Zobacz wątek - Wypożyczę na 1 dzień MOTOCYKL - WROCŁAW
NAS Analytics TAG

Wypożyczę na 1 dzień MOTOCYKL - WROCŁAW

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Wypożyczę na 1 dzień MOTOCYKL - WROCŁAW

Postprzez poprostu » 8/5/2014, 10:36

Witam. Piszę z bardzo nietypową sprawą. Mianowicie potrzebuję wypożyczyć od kogoś motocykl (sport albo jakąś szosówkę w owiewkach 600+ cm3) na konkretny dzień (tj. 18.05.2014). Nie moge znaleźć w sieci praktycznie żadnej wypożyczalni w okolicach Wrocławia dlatego zwracam się do prywatnych użytkowników maszyn o pomoc. Jestem w stanie zaoferować dobrą cene za użyczenie motocykla. Do tematu podchodzę profesjonalnie, sporządzimy umowę, mogę zostawić kaucję. Wiecej informacji na priv. Myślę, że jest to dobra oferta dla kogoś komu potrzebna kasa i chciałby w szybki sposób zarobić.



Ew. jeżeli ktoś ma namiar na jakąś wypożyczalnię w okolicach Wrocławia proszę o kontakt.



Do administracji - nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na mój temat dlatego zamieściłem go na tej tablicy (Kupię), jeżeli jednak znajdzie się bardziej odpowiednie miejsce, proszę o przerzucenie mojego tematu. Dziękuję bardzo.



Pozdrawiam, Dawid.
poprostu
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2014, 10:05


Postprzez leff » 8/5/2014, 10:50

szukaj ale IMO NIKT nie pozyczy Ci swojego motocykla
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez poprostu » 8/5/2014, 10:52

dlatego pytam też czy ktoś zna jakąś wypożyczalnie bo mi sie nie udało znaleźć w sieci nic.
poprostu
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2014, 10:05

Postprzez leff » 8/5/2014, 10:55

Kraków - http://motonasezon.pl/cennik/

popytaj dealerow czy na jeden dzien nie uzycza Ci odplatnie moto testowego
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr