Zobacz wątek - sprzedam HUSQVARNA WR 125 homologacja, po serwisie
NAS Analytics TAG

sprzedam HUSQVARNA WR 125 homologacja, po serwisie

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

sprzedam HUSQVARNA WR 125 homologacja, po serwisie

Postprzez KaRaKaN89 » 25/11/2009, 16:47

do sprzedania Husqvarna WR 125, jest to prawdziwa WR a nie " przechrzczona " WRE. słabsza o 10koni. Motorek mam od września 2008r, posiadam do niego dokumenty potrzebne do rejestracji w PL (niemiecki dowód, przetłumaczone dokumenty, po przeglądzie, więc można bezproblemowo zarejestrować).
Posiada kierownice Renthal, dyfuzor Husqvarna racing, felgi Excel, hamulce Brembo, handbary, płyte ochronną pod silnik (na fotkach nie jest założona). światła oraz przewody hamulcowe w stalowym oplocie .W marcu przeszedł kapitalny remont silnika w serwisie, oto to co zostało wymienione :
-Tłok Wossner 350 zł
- Korba Prox 419 zł
- nowa powłoka w cylinderku 350 zł
- zębatka przód 40
- zębatka tył 109 zł
- Łańcuch RK 520 MX23 239 zł
- wata w końcówce wydechu 50 zł
- Linka gazu 50 zł
- Klocki przód 50 zł
- Łożyska Koyo + simeringi 120 zł
- kpl uszczelek 100 zł
- Łożyska wahacza 220zł
- Dźwignia zmiany biegów MTZ 140 zł
-plus wszystkie płyny nowe.

robocizna w serwisie kosztowała mnie 400 zł dodatkowo jest nowa oryginalna cewka -170 zł jeśli chodzi o silnik to teraz tylko jeździć ! :) bez inwestowania, remont kosztował mnie bardzo dużo. Nie posiadam rachunków na to wszystko ale mam wszystkie wymienione części do wglądu i są na nich ceny

od remontu zrobione bardzo mało motogodzin z powodu braku czasu na jazde.

a jeśli chodzi o stan reszty to oponka na tyle była wymieniona na jesieni 2008 r [ Mitas c10 ] stan bdb , przód w dobrym stanie, trzeba będzie wymienić łożysko w tylnym kole bo jest luz. Stan tarcz hamulcowych jest dobry a nawet bardzo dobry. Ślizg łańcucha jest wymieniony (dorobiony) Motocykl zadbany, zawsze myty, smarowany łańcuch, czyszczony i nasączany filtr powietrza. może stan oklein nie jest za dobry ale mi to nie przeszkadza,i nic nie wymieniałem.

sprzedaje, ponieważ mam zamiar przesiąść się na 4T

jeśli masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń :

gg : 7646950

kipi@wp.pl

508-617-347
...::KaRaKaN::... ~>78<~
KaRaKaN89
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/11/2008, 17:02
Lokalizacja: ENDURO


Postprzez Landryss25 » 25/11/2009, 20:45

Zdjęcia jakieś byś zapodał.

I nowa powłoka na cylku to żeliwna tuleja zapewne?
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr