Zobacz wątek - [SPRZEDAM] Suzuki TL1000R oryginalny, dużo dodatków, PILNE!
NAS Analytics TAG

[SPRZEDAM] Suzuki TL1000R oryginalny, dużo dodatków, PILNE!

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[SPRZEDAM] Suzuki TL1000R oryginalny, dużo dodatków, PILNE!

Postprzez Przemo_rene » 27/7/2010, 11:15

Sprzedam swojÄ… SuzÄ™ z prostej i prozaicznej i JEDYNEJ przyczyny - problemy finansowe.

Stan nie ma się do czego przyczepić. Foty wkleję dziś wieczorem.

Opis:

Suzuki Tl1000R
rok 2000.
przebieg oryginalnie 48tyÅ› km
-biało-niebiekie, oryginalne malowanie, nic nie było malowane -
jedynie pościągane naklejki te z nazwą modelu i napisem SRAD na zadupku - dla niepoznaki - gdyż wielu wtedy myli z gsxrem ;)

-komplet nowych opony założonych miesiąc temu - Metzeler M3
-nowe klocki świezo po dotarciu EBC HH z przodu i EBC soft z tyłu.
-przewody hamulcowe w oplocie pod kolor motocykla - niebieskie
-nowe świece NGK CR9EK
-zamontowane TRE (eliminator fabrycznego opóźnienia zapłonu)
-power commander I
-filtr powietrza BCM (ta sama klasa co np K&N)
-wymienione świeżo łożyska w główce ramy oraz przednim kole
-tłumiki przelotowe BOS (dodaje db-killery jak ktoś woli)
-wymienione wszystkie płyny (hamulcowe, sprzęgłowy i chlodniczy oraz olej) i zregenerowany wysprzęglik (nowy o-ring) bo ciekł.
-1000km temu sprawdzone luzy zaworowe
-zsynchronizowane przepustnice wtrysku oraz ustawiony czujnik TPS
-xenon PHILIPS'a w soczewce H1 na przetwornicy SLIM
-kierunkowskazy LED i specjalny przerywacz by mrugały normalnie a nie szybko.
-napęd spoko - jeszcze dużo naciągu i zębatki tez nie są wyrobione.
-akumulator wymieniany rok temu
-zadupek ma lampe od gsxr'a 1000 K2 - tuning poprzedniego właściciela - wygląda bardziej agresywnie.


rzeczy w/w do sprawdzenia w MotoRP (łożyska tam były wymieniane) lub HRG bo tam sprawdzali luzy zaworowe i wymieniali oponki. Resztę moge pokazać sam bo widać gołym okiem.

Moto prowadzi się extra - co tu dużo pisać - głośny, wibrujący silnik, brutal dla odważnych, ryczy aż włos się jeży. Do tego hamuje prezydencko i precyzyjnie lata w zakrętach. TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH

Zrobiłem nim niecałe 1500km od czerwca czyli od kupna :( i włożyłem od 2000zł :( ale taką a nie inną mam sytuację, że potrzebuje dużo kasy i to raczej szybko. Do sprawdzenia w każdym serwisie jaki ktoś sobie wyznaczy. TYLKO POWAZNE OFERTY

Motocykl ma opłaconą skarbówkę ale nie jest przerejestrowany jeszcze na mnie. (ważne OC do końca października) i przegląd do kwietnia 2011. Mam oczywiście wszystkie dokumenty, w tym umowy kupna/sprzedaży z poprzednim właścicielem


CENA 13tys zł - do niewielkiej negocjacji bo na prawdę nie ma na czym zbijać ceny gdyż robiłem go z myślą, że zostanie ze mną conajmniej pare sezonów a tu masz...

kontakt - 516-144-390
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez falconiforme » 29/7/2010, 10:42

Nie jestem zainteresowany bo w swoją V-kę wsadziłem ponad kilkanaście klocków, ale zapodaj foty w dużej rozdzielczości.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez Przemo_rene » 29/7/2010, 11:28

temat do zamknięcia bo nie idze do ludzi już na szczęście (przynajmniej na razie ogarniam finansowo)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê