Zobacz wÄ…tek - Wariator w hondzie sfx50 sport, brak przyspieszenia
NAS Analytics TAG

Wariator w hondzie sfx50 sport, brak przyspieszenia

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Wariator w hondzie sfx50 sport, brak przyspieszenia

Postprzez lemonek » 12/6/2011, 10:36

Witam. słuchajcie kupiłem wariator:
http://sklep.mieloch.pl/product_info.ph ... 857b5ba91a
Firmy top racing do swojej hondy sfx 50 sport , okazało się jednak że jak go założyłem to skuter dostał strasznego muła, ruszać w ogóle nie chciał a rozpędzał się naprawdę mnóstwo czasu....Nie miał za grosz jakiegokolwiek przyspieszenia...zmieniałem rolki (4,5g 5,5g 6,5g -takie były w zestawie)
ale nic to nie dało, zmieniłem także póżniej spręzynę do sprzegła która była w zestawie,ale efekt był ten sam.... w końcu musiałem założyć stary sprzęt i na tym się skończyło....Pomóżcie!
Nie mam bladego pojęcia od czego to zależy...moje rolki oryginalne były o wiele cięższe, jeśli ma to jakieś znaczenie w temacie.
Avatar użytkownika
lemonek
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7/6/2011, 23:25
Lokalizacja: Luboń


Postprzez iro » 12/6/2011, 10:40

Nie wiem czy zauważyłeś , ale piszesz w dziale "ogłoszenia" dział o skuterach masz wyżej , dużo wyżej. ;)
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)


Postprzez lemonek » 12/6/2011, 10:58

kurcze jeszcze nie do końca się tu orientuję co i jak....
Przepraszam moderatorów.. jak to przeniesć?
Avatar użytkownika
lemonek
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7/6/2011, 23:25
Lokalizacja: Luboń



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê