Zobacz wÄ…tek - Most - rookie pow. 600 cd.
NAS Analytics TAG

Most - rookie pow. 600 cd.

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Most - rookie pow. 600 cd.

Postprzez Krzysztof Kalski » 16/8/2008, 18:19

Witam, i bardzo proszę nie usuwać mojego ustosunkowania się do tematu, skoro pan Borewicz miał czelność zacząć pierwszy i już zamieściliście oficjalnie w dyskusji na forum moje nazwisko!!!

Co do Marcina - nie było zadnego nieregulaminowego zachowania się. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

Co do pana Borewicza - opisze Wam jego "sportowe" zachowanie:
otóż w maju 2007 firma pana Borewicza podpisała z nami umowę na obsługę fotograficzną. Na motocyklach Dialog RT i całego WSM pojawiły się nalepki reklamujące Fotosport w zamian za zdjęcia z całego sezonu 2007! Po czym po zakończeniu sezonu w ferworze rozwodów, potrzebujący pieniędzy Borewicz wpadł na pomysł z dwoma innymi ciołkami z padocku, że mozna zarobić - wyłudzając o tak bogatej firmy jak Dialog telecom 150 tysięcy złotych za zdjęcia na które rzecz jasna mieliśmy umowę a o której widocznie mu się zapomniało. Po mojej telefonicznej rozmowie z nim i prośbie wyjaśnienia sprawy na padocku redaktor Borewicz omijał namiot DRT szerokim łukiem i robił zdjęcia z krzaków. Kiedy cały sztab prawników Dialogu rozwiazał bardzo szybko sprawę, śmieszny redaktorzyna Borewicz pobiegł na policję i prokuraturę. A ponieważ dwaj inni pomysłodawcy szybko wycofali się z projektu pan Borewicz wymyślił, ze czuje się zagrożony i nie może pracować!
Rozumiem szanowny panie Lovtzo, że bronisz swoich pracowników a ja będę bronił swojego zespołu, który nie popełnił żadnego błedu. Co do Mistrza Pawła Szkopka - jest to na tyle sympatyczny człowiek, że pomaga każdemu zawodnikowi, który potrzebuje pomocy - nie tylko mnie i Marcinowi. Odpowiada chętnie na wszelkie pytania zawodników nie tylko z superbike ale też z pretendent. Marcin tytuł wywalczył sobie sam a Paweł za niego nie jezdził. A od pierwszej eliminacji scigacz.pl omijał DRT -chodziaż największe sukcesy w tym roku przypadały akurat naszemu zespołowi a wasze lakonicznie informację lub porawki były wymuszone przez interwencje moje lub Pawła Szkopka.
Uważam, że jako zespół zdobyliśmy najwięcej tytułów i nalezałoby to uszanować a pan Borewicz potrafi się tylko niesportowo zachowywać. Wiekszość ludzi na padocku zna tą sytuację i twierdzi że mu z mordy zawsze smierdzało...
Dziwię się tylko, że jako szanowany portal motocyklowy daliście się otumanić przez internetowego awanturnika i to przesłoniło Wam obiektywne spojrzenie na fakty.
Mijały długie dni kiedy dziewczyna pana Borewicza ( pani Żmija) poprawiała nieprawdziwe fakty a były nawet takie momenty, kiedy nasi znajomi musieli szukać jej po padocku, aby poprawiła smieszne błedy w newsach. Dlatego będę podzielał zdanie większości, że portal scigacz.pl jest tendencyjny i stronniczy.
Będę na Mistrzostwach Europy w Poznaniu, więc bardzo chętnie z Tobą porozmawiam i z każdy kto będzie chciał porozmawiać w w/w sprawie. Myślę że bedziesz miał więcej jaj niż Borewicz , ale jak będziesz czuł się zgrożony to możesz zadzwonić po najtańszą firmę ochroniarską świata: 997 a z komórki 112.
Panie Borewicz , żeby tytułować się dziennikarzem to trzeba skończyć odpowiednią szkołę!
Pozdrawiam tych którzy tak ja myślą!
Krzysztof Kalski
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/8/2008, 16:08
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê