Zobacz wątek - Sprzedam Yamaha RD 80 LC II 1989r. zarej. na motorower

Sprzedam Yamaha RD 80 LC II 1989r. zarej. na motorower

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Yamaha RD 80 LC II 1989r. zarej. na motorower

Postprzez Mafinos » 7/8/2011, 08:54

Witam serdecznie

Sprzedam yamahę RD 80 LC 1989r. zarejestrowaną na motorower czyli można jeździć na karcie motorowerowej jak i na dowód osobisty. Yamaha przed sezonem dostała nowy komplet opon, nowy komplet napędu, nowy olej, komplet linek, nowe dętki, odblokowany moduł zapłonowy oczywiście kupiony NOWY!, poprzedni właściciel robił na zamówienie ogon bardzo fajnie z nim wygląda ale potrzeba go poprawić w kilku miejscach bo jest popękany koszt nie więcej niż 50zł ale nie ma to znaczenia bo wygląda ładnie. Ostatnio opłaciłem OC do 2012-06-17 koszt na cały rok - 30zł, przegląd ważny do 2013-04-12

Teraz kilka minusów spadła sprężyna i kopka od odpalania nie odbija, gdyby nie to że motocykl ma nowy olej to byłoby to od razu zrobione, poprawić ogon, wymienić żarówkę w podświetleniu licznika i to na tyle!

Motorower użytkowany latem do spontanicznych wypadów z całą grupą jak też do dojazdu do szkoły 15km, bardzo dobrze spisuje się, nie ma żadnych problemów w silniku nic nie grzechocze i nie stuka. Przy kolejnej zmianie zębatek polecałbym z tyłu o te 8 lub 10 zębów mniejszą bo teraz jest silny na przyspieszeniu ( trzeba uważać na pierwszym drugim i trzecim biegu kiedy jedziemy z pasażerem i jak puszczamy sprzęgło bo stawia motor przy gwałtownej zmianie!) za to prędkości 80km/h - 90km/h na prostej drodze, po zmianie zębatki spokojnie 110-120 km/h

Motorem zawsze zajmowałem się tylko ja, ponieważ na co dzień zajmuję się naprawą motocykli jak i takich małych motorków i wiem dokładnie co i jak z nim jest tak więc nie sprzedaję kota w worku.

Cena do negocjacji zależy mi na bardzo szybkiej sprzedaży, ponieważ mam już kolejny motor upatrzony i potrzebuję pieniędzy.

Więcej informacji tylko i wyłącznie !

GG 6459604

e-mail mateo357753@o2.pl

telefon ( brak zasięgu dlatego najlepiej sms ale nie zawsze dochodzą ) 793742336
Dorzucę do motoru jeszcze cylinder który trzeba oddać do szlifu jego pojemność to 105ccm firmy ATHENA dedykowany do tego modelu!

ZDJĘCIA
http://allegro.pl/yamaha-rd-80-lc-89-za ... 13869.html
Mafinos
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl