Zobacz wątek - Majówka wypad nad morze (z Wawy )
NAS Analytics TAG

Majówka wypad nad morze (z Wawy )

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Majówka wypad nad morze (z Wawy )

Postprzez pilo20 » 19/4/2012, 20:42

Witam.

Z racji tego że majówka zapowiada się ślicznie wpadłem na pomysł, żeby wybrać się moto nad morze. Ruszam z Warszawy i plan mam taki, aby pierwszego dnia dojechać do Stegny( nocleg) , drugi dzień z samego rana trójmiasto( zwiedzanie itp) przejazd do Władysławowa (nocleg), trzeci dzień Hel (nocleg bądź powrót do domu). Podróżuje fz6 nakedem i biorę ze sobą plecaczek:) Ktoś chętny zawsze na kilka moto raźniej :) termin wyjazdu 1 bądź 2 maja najprawdopodobniej
pilo20
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17/2/2011, 19:58
Lokalizacja: Otwock


Postprzez MANIAK. » 20/4/2012, 19:58

ja moge wyruszyc .na ile ten wyjazd 4 dni ? Moze sie wybiore..jak cos to wyruszam KawÄ… ZZR 1400.
Kawasaki ZX-14R '12.
Avatar użytkownika
MANIAK.
Świeżak
 
Posty: 428
Dołączył(a): 15/4/2012, 17:43
Lokalizacja: jestes ?


Postprzez pilo20 » 21/4/2012, 14:17

dokładnie... do czterech dni :) ok wyśle Ci numer tel na priv, więc jak byś był chętny to dzwoń. Uprzedzam od razu, że żadnych noclegów ani nic w tym stylu nie zamawiałem z racji tego, że zawsze ogarniam coś na miejscu :) Kumpel z którym jeżdżę też się prawdopodobnie zdecyduje więc byśmy już na 3 moto lecieli.
pilo20
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17/2/2011, 19:58
Lokalizacja: Otwock



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê