Zobacz wÄ…tek - Sensacja! Andrzej Pawelec wraca na tor!
NAS Analytics TAG

Sensacja! Andrzej Pawelec wraca na tor!

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Sensacja! Andrzej Pawelec wraca na tor!

Postprzez Mick MotoGP » 11/8/2007, 16:32

Oto co Andrzej Pawelec powiedział w sensacyjnym wywiadzie na stronie fiatyamahacup.pl:

"MyÅ›lÄ™, że nadszedÅ‚ czas na powrót na tor, ale nie interesuje mnie Å›ciganie w Polsce. WywalczyÅ‚em sześć tytułów mistrza kraju i nie muszÄ™ tu już nikomu nic udowadniać. ChcÄ™ Å›cigać siÄ™ za granicÄ… z zawodnikami od których dostanÄ™ „baty” i od których bÄ™dÄ™ mógÅ‚ siÄ™ wiele nauczyć. W Polsce jest wielu szybkich rywali, ale Å›cigaÅ‚em siÄ™ z nimi przez lata i ten etap mam już za sobÄ…."

Cały wywiad znajdziecie tutaj:

http://www.fiatyamahacup.pl/index.php?pid=1&news=539
Mick MotoGP
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 31/7/2007, 15:39
Lokalizacja: Z paddocku


Postprzez torowiec » 12/8/2007, 08:01

Pelne zaskoczenie.W Polsce tylko Pawel Szkopek nawiazywal z nim walke, wiec bardzo dobrze, ze facet z takim talentem wraca na tor.
Ciekawe w jakiej serii wystartuje
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Postprzez Thrillco » 13/8/2007, 08:04

Mikroszkopek to w V rundzie postać tak zjawiskowa jak kometa ocierająca się o ziemską orbitę. Normalnie w szoku jestem. teraz nalezy mu się okres solidnej rechabilitacji, po której walka o 1 miejsce będzie pewnikiem toczyła się na ostatniej rundzie na owiewki i łokcie. Współczuje troche Andrzejowi...bo wygrać z kontuzjowanym to żadne halo...no ale wyścig to wyścig-wygrywa lepszy czyli szybszy. Zaskoczeniem dla mnie był Mati i teraz juz wiem jak dużo straciliśmy z widowiska na Brnie przez walnieta skrzynię :(
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê