Zobacz wÄ…tek - KupiÄ™ Kawasaki Er 5
NAS Analytics TAG

KupiÄ™ Kawasaki Er 5

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

KupiÄ™ Kawasaki Er 5

Postprzez shadow493 » 1/8/2010, 13:38

Witam!
Chętnie kupię Kawasaki Er 5. Cena jaka mnie interesuje to 5500 pln (max 6000 zł). Ważne żeby motocykl był w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Preferowane kolory to czarny lub niebieski (ale jeśli są inne to chętnie obejrzę). Rocznik jaki mnie interesuje to powyżej 99'. Jeśli chodzi o przebieg to z mojego doświadczenia wynika ,że praktycznie każdy licznik był cofany, więc nie ma się co czarować.
Zdaję sobie sprawę ,ze każdy tyloletni motocykl miał jakąś większą czy mniejszą przygodę. Chodzi mi o to żeby był sprawny.
Avatar użytkownika
shadow493
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 10/1/2009, 23:17


Postprzez szynszylfred » 4/8/2010, 21:16

Kawasaki Er-5 z 2001r z udokumentowanym przebiegiem poniżej 16tys km. Oryginalne malowanie, żadnych szlifów itp. Stan techniczny idealny, żadnych synchronizacji itp. 100% oryignał. Zarejestrowany w kraju, ubezpieczenie i przegląd do sierpnia 2011 (dopiero co zrobiony). Z zamontowaną akcesoryjną owiewką GIVI chroniącą od wiatru i sportowym wydechem. Cena 6300zł

Jestem z Wrocławia
szynszylfred
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10/4/2010, 12:52




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê