Zobacz wątek - [SPRZEDAM] YAMAHA XJR 1300, 2010 rok, 1-wszy właściciel
NAS Analytics TAG

[SPRZEDAM] YAMAHA XJR 1300, 2010 rok, 1-wszy właściciel

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[SPRZEDAM] YAMAHA XJR 1300, 2010 rok, 1-wszy właściciel

Postprzez Ciechan666 » 31/3/2014, 13:47

[SPRZEDAM]
Na sprzedaż jest moja Yamaha XJR1300. Motocykl kupiłem w salonie Yamaha Poland Position w Warszawie w 2011 roku, ale rok produkcji motocykla to 2010.
Na motocyklu przejechałem zaledwie 5000 km (słownie: PIĘĆ TYSIĘCY KILOMETRÓW). Niestety, sprzęt więcej stał niż jeździł....
Wymieniłem w nim akumulator, gdyż alarm niestety prąd żre, a że cały czas motocykl stał, to i akumulator się poddał.
Motocykl był cały rok garażowany!
Zaliczyłem nim jedną parkingówkę, której śladem jest podgięta klamka sprzęgła. W glebie ucierpiał też lewy podnóżek, ale został naprawiony (komsetyka). Oczywiście żadna z tych rzeczy nie przeszkadza w użytkowaniu motocykla, gdyż raz na jakiś czas nim jeżdżę.
Badanie techniczne i ubezpieczenie ważne jest jeszcze jakiś tydzień i będzie oczywiście przeze mnie przedłużone na kolejny rok w ciągu tego tygodnia.
Napaleńców uprzedzam: TO NIE JEST MOTOCYKL DLA POCZĄTKUJĄCYCH! To bardzo ciężka i piekielnie szybka maszyna! Kto jeździł ten wie, że to nie żarty. WYRYWA ŁOKCIE W STAWACH przy odkręceniu manetki do końca!
Na motocyklu zrobiłem kilka tras po 500 - 600 km i nic mnie nie bolało - a mam 190 cm wzrostu :-)
Motocykl sprzedaję, gdyż skończył mi się na niego leasing i pora wymienić sprzęt na coś innego :-)
Są dwa komestyczne zadrapania - jedno na klamce od sprzęgła po parkingówce, drugie na zadupku (widać tylko pod odpowiednim kątem) - od przerzucania nogi podczas wsiadania :-)
Zapraszam po szczegóły na maila, można także dzwonić. Z racji wyjazdu służbowego w dniach 2-5 kwietnia jestem poza Warszawą, ale kontaktować się ze mną oczywiście można.
Cena do rozsądnej negocjacji. Pamiętaj, że kupujesz motocykl PRAWIE NOWY, testówki w salonach sprzedaży mają większe przebiegi niż mój XJR.
EDIT: Cena wyjściowa do negocjacji to 25 999.

(zdjęcia tutaj -----> http://allegro.pl/yamaha-xjr1300-od-pie ... 81814.html)
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Ciechan666 » 6/4/2014, 16:49

Ok, temat nieaktualny, dzisiaj moto sprzedałem.
Peace :-)
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr