Zobacz wÄ…tek - Ciekawe miejsca - podkarpacie
NAS Analytics TAG

Ciekawe miejsca - podkarpacie

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Ciekawe miejsca - podkarpacie

Postprzez ufosi » 13/6/2010, 09:24

Witam,

Zamierzamy zrobić sobie z kumplem małą wycieczkę, ja jeżdzę Komarem a on Rometem skuterem, więc nie będą to szokujące odległości, myślimy jechać max. 100km w jedną stronę od miejsca zamieszkania. Mieszkamy niedaleko Mielca, gdzie warto pojechać coś zwiedzić, zobaczyć coś ciekawego?

Dzięki za pomoc ;)
ufosi
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21/4/2008, 19:48


Witam, Zamierzamy zrobić sobie z kumplem małą wycieczkę, ja

Postprzez lukas911 » 29/6/2010, 09:19

proponuje pojechac nad Soline to jest ponad sto kilometrow ale moze warto... sam planuje pojechac na moto tez jest z podkarpacia a dokładnie z Sędziszowa Młp. pozdrawiam
lukas911
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29/6/2010, 09:09


Postprzez RafalGSXR » 18/7/2010, 21:53

1)tarnobrzeg - piekny otwarty zalew. najwiekszy sztuczny w polsce :D chodz nak naprawe pełną parą ruszy w przyszłym roku

2) chańcza koło staszowa (raków) tez ponad 500 hektarów pod wodą

3) bałtów - dinozaury hehe zianie


zalezy o co wam konkretniej chodzi- zwiedzanie , woda czy .... ?? co innego
RafalGSXR
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 24/11/2009, 21:34
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Postprzez alkopoligama » 21/7/2010, 10:55

Jestem z Sanoka, więc mogę Ci co nie co powiedzieć ;)
Jak powiedział Lukas, koniecznie Solina - największa w Polsce zapora wodna, a co najważniejsze, teraz kręci się tam dużo ładnych dziewczyn ;]. Możecie też odwiedzić sam Sanok, naprawdę fajne miasto. Jak wam się chce, to możecie również pojechać na jakąś górę np. Tarnica, Połoniny.
alkopoligama
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 16/6/2010, 18:28



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê