Zobacz wÄ…tek - kupiÄ™ motor
 
NAS Analytics TAG

kupiÄ™ motor

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

kupiÄ™ motor

Postprzez piotrexxx » 6/4/2009, 21:34

witam, kupię motor o pojemności 125 lub 250 do 350 cc zarejestrowany na 50cc, najlepiej z województwa lubelskiego ale każdą propozycje rozważę
piotrexxx
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:22


Postprzez navi » 7/4/2009, 17:58

A po co Ci sam motor?

Poza tym zdajesz sobie sprawę że chcesz złamać prawo?

A mama wie że masz takie plany?

Może zajmij się lekcjami bo niedługo koniec roku...
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa


Postprzez HANS » 7/4/2009, 18:58

Ja mam ! ja mam!!! Sprzedam!! Woj. Lubelskie!! .......Tylko czego cholera nikt tematu nie czyta!! :lol: :lol: 3 tematy niżej!!! hehe
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez piotrexxx » 7/4/2009, 22:15

navi, czego zadajesz takie głupie pytania?? typu po co ci motor?? po jajco, żeby na nim jeździć. Nie interesuj sie moją szkołą i moimi rodzicami gów... Ci do tego. Odniosłem wrażenie ze jesteś frajerem który nic nie wie a chce sobie tylko nabić licznik z postami, więc następnym razem zastanów się dwa razy co napiszesz !!!!!!
piotrexxx
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:22

Postprzez herbatkowy » 7/4/2009, 22:47

Panie motorniczy zacznijmy od tego, ze rejestracja 125,250, 350ccm (?) na 50ccm jest naruszeniem prawa i za to mozna isc siedziec, w twoim przypadku to rodzice poszliby siedziec bo wnioskuje ze masz jakies 14 lat skoro chcesz "motor" zarejestrowany na motorower. Po drugie zacznij sie wyrazac bo odnosisz sie do starszych. Po trzecie nie licz ze ktokolwiek sprzeda Ci motocykl zarejestrowany na motorower. Po czwarte poczytaj troche forum, i pomysl zanim cos napiszesz.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez piotrexxx » 8/4/2009, 13:38

to że starszy nie znaczy że mądrzejszy, mam 17 lat. Jak złamie prawo to ja a nie ty więc ty nie będziesz za to odpowiadał to się nie bój, dużo jest motorów już zarejestrowanych na 50cc i dużo osób chce sprzedać tylko że ja chce kupić jak najbliżej miejsca zamieszkania.

Herbatkowy ty tez chcesz nabić sobie postów??
temat jest prosty kto ma do sprzedania motor to niech pisze w tym temacie jak nie to reszta nie pisać i nie spamować a może chcecie nabić sobie licznik z postami?

PS. kto nie ma do sprzedania motoru to siÄ™ niech nie wypowiada po za tymi co siÄ™ wypowiedzieli
piotrexxx
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:22

Postprzez leff » 8/4/2009, 13:53

poczytaj forum szczawiku to sie przekonasz, ze kiepsko trafiles z tym tematem bo oprocz tego, ze chcesz kupic cos nielegalnego to probujesz kupic ... "silnik".
Poza tym troche szacunku do starszych ... sie nie podoba to zawsze mozesz zmienic forum
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez wszok » 8/4/2009, 21:29

a jak wypierdolisz w kogoÅ› tym 350cm (50cm)???
to problem nie tylko będziesz miał ty 17 letni gówniarzu ale i twoi rodzice ,sprzedający jak i diagnosta. najpierw naucz sie myśleć, pozniej kup motór :lol:
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez 4x4-ws » 8/4/2009, 22:04

a gdzie jest moderator ? to w jego intersie powinno leżeć kto i co wypisuje na forum.moja dewiza to : zero tolerancji dla bezmózgowców-jazdamoto to nie gra w szachy. zmienić moderatora , najprawdopodobniej ma tak samo nasrane w głowie jak ten gówniarz że nie reaguje na takie posty!!!!!
4x4-ws
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7/4/2009, 22:53

Postprzez piotrexxx » 8/4/2009, 22:21

wszyscy jestescie pojebani oprócz hanysa gówno wam do tego co ja kupie i wogule nie macie do sprzedania to spierdalać a nie sobie posty nabijacie i spamujecie sami lejby macie po parę ostrzeżeń i gracie cwaniaków a ty 4x4-ws nie wyzywaj bo pożałujesz. fajnie czas idzie to się pobawie z waszymi kompami cioty !!!! i zobaczymy jakie jaja będą jak sie komp będzie wyłanczał, napędy otwierały hahaha lamusy
piotrexxx
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:22

Postprzez devxx » 8/4/2009, 22:44

piotrexxx napisał(a):wszyscy jestescie pojebani oprócz hanysa g.... wam do tego co ja kupie i wogule nie macie do sprzedania to spierdalać a nie sobie posty nabijacie i spamujecie sami lejby macie po parę ostrzeżeń i gracie cwaniaków a ty 4x4-ws nie wyzywaj bo pożałujesz. fajnie czas idzie to się pobawie z waszymi kompami cioty !!!! i zobaczymy jakie jaja będą jak sie komp będzie wyłanczał, napędy otwierały hahaha lamusy


polecam ci zamiast CHakowania zapoznać się ze słownikiem ortograficznym mastahu :twisted: :twisted: :lol: :lol:
A gość, którego kompa oszczędzisz ma ksywe HANS, nie hanys 8) :lol:
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez leff » 9/4/2009, 10:34

piotrexxx napisał(a):wszyscy jestescie pojebani oprócz hanysa g.... wam do tego co ja kupie i wogule nie macie do sprzedania to spierdalać a nie sobie posty nabijacie i spamujecie sami lejby macie po parę ostrzeżeń i gracie cwaniaków a ty 4x4-ws nie wyzywaj bo pożałujesz. fajnie czas idzie to się pobawie z waszymi kompami cioty !!!! i zobaczymy jakie jaja będą jak sie komp będzie wyłanczał, napędy otwierały hahaha lamusy


ja tez chce pozalowac ..... dac Ci adres gdzie masz podjechac?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez HANS » 9/4/2009, 12:09

devxx napisał(a):A gość, którego kompa oszczędzisz ma ksywe HANS, nie hanys :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wyjebałem na plecy!!!!!! a róbcie sobie z moim kompem co chcecie on już dawno ma takie korby!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: i bierz odemnie tą Hondę !!! nie kłuć się z nimi oni są be i wogóle nie ma co z nimi gadać :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez piotrexxx » 9/4/2009, 12:34

jedyny z was normalny to jest Hans. Normalny który umie czytać, nie widzicie reszta bałwanów co pisze, kto ma do sprzedania motor nie ma cie to spierdalać i nie pisać w tym temacie idioci, myślicie ze sobie posty ponabijacie i darmo spamujecie cioty
piotrexxx
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6/4/2009, 21:22

Postprzez leff » 9/4/2009, 13:42

w realu ciebie koledzy gnebia to sie w necie realizujesz? wspolczuje ..........
to co misiu, pogrozisz mi jeszcze?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez herbatkowy » 9/4/2009, 15:54

Dobra, dostaniesz nasze motory tylko nie rob nam krzywdy !!!!!!!
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez navi » 9/4/2009, 16:30

Przepraszam bo to chyba ja zaczÄ…Å‚em...
Tak na prawdę to wszyscy tu jesteśmy pojebani łacznie z Hanysem, Hansem i innym Klosem.
Ty za to jesteś zajebisty bo zachciałeś mieć motor a nikt Ci nie chce go sprzedać.

Tylko zauważ, że nikt Cię nie obraża.
I nie wiem czy wiesz co znaczy "frajer". Uwierz mi że jakbyś miał ukończone 18 lat to bym się pofatygował do Ciebie i wyjaśnił Ci wszystko. Ale na dzieci rąk nie podnoszę.
A że jesteś szczyl z gimnazjum to widać z daleka.

Proponowałbym zamknąć ten temat a dla Ciebie ban bo na dzień dobry zachowujesz się bardzo niegrzecznie i nie słuchasz rad ludzi pewnie starszych a na pewno mądrzejszych.

I proszę Cię nie rób krzywdy mi, mojemu komputerowi ani nikomu z mojej rodziny.
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez HANS » 9/4/2009, 23:09

navi napisał(a):Tak na prawdę to wszyscy tu jesteśmy pojebani łacznie z Hanysem, Hansem i innym Klosem

Od oceniania tego czy jestem po**** czy nie jestem ja i Ci którzy mnie znają a nie jakiś świerzak który wbija na forum ma motocykl i uważa się za nie wiadomo kogo bo gówno mnie to obchodzi, on chociarz się poprawił ale Ty nie jesteś osobą która może dopier*alać się do mojego nicku. Dotarło czy mam Ci to jeszcze tłumaczyć? A jak wam wszystkim się nudzi to macie temat offtop. Jeśli świerzak zakłada głupi temat to zamiast klepać milion postów poczekajcie i temat zostanie zamknięty...A Ty nie będziesz tłumaczył moderatorom co mają zrobić. Nara tyle w temacie
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez navi » 10/4/2009, 07:05

HAHAHAHA

Przepraszam najmocniej VIP'a. Biję pokłony za to że świeżak pozwolił sobie coś napisać. I naprawdę nie było to dopier*alanie się do Twojego nicka. Chyba źle to odebrałeś. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział że zdanie to dotyczy wszystkich (także mnie). I było to zdanie mocno ironiczne.

I koło ch... mi lata czy ktoś jest VIP, świezak czy cokolwiek innego. Liczy się to co ma do powiedzenia a nie to ile postów (często bez sensu) napisał.

No i nie chcę nic tłumaczyć moderatorom ale temat jest chyba do zamknięcia.
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

...

Postprzez Mateusztrubilowicz » 10/4/2009, 08:42

Ja pierdziele nie spamujcie tu tym , że to jest łamanie prawa i tak dalej.
Jak che sobie taki motor kupić to niech kupi. Ja też jestem za tym aby kupić sobie coś większego niż 50 ale żebym mógł jezdic na karte. Jeżeli się umie jezdic to się pojedzie na każdym motorze :!: :!: :!:
Mateusztrubilowicz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/4/2009, 18:12

Następna strona


Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê