Zobacz wątek - Pare pytań
 
NAS Analytics TAG

Pare pytań

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez icid » 28/4/2010, 22:34

Wracam z wakacji i znowu powtarza się sytuacja o której Terror wie od dawna i nic z tym nie robi. Forum jest ogólne i nikt nikomu nie może nakazać albo zabraniać pisać gdziekolwiek, poza tym usuwanie postów admina lub innego moda jest niedopuszczalne.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez Szafa » 29/4/2010, 05:07

Marcin wiedzial, że ma tam nie pisać ale zrobił to specjalnie żeby mnie wkurwiać. Wg. mnie teraz drążycie temat bo już nie macie się o co do nas przyjebać....
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez mar111cin » 29/4/2010, 07:19

napisałeś wyraźnie tam "mar111cin masz tutaj nie pisać?" nie, nie napisałeś tak ? to czep sie tramwaju, bo to chyba z tobą jest coś nie tak. Narazie to ty robisz wszystko żeby wkurwić mnie i jeszcze pare innych osób.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Szafa » 29/4/2010, 14:34

dobrze wiedziałeś, że mam na myśli ciebie. Te posty były spamem, nie na temat więc zostały wyebane, w każxdym innym temacie spamPosty mają byc wypierdalane w pizdu. Tak było od zawsze.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez mar111cin » 29/4/2010, 17:32

no to uwierz mi że nie wiedziałem że to było do mnie, rozumiesz? a jak nie to wytłumacz gdzie w którym zdaniu to było zaznaczone?

ale za to wyraźnie do mnie było skierowane stwierdzenie o zakutym łbie, prawda? dlatego się grzecznie zapytałem czy masz jakiś problem
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez siekson » 29/4/2010, 18:05

A ja sie zapytam:

Czy jak napiszę tutaj, że Szafa masz nie pisać w HP to inni moderatorzy mają usuwać Twoje posty?

Dziecinada.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szafa » 29/4/2010, 20:18

Ale jeb** już to że nie chciałem, żeby tam pisał. Zaczęliśmy się kłócić, posty chuj wie o czym, nie na temat to dlaczego mają wszyscy inni je czytać ? Czy nie jes tak, że jeżeli wpadnie trol na forum, najebie spamu to te posty usuwamy ?

Czy ja krwa mać o czymś nie wiem ? Jakieś nowe zasady ?
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez icid » 2/5/2010, 13:27

Ja czekam aż wypowie się wódz :D Gdybym był adminem to ty nie był byś modem i tak podziwiam cierpliwość Marcina. To nie jest jednorazowy incydent, od dawna wywalasz albo zmieniasz treść postów innych modów i adminów i była o to nie jedna kosa. Przyciął cie na tym już Szymon jak jeszcze był adminem. Cóż, skoro sprawa wyszła na światło dzienne i już nie da się wyprzeć, to pozostaje czekać aż Trr wyciągnie z tego jakieś konsekwencje. Tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Szafa » 2/5/2010, 14:28

icid, powiem Ci tylko tyle, że szukasz taniej sensacji. A tej bajki o moim wypierdalaniu postów to wsadź sobie głęboko. Wyjebałem posta sieksona prawda, szymuś zaczął pierwszy usuwać moje posty które były jak najbardziej ok więc nie pozostałem dłużny. NIe mam ochoty z tobą rozmawiać.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez mar111cin » 3/5/2010, 16:53

jakoś nikt inny nie usuwa jeden drugiemu postów.


a teraz takie małe spostrzeżenie, nie wiem kto, nie wiem kiedy, ale widać ktoś bardzo pilnował żeby usunąć Czesterowi bana, jakaś wyjątkowa troska. To ze swojej strony tylko powiem, że szkoda że ten admin nie korzysta tak intensywnie na codzień z pozostałych funkcji jakie daje mu przywilej administratora.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez gelo007 » 3/5/2010, 19:40

Nie popłacz się za chwilę człowieku małego kalibru. To, że siedzisz cały dzień przed komputerem nie oznacza, że ja lub ktoś inny również musi wyczekiwać z wypiekami na japie na zwarnowanie lub zbanowanie kogoś.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mar111cin » 3/5/2010, 23:29

następny się znalazł....

co rozumiesz przez człowieka małego kalibru? no słucham. Bo jak już kogoś zaczynasz obrażać, to chociaż wyraź jakie masz ku temu podstawy. Czy też mam Ci zacząć jechać?

ale typowe dla was wszystkich podejście, nie można zwrócić uwagi bo zaraz jest "nie popłacz się" itp. Zajebiście silny argument macie.

Dopiero wychodzi że tak naprawde to tutaj nie można zrobić nic, bo zaraz jest zarzut że człowiek tylko siedzi cały dzień przed kompem... że forum to jego całe życie itp. Zastanówcie się troche co mówicie, nikt nikomu nie każe tutaj siedzieć, ale jeżeli już coś robi, to dlaczego reszta na niego najeżdża? to że macie moderatorów/administratorów to jest całkowicie dobrowolne, ale jak nie wyrabiacie czy wam się nie chce, to możecie to spokojnie oddać, przynajmniej zrobi się jasność na forum, który moderator ma już wszystko w dupie i nie jest aktywny. Bo narazie wychodzi na to że to Ci co cokolwiek tutaj robią, są tymi złymi. Wasze argumenty że nikt nie czeka na forum, że np. ja mam robić cokolwiek innego tylko nie siedzieć na forum, już powoli zaczynają mnie wkurzać. Równie dobrze po cholere wchodzicie na forum i piszecie jakiekolwiek posty? lepiej idźcie na miasto, niż macie pieprzyć głupoty na forum, prawda? czy to już jest błędne koło?


PS jak tak was boli to że jestem cały dzień na forum, to do waszej wiadomości, jak widać dopiero teraz odpisałem, poprostu komputer jest włączony cały dzień i się nie wylogowałem, zadowoleni?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez icid » 9/5/2010, 22:15

Jakie urocze hasła :D ,,Tania senasacja" , ,,Człowiek małego kalibru". Najlepsze jest to że takie zdania padają z ust ludzi którzy srają w majty na widok cienia za plecami. To tyle ode mnie, chude posrańce. Tot ziens :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Szafa » 10/5/2010, 08:03

Ta za to na widok twojego brzucha wszyscy na około uciekają bo się boją, że ich zjesz. Wszystkich na forum straszysz tym, że będziesz bił bo nie potrafisz w sposób inteligentny rozwiązać problemu. Całe forum z ciebie leje icid, przejrzyj na oczy bo robisz siarę jak skurwysyn....
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez gelo007 » 10/5/2010, 09:29

Dobra zamykam temat. Uważam, że dalsza dyskusja po obu stronach nie ma dłużej sensu. Prowadzi to tylko do kłótni więc Pax panowie.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Poprzednia strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê