Zobacz wÄ…tek - [FOTORELACJA] Transylwania i Krym
NAS Analytics TAG

[FOTORELACJA] Transylwania i Krym

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

[FOTORELACJA] Transylwania i Krym

Postprzez virago28 » 31/10/2012, 11:35

zapraszam do przeczytania fotorelacji z mojej najnowszej, samotnej wyprawy do Transylwanii i na Krym.

Obrazek (otwórz link)

Opis, zdjęcia, filmy i wszystkie materiały n.t. wyprawy dostępne pod adresem:
http://www.globtroter.pila.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46:transylwania-i-krym&catid=1:podroe-zagraniczne&Itemid=10 (otwórz link)

Zapraszam do odwiedzenia strony i życzę miłej lektury.
Jeśli ktoś ma ochotę proszę komentować, pytać itp. W miarę możliwości odpowiem.
virago28
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 11/9/2009, 15:49


Postprzez mikolajdrew » 11/11/2012, 13:35

Wow! Świetna trasa :) jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem! Jak zmienię sprzęt na wiosnę to może latem odwiedzę te regiony...
pozdrawiam
mikolajdrew
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/10/2012, 18:30
Lokalizacja: Toruń


Postprzez stempell » 12/11/2012, 13:39

Podziwiam bo sam bym się w taką trase nie wybrał ale też się czasem zastanawiam czym na ogół kierują się ludzie robiąc "samotną" wyprawe z takim rozmachem.
Czy niezależność i nie krępowanie się z wyborami i decyzjami wobec innych uczestników wyprawy, czy chęć tzn mam wszystko w d... biore długi urlop i 2miechy będe realizował jakieś swoje zachcianki (a o kompanów do takich wypraw pewnie trudno)
Avatar użytkownika
stempell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/7/2012, 18:25
Lokalizacja: Radom

Postprzez virago28 » 21/12/2013, 19:42

czym siÄ™ kierujÄ… inni nie wiem.
Dla mnie samotny wyjazd to przede wszystkim wolność i wygoda, łatwiej go także zorganizować bo nie jest się zależnym od nikogo. Myślę też, że daje więcej radości. Nie mając w obcym kraju żadnego towarzysza koncentrujesz się o wiele intensywniej na tym co Cię otacza i... o to chodzi :).
virago28
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 11/9/2009, 15:49



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê