Zobacz wÄ…tek - Silk Road - Azja Åšrodkowa 2014
NAS Analytics TAG

Silk Road - Azja Åšrodkowa 2014

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Silk Road - Azja Åšrodkowa 2014

Postprzez elfka » 27/10/2013, 14:48

Witajcie!

W maju - czerwcu 2014 planujemy pojechać motocyklami do Azji Środkowej (m.in. Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan), śladami Jedwabnego Szlaku. Zrobiliśmy stronę internetową po polsku i angielsku, teraz jesteśmy na etapie zbierania chętnych na wyprawę i atakowania potencjalnych sponsorów.

Jeśli ktoś z Was chciałby z nami pojechać, choćby na kawałek trasy - zapraszamy! :)

Jeśli ktoś miałby możliwość wsparcia nas, skontaktowania bezpośrednio ze sponsorami, mediami itp - dajcie znać, każde wsparcie się przyda.

szczegóły można przeczytać na naszej stronie:
http://silkroadadventure.pl/

dokładny opis wstępnie planowanej trasy znajdziecie tutaj: http://www.silkroadadventure.pl/?page_id=2


Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, porady i kontakty do ludzi, którzy mogą pomóc.
elfka
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/10/2013, 13:34
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez GhastRider90 » 4/11/2013, 10:43

witam jestem zainteresowany ową wyprawą sam chciałem przejechac jedwabny szlak. Jak długo planujecie wyprawe tzn jaki czas przeznaczacie na wyprawę(zalezy to od mojego urlopu a moge go dostac jedynie 26dni) w ktorym roku p;lanujedzie wyprawę ?(sezon 2014 czy 2015) w kwietniu roku 2014 zamierzam kupi dl 650 albo gs 1150 wiec myslę że sprzet odpowiedni na w/w trase. fundusze jakie zamierzacie przeznaqczyc na wyprawę oscylują w granicy zapewne 5-7tys zł jak mniemam tak ? Robiłem trasy do Gruzji przez Ukrainski Sewastopol i wracałem rpzez Kaukaz i Rosję wiec Ukraina jesst mi bardzo dobrze znana gdyz mieszkam 90 km od granicy i czesto włąśnie kieruję sowje koła w jej strone.
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê