Zobacz wÄ…tek - [sprzedana] Sprzedam Virago 535 DX - 1994r w super stanie
NAS Analytics TAG

[sprzedana] Sprzedam Virago 535 DX - 1994r w super stanie

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[sprzedana] Sprzedam Virago 535 DX - 1994r w super stanie

Postprzez anzelmo » 29/8/2009, 17:30

Witam wszystkich
Mam do zaoferowania Virago 535 DX w bdb stanie technicznym jak i wizualnym .

Po dwóch sezonach przygody motocyklowej muszę stwierdzić, iż załapałem bakcyla i jestem zmuszony przesiąść się na coś większego. Motocykl jest w ciągłej eksploatacji, do obejrzenia w Warszawie (Bródno) lub na parkingu przy Intraco (ul. Stawki).

Opis motocykla:
- 1994 rok prod.
- poj. 535cm3 (wersja najmocniejsza 46km)
- wersja DX z pikowanÄ… kanapÄ… oraz chromami na silniku
- oryginalny, fabryczny lakier, kolor: srebro/wiśnia
- przegląd ważny do 08.2010r., polisa OC do 04.2010r.
- przebieg: przekroczył 25.000km (pomimo, iż nie jestem pierwszym właścicielem po dwóch latach eksploatacji mogę stwierdzić, że jest na 100% realny).
- przejechałem nim ok 5tyś km i jedyną przykrością która mnie spotkała to usterka regulatora napięcia i przebita na parkingu tylna opona .
- motocykl sprowadzony w 2001r. z Niemiec
- opony, akumulator w dobrym stanie
- dodatki: gmol, oparcie, piórnik, dodaje również zabezpieczenie w postaci bardzo grubej linki. mogę dodać też czarny kask caberga który otrzymałem od poprzedniego właściciela
- spalanie: trasa - od 4,2l/100km; miasto średnio 5,5l, max. do 6,3l
- przed sezonem wymieniłem olej w silniku i kardanie, filtry, świece i zrobiłem cały przegląd (nie będę tu bujał, że zrobiłem to wczoraj. Jeśli kupisz ode mnie motocykl to niestety przed następnym sezonem będziesz musiał o to zadbać)
- generalnie piszę, że jest tylko w bdb stanie choć wszyscy twierdzą, że wygląda jak nówka sztuka
- cena 8900zł

zdjęcia: http://anzelmoi.fotosik.pl/albumy/678655.html

Cena za jaką sprzedaje nie jest super niska ale szukałem tego motocykla prawie rok i niemało za niego zapłaciłem ponieważ brałem pod uwagę motocykle tylko w idealnym stanie (niestety takich na rynku jest niewiele, a większość z tych tzw. igieł na allegro to jeden wielki szmelc przygotowany do sprzedaży prze handlarza).

BTW: Jestem również zainteresowany kupnem motocykla klasy cruiser o pojemności silnika pow. 1000cm3 (tylko w bdb stanie technicznym i wizualnym, bez żadnych wgięć na baku czy innych wad lakieru, oczywiście musi być bezwypadkowy i mieć atrakcyjny wygląd - cena do 15.000zł). Jeśli macie taki w garażu i chcecie się go pozbyć proszę o ofertę ze zdjęciami na maila: anzelmoi@interia.pl

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 3/10/2009, 14:19 przez anzelmo, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
anzelmo
anzelmo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/8/2009, 17:27
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez zalo » 30/8/2009, 00:37

chlopie szurnij sie - jezdzisz na moto czy to piescisz? jezeli chcesz dopieszczac to do salonu a nie skrobiesz i widze ze nie wiadomo co bys chcial za te pare tysiecy echh :cry: - i jeszcze lepiej chcesz 9k za pietnastolatka - niezly jestes - jezdziles na nim czy tylko na niego spogladales :wink: a poza tym za taka zabawke chcesz taki pieniadz? - wstydz sie :!:
GSF 600N , GSF 600S SPRZEDAM

ONE LIFE - LIVE IT
Avatar użytkownika
zalo
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 9/10/2006, 10:58
Lokalizacja: KASZUB


Postprzez anzelmo » 13/9/2009, 11:37

Cena podlega negocjacji. Motocykl jest naprawdę w świetnym stanie i myślę, że pomimo swojego wieku wygląda lepiej niż niejeden pięciolatek.

Pozdrawiam i zapraszam na oględziny.
Andrzej I.


PS. Odpowiedź zalo zostawiam bez komentarza
anzelmo
anzelmo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/8/2009, 17:27
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê