Zobacz wątek - Kilka spraw do przedyskutowania
 
NAS Analytics TAG

Kilka spraw do przedyskutowania

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez rosiboj » 4/4/2015, 20:45

Ej, minol tydzien a ja dalej sie ciesze nowa fura ... ile to moze jeszcze potrwac?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez madcap » 4/4/2015, 21:34

tydzień?
to już nie nówka
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez MarSen » 4/4/2015, 21:52

Chyba im dłużej tym lepiej nie ? :D
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez rosiboj » 4/4/2015, 22:39

Mam taki tylko jeden maly problem, pewnie nikt takiego nie mial, nowa fura jest gorszej jakosci niz stara ... i problem jest o tyle skomplikowany, ze jakos mi to nie przeszkadza biorac pod uwage ile daje mi frajdy
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez MarSen » 5/4/2015, 13:31

Sorki chłopaki, na 50cc pierwszy raz zapomniałem usunąć odnośnik, więc jest jeden przesunięty temat. Jeżeli jakiś admin potrafi to usunąć to poproszę.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez andy7 » 5/4/2015, 14:28

kravec napisał(a):Obrazy jakiejś tam nie zauważyłem specjalnie ze strony Andy'ego, natomiast temat był niepotrzebnie ciągnięty i dałeś Się Andy wciągnąć w dyskusję zamiast ją zgasić. Pierdoły piszą i pisać będą- takim mieleniem na forum się tego nie zmieni.


Sie zapytam, jak mam cos zgasic jak mam zakrecony kurek do wody ?

Gasic moge co najwyzej w dwoch dzialach

Wiec sorry.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Black-Ghost » 5/4/2015, 14:46

Dałeś sie wypuścić jak dzieciak... Swoich racji też nie udowodniłeś. Temat zamknąłem!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 5/4/2015, 15:22

MarSen napisał(a):Sorki chłopaki, na 50cc pierwszy raz zapomniałem usunąć odnośnik, więc jest jeden przesunięty temat. Jeżeli jakiś admin potrafi to usunąć to poproszę.



Obrazek
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez andy7 » 5/4/2015, 16:10

Black-Ghost napisał(a):Dałeś sie wypuścić jak dzieciak... Swoich racji też nie udowodniłeś. Temat zamknąłem!


Powiedzial dzieciak

Podpowiesz mi jak chcesz " udowodnic " swoje racje komus kto niema pojecia albo wcale nie chce aby mu ja udowodnic ?

Bede niezmiernie wdzieczny.

Powtarzam nie mam uprawnien nie moge zamknac - proste, czy zbyt trudne ? Pomijam juz, ze zamkniecie tylko posrednio likwiduje problem

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez kravec » 5/4/2015, 18:12

Andy- przepraszam Cię bardzo ale teraz to dojebałeś. Po pierwsze- uciąć dyskusję a nie ją napędzać. Po drugie- masz tak samo jak każdy inny użytkownik opcję zraportowania postu- chyba każdy z uprawnieniami by to od razu klepnął. Masz jeszcze Piotrka który ma uprawnienia na wszystko, możesz walić do mnie na fb jak czegoś nie możesz zrobić (https://www.facebook.com/wiktor.krawczyk.3).

I po co tutaj też zaczynacie do siebie skakać?

Edycja:

viewtopic.php?p=1025224#1025224

Kurwa mać. Znowu nam się zaczynają burdy w gronie robić? Żeby najmłodszy chyba w stadzie starał się poustawiać resztę to się w głowie nie mieści. Ludzie- po ile lat macie? Może i Duchu się troche pospinał- zgadzam się, ale zrobił co trzeba właściwie (mógł tego nie robić-ok, ale jak już napisał upomnienie to nic się nie stało- zrobił to bez wycieczek), ale po co od razu wyjeżdżasz w ten sposób Andy? Uważasz że będzie spokój na forum jak wywalicie wprost że będziecie sobie jechać ile się da? Nie wiesz że to karmienie forumowych trolli?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Black-Ghost » 5/4/2015, 18:39

Nie wiem kto cie mianował Modem "Andy7" Ale nie chciał bym abyś miał uprawnienia na 4 pierwsze tematyczne działy :evil:

Co do tematu "Kravec" napisał ci co trzeba było zrobić... A nie przegadywać sie przez 3 strony jak sam napisałeś dyskusją która nie miała sensu i była bez pokrycia! ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 5/4/2015, 18:40

Przestaniecie w końcu srać żarem?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez MarSen » 5/4/2015, 18:43

Wydaje mi się, że to ja jestem najmłodszy. Jednak co do przypadku to z relacji waszych i reakcji uważam, że powinien być na początku rozmowy priv do jakiegoś admina, ostrzeżenie temat zamknięty. Ja tam się ostatnio wgl. nie patyczkuję. Tak co najmniej jedno w tygodniu ostrzeżenie wpada :P chyba, że sprawa nie jest taka oczywista to słownie.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez suhy-19 » 5/4/2015, 18:51

a mi sie prawie nigdy nie chce dawać ostrzeżeń :D chociaż chciałem wynagrodzić fugu ale czuje ze zaraz byłby dym ze specjalnie dałem warna bo typa nie trawie
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez kravec » 5/4/2015, 19:01

Marsen- wybacz- zapomniałem o Tobie. Ale nie to jest teraz głównym tematem- nie odchodźmy proszę od wątku i proszę żebyśmy wszyscy się w to włączyli. Bardzo chciałbym uniknąć powtórek dawnych sytuacji kiedy to moderatorzy zaczynali skakać sobie do gęb. A jeszcze gorzej kiedy robi się to publicznie.

Co do warnów- dajecie jak trzeba. Jak jest coś nie tak, ale może niekoniecznie na warna- napiszcie upomnienie w poście- jak się powtórzy to warn. Bez spinki- żeby nie było sztywno, ale na za dużo też nie możemy pozwalać. Postarajmy się wyczuć te granice i działać pomiędzy :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez MarSen » 5/4/2015, 19:09

No i dokładnie tak robię kravec. " Jak jest coś nie tak, ale może niekoniecznie na warna- napiszcie upomnienie w poście- jak się powtórzy to warn." Z mojej strony jest wszystko czyste, chyba się z nikim nie powadziłem :P (pokłóciłem).
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez leff » 5/4/2015, 19:52

wyluzujcie, sa swieta

Andy, BG ma racje, mozna nie dac sie wciagnac w durna polemike i zaraportowac do odpowiedniego moda
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez andy7 » 5/4/2015, 20:31

OK przyjalem konstruktywne slowa krytyki. Nastepnym razem bede raportopwal.

Ghost, modem najprawdopodobnie zrobiony przez kogos kto mial pojecie, ze sie do tego nadaje.

A czasami tez warto wdac sie w dyskusje ( nie mowie wcale, ze w tym wypadku z mojej strony ) a nie prowadzic " polityke kanonierki ".

Rossidad slusznie kiedys zauwazyl, ze starac sie pomoc a nie tylko " nagradzac " bo mozna zamoderowac na smierc.

Pozdrawiam, z mojej strony koniec i nie bylo tematu

Zdrowych i wesolych

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez kravec » 5/4/2015, 21:07

No i super :)

Obrazek
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Black-Ghost » 6/4/2015, 11:21

Moje zdanie jest takie że "Andy7" powinien mocno przystopować w pyskówkach i wycieczkach po userach! Albo status moderatora w jego przypadku nie wniesie nic dobrego do życia Forum.

Przez te parę lat moderowania nauczyłem się że nawet koniowi łopatą rozumu do głowy nie włożysz. Większość tych ludzi nie interesuje nasza osobista opinia jako userów... Oni chcą tylko żeby ktoś ich poklepał i powiedział "Stary dobrze zrobiłeś że kupiłeś tego potwora bo na innych motocyklach trzeba się odpychać nogami jak na trzykołowym rowerku" :lol: :D

Czasem lepiej wybrać mniejsze zło i starać się przekonać że spokojna jazda na większym motocyklu też jest możliwa ale z głową bo nikt nie rodzi się Rossim czy Marquezem. ;) Ot takie jest moje zdanie. Nie ma co komu wkładać dziecka do brzucha ;) Jeśli ktoś jest kumaty to zrozumie o czym piszemy a reszta jak sie z tym nie zgadza to ich problem i to im trzeba życzyć gumowych drzew :roll:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr