Zobacz wÄ…tek - [Z] Zipp Neken
NAS Analytics TAG

[Z] Zipp Neken

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Z] Zipp Neken

Postprzez Mr.Kółeczko » 16/3/2014, 19:50

Witam. Mam na wymianÄ™ motorower Zipp Neken 50cc.
Słów kilka o motorku:
Mój Zipp został wyprodukowany w 2011 roku, kupiłem go w salonie jako pierwszy właściciel. W trakcie mojego użytkowania nie sprawiał większych problemów. Regularnie jeździłem na przeglądy. Jest dosyć zadbany, jedyne co w nim zmieniłem to zbiornik paliwa, który niestety sam z siebie się przedziurawił. Motorower świetny do jazdy po mieście, czy dojeżdżania do pracy, a i na jakieś dalsze przejażdżki. Miałem z nim kupę radochy. Pali bardzo niewiele (nawet jak na 4T), pomiędzy 2 a 2,5 litra benzyny. Nie pozbywałbym się go gdyby nie to, że ostatnio ciągnie mnie do Enduro. Motorower w pełni sprawny i zarejestrowany, przegląd ważny do czerwca 2014.
Nekena wymienię na jakieś Ednduro 50cc lub 125cc, mogę ewentualnie trochę dopłacić.
Zdjęcia wysyłam na maila.

Kontakt:
pitek130@gmail.com lub na GG - 48983177
Mr.Kółeczko
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/3/2014, 19:32
Lokalizacja: Lubuskie


Postprzez leff » 16/3/2014, 20:57

zdjecia podlinkujesz tutaj
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Mr.Kółeczko » 17/3/2014, 20:17

Dobra, zdjęcia będą w piątek jak motor wróci z przeglądu do domu.
Mr.Kółeczko
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/3/2014, 19:32
Lokalizacja: Lubuskie



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê