiście i wiem, że taki nie jest... no ale na forach każdy jest inny niż w realu i również zauważyłem jego dziwne zachowanie.


Znam Melvina również osobiście i.. jest dwulicowym dupkiem. Szanuje bardziej gości którzy wchodzą na skutery i mówią że ich TZR 50 lata 300 niż Melvina.. podpisuje się wszystkim czym się da za usunięciem go z VIP'ów.


P.S: YZF- witaj wśród nas, przyda się ktoś tak kompetentny :wink:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez YZF R1 » 18/6/2009, 02:43

Melivina obserwuje już od pewnego czasu dość że pisze bzdety to jeszcze robi to po chamsku ja mam go na oku piszę aby nie było że jestem uparty zawzięty itd... ale nie lubię jak ktoś przegina i czuje się bezkarny

Dzięki Movi.

Marcin tylko ze ja pisze z sensem i pomagam na forum a nie pisze od czapy oby post do przodu jeszcze mało tego w bezczelny sposób. i tu jest pies pogrzebany... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gelo007 » 18/6/2009, 09:07

Ja to nie wiem. Czasami Melvin potrafi mi dosrać etc. ale ogólnie rzecz biorąc to jest w porządku. Ostatnio mu coś odjebało jak kupił fajerę. Niemniej jednak poobserwujmy go trochę. Może ma okres?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Szafa » 18/6/2009, 12:52

Powiem Wam, że to chyba od czasu tej imprezy w Piotrkowie.... poznał pare osób z SP pewnie i teraz mu coś odjebało.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez mar111cin » 18/6/2009, 15:52

pie***.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 20/6/2009, 20:27

Coz ja ostatnio zaobserwowalem ze melvin sie czepia ludzi bardziej niz zazwyczaj, moze ma okres ale wkurzylo mnie ostatnio gadanie o R1.
Badzo co badz jestes modem i doroslym facetem, a melvin mi naparza na gadu jakim to smieciem, lanserem jestes, ze dla szpanu kupujesz oryginalne czesci w salonie, ze dla lansu dales fotki z turcji itp...

Osobiscie uwazam ze fotki byly fajne i pokazywaly dramatyczna przepasc (wciaz sie poglebiajaca), jak to tam wyglada i ogolnie temat mi sie podobal. Idac tym tokiem myslenia - kazdy redaktor ktory opisuje dowolna wyprawe robi to dla lansu, a wogole to ludzie ze swiata motocykli tylko dla lansu tam pracuja itp... bledne kolo ;)

Melvinka mam na oku, bo zaczal mocno przeginac z tekstami do laski czy pucuje na chrom laske itp. Jak bedzie trzeba dokona zywota szybko i bezproblemowo.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez YZF R1 » 21/6/2009, 00:23

Dobrze by było gdyby jeszcze mnie znał... ale cóż tak to jest jak się kogoś nie, zna nic o nim nie wie a się wypowiada... Dla lansu to bym pojechał do Japonii... a nie do Turcji za 1500 zł buhahaha Ale OK. ja mam go na oku i nie będę żałował warnów jeśli na to zasłuży, nie chce z nim wpadać w zbędną gadkę i robić offtopu ale czasem zaczepia strasznie i mimo wszystko sprostować murszę co nieco....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Movi » 21/6/2009, 02:19

No, to Wy macie Melvina na oku, a ja go mam w dupie :lol:

Nie no tak na poważnie, to precz z taką kanalią..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Szafa » 21/6/2009, 09:06

simonw napisał(a):melvin mi naparza na gadu jakim to smieciem, lanserem jestes, ze dla szpanu kupujesz oryginalne czesci w salonie, ze dla lansu dales fotki z turcji itp...


Takie rzeczy chyba powinny zostać między Wami....
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez simonw » 21/6/2009, 11:14

Szafa, sorki ale nie lubie jak sie gada tak za plecami. badz co badz jak uwazam ze ktos jest taki a nie inny mam na tyle odwagi by to powiedziec mu wprost (tak bylo z flowem, chatte, melvinem w Hp i paroma innymi osobami). Po prostu nie uznaje gadania za plecami w taki bezproduktywny sposob. Owszem , mozna sie pozalic na cos/kogos ale bez jaj - nawet na wspolnym chacie sie jechalo z kazdego z umiarem i w zartach.

Co do Turcji, to tez powiedzialem ze nie jest wyczynem pojechac tam, wyczynem jest 10 dni nad baltykiem po naszej stronie (ceny z deczka x2 x3 pod niemcow) :) Wiec lansem moze byc odwiedzenie Kolobrzegu np a nie Turcji. Zreszta, ostatnio znajomi studenci czesto gesto wylatuja do turcji nawet za mniejsza kase (odlozona ze stypendium czy jakies lewizny na boku) bo nie maja na tyle zeby pobawic sie w kraju. Do tego dolozyc kumulacje z last minety i cena bedzie jeszcze nizsza, wiec zupelnie nie kumam lansu.

Co do czesci, to takze uwazam ze lepiej cos kupic oryginalne w salonie niz odpowiednik bo "jest taki sam a nie placisz za marke". Coz, niektore rzeczy mozna , inne nie, ale na pewno gwarancja u dealera bedzie lepsza.

Anyway - miec na oku, moze zmadrzeje i mu przejdzie okres, moze nie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez YZF R1 » 21/6/2009, 14:55

simonw sądzę że poszło mu o moda... ja z nikim nie miałem zatargu na forum i nikogo nie zaczepiałem (pomijając FLOWa ale on pojechał po mnie bardzo bardzo ostro...)
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez icid » 21/6/2009, 22:29

Spokojnie R1 jakbyś potrzebował mam Valium :) Bez nienawiści, uważam że takie kwestie powinny być rozpatrywane drogą głosowania, ale najpierw proponuje użyć dostępnych środków tj. warny, jeśli sytuacja się nie zmieni to pomyślimy co dalej.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr