Zobacz wÄ…tek - zgubiona blacha
NAS Analytics TAG

zgubiona blacha

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

zgubiona blacha

Postprzez MisiekK » 20/5/2012, 19:53

Witajcie,
Dziś w godz. 9-11 na trasie Wieliczka - Gdów - Muchówka - Tymowa (DW966) - Nowy Sącz (DK75) - Piwniczna Zdrój zgubiłem tablicę rejestracyjną motorka (KR 073J).
Gdyby przypadkiem trafiła w ręce kogoś z Koleżanek / Kolegów będę szczerze wdzięczny za zwrot.

Póki co chciałem zgłosić na policji, ale stwierdzili że skoro nie kradzież to im to wisi kalafiorem. Jutro tak czy owak im zawiozę pismo. No i jadę do właściwego wydz. kom. UM. Szkoda mi tylko bo słyszałem że to się wiąże ze zmianą nr rej :( a ten już zdążyłem polubić.
Pozdrawiam serdecznie!
MisiekK
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30/9/2011, 11:19
Lokalizacja: Kraków


Postprzez madcap » 20/5/2012, 20:56

lepiej miec zgłoszone, by mieć dupochron jesli ktoś zatankuje i zapomni zapłacić a przez przypadek bedzie miał założoną twoją tablicę
poza tym nie musisz zmieniać nr rejestracyjnego - zgłaszasz do WK ponowne wrobienie blachy w związku z zagubieniem i z jakieś 2 tygodnie pojeździsz zamiennie na nr-ze próbnym
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê