Zobacz wÄ…tek - Kupie Yamaha thundercat od 2000r do 10000zl
NAS Analytics TAG

Kupie Yamaha thundercat od 2000r do 10000zl

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Kupie Yamaha thundercat od 2000r do 10000zl

Postprzez l3l » 19/1/2012, 09:00

Witam wszystkich serdecznie :) to moj pierwszy post na forum i od razu z grubej rury :)
Po roku jezdzenia na thundercat-ie od szfagra (ktory tez zostal zakupiony od uzytkownika tego w forum) postanowilem wkoncu poszukac cos dla siebie.

Tak wiec jak w temacie:

Yamaha thundercat
rocznik 2000 w gore
przebieg do 35000km - rzeczywisty (nie polski cofany)
stan: nie interesuja mnie sztuki - po "lekkim obaleniu" na parkingu....
Najlepiej Rybnik i oczywiscie caly slask - jesli bedzie trzeba to sie przejade chodzby nad morze :)
cena do 10000zl - oczywiscie maksymalna cena dla naprawde wyjatkowej sztuki.

Dodatkowe zyczenie ( zony ) : nalepiej czarny :P jesli wierzyc stronce z malowaniami to czarne modele koncza sie na 1999 roku. Z tego rocznika w ostatecznosci moze byc... ale osobiscie kolor mnie mniej interesuje - byle nie anglik i stan byl naprawde dobry.

Wszelkie obiekcje co do postu mile widziane - tak jak mowilem pierwszy post ale napewno nie ostatni.

Dzieki za zrozumienie


P.S Tematu nie udalo mi sie przeniesc wiec jest to przekopiowany post, ktory poczatkowo znajdowal sie w zlym dziale. Dzieki i licze na wyrozumialosc.
l3l
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/1/2012, 15:39


Postprzez PrimoGhost » 19/1/2012, 17:17

Zły dział dalej swoją drogą.

Co do tematu to co masz na myśli mówiąc "stan: nie interesuja mnie sztuki - po "lekkim obaleniu" na parkingu.... " przez cudzysłów rozumiem zapewne ironię, bo naprawdę ciężko kupić trochę starsze, sportowe moto bez jakiegoś ślizgu czy obicia. Powypadkowe wraki to inna kategoria.. Co do przebiegu tez będzie problem.. W szczególności jeśli mówisz o roczniku z okolic 2000. 3 tys kilometrów w sezonie? Teoretycznie możliwe, ale raczej realny przebieg będzie wyższy. Znacznie wyższy.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957


Postprzez l3l » 23/1/2012, 10:14

Mam na oku motor z pod poznania. Wydaje sie byc dosc interesujaca oferta zwlaszcza ze posiada papiery na przebieg do 20tys do rocznika 2000 - jak mowil wlasciciel z racji niedawno zrobionego prawka zrobil ok 1000km. Zakladam nawet sytuacje ze w rok zrobil 10000km wiec przebieg 30000 udokumentowany jest na plus. Dodatkowo na zdjeciach wyglada obiecujaco. Problem mam tylko z weryfikacja. Ok 350km do celu mam. Czy znacie moze kogos zaufanego z forum w okolicach poznania ktory by byl chetny pomoc we wstepnych ogledzinach ? Chcialbym sprawe zalatwic jak najszybciej gdyz oferta ciepla.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

P.S W sumie to juz nie wiem gdzie hest poprawny dzial ogloszen/motocykli - adminow prosze o przeniesienie do wlasciwego.
l3l
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/1/2012, 15:39

Postprzez l3l » 30/1/2012, 08:50

Mozna zamknac.
Zakupilem Cat`a z pod Poznania:

- 2000r
- przebieg 19500 - udokumentowany
- malowanie czerwono - czarno - biale
- praktycznie nie ma sie do czego doczepic - stan prawie idealny jak na 12letni motor.
- klocki tarcze sprzeglo naped silnik oraz skrzynia dziala wzorowo, opony prawie nowe. Motor nawet posiada oryginalne wygluszenie co mnie mile zaskoczylo.
Ostatnia dobe po sprowadzeniu stal w nieogrzewanym garazu czyli praktycznei jak na dworze. Mroz w ta noc byl przeogromny. Samochod ledwo co mi odpalil. Za to cat odpalil od polobrotu.

Teraz tylko czekam na lepsza pogode i w droge.

- cena 9550zl

Pozdrawiam
l3l
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/1/2012, 15:39



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê