Zobacz wątek - Propozycje miasta docelowego we Włoszech
NAS Analytics TAG

Propozycje miasta docelowego we Włoszech

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Propozycje miasta docelowego we Włoszech

Postprzez Groh007 » 5/10/2010, 17:13

Witam,
zaczynam planować podróż w przyszłym sezonie. Wpadła mi w oko Pula (chorwacja)

Pula (otwórz link)

z tamtąd mozna by odbic na Plitvickie jeziora

Plitvickie jeziora (otwórz link)

Pytanie dotyczny stworzenia konkurencyjnego miasta docelowego we włoszech. Bedzie to 1 wyjazd w 2 sezonie mojej motocyklowej przygody, wiec planuje trase do 2500km (w dwie strony). Interesują mnie krajobrazy podobnego do tych z Puli w Chorwacji. Nie interesuja mnie mocno zurbanizowane miasteczka, posiadajace 5km plazy 100m od zabudowań. Bardziej cos dzikiego, gdzie bede mógł rozbic namiot, i pozachwycac sie krajobrazem i turkusowa woda :P Podobaja mi sie plaze, ktora leza zaraz pod stromymi zboczami. Oczywiscie nie bede caly dzien na plazy, wiec jakies atraktycjne miasto w poblizu bedzie duzym plusem.

podsumowanie:
-wyjazd powiedzmy 10cio dniowy
-namiot
-nastawienie na przezycie przygody, wstep do dalszego podrozowania
-interesują mnie głownie miasta we włoszech, poniewaz w choracji wybralem chyba docelowe miasto, spelniajace moje wymagania (a moze i nie?:) )

Tak wiec prosze o porady bardziej doswiadczonych, podrzućcie kilka miast wartych zobaczenia, w poblizu morza. O jakie inne miasta warto zahaczyć (jesli chorwacja to trasa prawdopodobnie przez slowacje i wegry, jezeli wlochy to raczej czechy oraz austria)Czekam na propozycje i wskazówki, dzieki !
Groh007
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 17/4/2008, 14:14
Lokalizacja: Piekary Śląskie


Postprzez MaŁy_Bandzior » 5/10/2010, 19:55

W liceum byłem na wycieczce we Włoszech. Byliśmy w Sperlondze ,która służyła nam jako obóz wypadowy ;] Miasto nieduże położone nad morzem , z drugiej strony od razu masz góry w nocy widok na miasto jest naprawdę zacny :) Ogólnie miasteczko nie zawalone turystami utrzymane w starym stylu. Zaletą jest też to ,że masz w miarę niedaleko do wielu ciekawych miejsc.
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24


Postprzez mrzysty » 26/10/2010, 00:08

ja nigdy nie nastawiam sie na spanie w jakims konkretnym miejscu, majac namiot mozemy pozwolic sobie na dowolny wybór, zatrzymuje się tam gdzie mi sie szczególnie podoba lub gdzie mnie zastaje noc.
moja stronka podróżnicza http://www.mrzysty.pl
mrzysty
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29/9/2010, 01:57
Lokalizacja: piastów



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr