Zobacz wątek - Wyścig w Moście WMMP Rookie pow 600! WARTO...
NAS Analytics TAG

Wyścig w Moście WMMP Rookie pow 600! WARTO...

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 13:31

evil napisał(a):no i dobra, powoli klocki układają się. czekam na dalsze "poczytanki" teraz wyjaśnijcie: Marcin przejechał prosto, przebił się na czoło wyścigu. po jakim czasie od tego zdarzenia przerwano jazdę?


Po kolejnych 2-3 okrążeniach... tego akurat nie pamiętam, nie zwróciłem na to uwagi... Ale na 3 lub na 4 okrążeniu przerwano go po raz pierwszy.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice


Postprzez Oliwka » 16/8/2008, 13:38

Yunior :D
Przeciez Marcin dostal kare, ktora zostala przyznana przez sedziow i rowniez ich decyzja bylo odwolanie jej w momencie przerwania wyscigu tak?To nie Marcina wina, ze wyscig przerwano 3 razy i ze nie odbyl kary.Na Poznaniu tez otrzymal kare i regulaminowo ja odbyl, wiec to chyba swiadczy o tym, ze w Moscie rowniez by to zrobil, ale decyzja sedziow byla taka a nie inna, ze wyscig przerwano!
Ostatnio edytowano 16/8/2008, 13:50 przez Oliwka, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Oliwka
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13/8/2008, 11:17
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 14:02

evil napisał(a):ot, ciekawostka... :shock:


Ok, ale nagle zaczęliście wiedzieć o czym piszę mówiąc o takim a nie innym zachowaniu, podczas gdy do tego czasu do nikogo to nie docierało. Niestety stojąc na miejscu gdzie byłem, nie mam możliwości zweryfikowania takiego stanu, nie było też żadnej informacji dla dziennikarzy o nałożeniu i wycofaniu na zawodnika kary w biurze prasowym/zawodów, podczas gdy zawsze takie informacje są, to standard na UEM Alpen Adria, zwłaszcza ze w Moście było sporo oficjeli z tej organizacji. Jeśli było tak faktycznie to mogę mieć tylko pretensję do organizatorów za to że podali w tym wypadku niepełne informacje co doprowadziło do takich a nie innych wniosków.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Ciekawostka

Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 14:54

Żaba 99 napisał(a):Wiec proponuje z czystej grzecznosci sprobowac sil w gazetach typu "pani domu" itp, tam sie nie scigaja i nie ma zgrzytow a ciasto ze sliwkami latwiej bedzie fotografowac bowiem do tego sie tylko pan Borewicz nadaje pozdrawiam tych ktorym kopary opadly na ostatniej rundzie


Marcinie, prosiłbym o darowanie sobie osobistych wycieczek pod adresem "p.Borewicza", który nie neguje w żaden sposób Twojego wyboru zajęć tudzież zawodu i udziału w wyścigach motocyklowych i póki co nie wysyła Cię jeszcze na wyścigi kosiarek do trawy. :twisted:
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Postprzez maokooosia » 16/8/2008, 14:54

Szanowni Państwo!
Tyle juz napisaliście o tej sprawie, że straciliście z oczu meritum zagadnienia waszej dyskusji.
Zacznę moze od faktów:
1 Marcin po starcie przejechał prosto przez szykanę
2 Zyskał dzięki temu niesłusznie wiele pozycji
3 Dostał za to karę przejazdu przez DEPO
4 Na trzecim okrążeniu przerwano wyścig i powtórzono procedurę startową
5 Po kolejnym kółku znów przerwano wyścig i znów powtórzono procedurę startową
6 Po trzecim starcie Marcin pojechał juz zgodnie z regulaminem i to dzięki swej już przepisowej jeździe zajął w wyscigu 2 pozycję
7 Organizatorzy nie sumowali czasów z poszczególnych startów tylko zalczyli czasy ostatnich 5 okrążeń

Tyle faktów, a teraz odrobina komentarza:
Pan redaktor rozpoczął dyskusję ewidenynie tendencyjnym artykułem, w którym pozwolił sobie nawet na sugestie o oprotestowaniu wyników. Nie tłumaczy go fakt braku informacji u organizatorów bo te wynikały jasno z rozpiski po wyścigu. Mam Swiadomość tego, że pan redaktor ustawil się z aparatem w takim a nie innym miejscu na torze by móc wykonać najefektowniejsze ujęcie, lecz tor w Moście jest dużo dłuższy i opis wyścigu tylko z tej perspektywy wydaje mi sie nieporozumieniem.
Redakcja Ścigacza powinna się zastanowić czy mozna łączyć relacje z wyścigów z robieniem w tym czasie zdjęć. Teleobiektyw może bardzo zniekształcić rzeczywistość i daje tylko szczątkowy obraz widziany w kadrze.
Świetnie zdaję sobie sprawę, że każdy z nas kibicuje innym zawodnikom i pan redaktor też ma do tego prawo, lecz rzetelność dziennikarska nie powinna mu pozwolić uwydatniać tego w relacjach. Nie wiem czym na swą łaskę zasłużyli sobie u niego inni zawodnicy ale wiem czemu pan redaktor nie lubi ekipy z Dialogu
maokooosia
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/8/2008, 13:04

Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 15:19

maokooosia napisał(a):Nie wiem czym na swą łaskę zasłużyli sobie u niego inni zawodnicy ale wiem czemu pan redaktor nie lubi ekipy z Dialogu


Ale gdzie w samym artykule z Mostu jest że faworyzuję czy nie lubię ekipy z Dialogu. Starałem się w miarę całościowi przekazać obraz wydarzeń z Mostu, lecz nie na wszystkim mógłbym się skupić czy wszystko idealnie przekazać. Uważam Twoje podsumowanie za OK, przyznające stronom rację wtedy kiedy trzeba i negujące fakty, które mogłem nad interpretować. Niepotrzebnie jednak, niektóre osoby zaczęły robić osobiste wycieczki.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice

suprice

Postprzez Å»aba 99 » 16/8/2008, 15:23

Pan redaktor nie ma nic wspolnego z wyscigami. Po pierwsze jezeli jest tak obeznany to nie znam takich zawodów jak alpe"n" adria (zaznaczam dziennikarz) po drugie nie znajac osoby zajął sie moim charakterem na którejś ze swoich opowiesci, po trzecie nie bawmy sie w podworkowe rozkminki borewicza tylko w nastepnym sezonie kazdy pokaze jak jezdzi. ps Scigacz pl jest mi obca strona nie czytam o zajmowanych 40 pozycjach. Nawet jezeli ktos by mi proponowal to nie zrobil bym z siebie gwiazdy na sile> pozdrawiam tych ktorzy nie dali rady :) aaaa co do awersji do dialogu :) gdybym kiedys probowal wyludzic z dialog telecom jakies pieniadze, tez posuwal bym sie do takich akcji
Żaba 99
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/8/2008, 09:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: suprice

Postprzez BadYunior » 16/8/2008, 15:59

Żaba 99 napisał(a):aaaa co do awersji do dialogu :) gdybym kiedys probowal wyludzic z dialog telecom jakies pieniadze, tez posuwal bym sie do takich akcji


Marcin, czy chcesz abym naprawdę zaczął wywlekać na PUBLICZNYM forum nieczyste zeszłoroczne zagrania TWOJEGO zespołu? Daruję sobie, naprawdę. Mogę tylko napomknąć że w tej sprawie toczą się dwa niezależne postępowania prokuratorskie. Jedno przeciwko Twojemu koledze, Krzysztofowi Kalskiemu a drugie przeciwko spółce DIALOG Telecom. Tyle mojego komentarza na ten temat.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê