Zobacz wÄ…tek - Litwa 03.06-06.06 2010 r.
NAS Analytics TAG

Litwa 03.06-06.06 2010 r.

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Litwa 03.06-06.06 2010 r.

Postprzez joonathan » 7/5/2010, 18:33

Jestem nowy na forum, ale kilka dalekich wyjazdów motocyklowych mam za sobą. W chwili obecnej przemieszczam się na Hondzie CBF 1000.

W dniach jak w temacie mam zamiar wybrać się na Litwę, w planie ramowym jak na razie zwiedzanie Wilna 1 dzień, pobyt na basenach w Druskiennikach 1 dzień, plus dojazd ewentualnie jakieś propozycje.

Zainteresowanych zapraszam na gg 4432335 - Jarek

Kilka informacji - wyjazd mało ekonomiczny, ale raczej wygodny za to troszkę spontaniczny. Już tłumaczę - żadnego namiotu. Noclegi gdzie popadnie bez rezerwacji, byle nie namiot. Haha starczy mi już "wypraw" i ładowania ekwipunku biwakowego na moto.

Startuję z Warszawy albo w środę wieczorem, albo w czwartek o świcie.

PS. Niedługo otworzę nowy temat - wyjazd na Zachód, podobna wersja - bez namiotu, 2 tygodnie,16 dni (to o czym myślę to Hiszpania, Włochy, Francja, Skandynawia, albo Krym - jeszcze się nie namyśliłem - haha to Wschód) - co do tak długiego wyjazdu podłącze się chętnie do grupy.
joonathan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/5/2010, 18:19



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê