Zobacz wątek - warsztaty, knajpy Wrocław
NAS Analytics TAG

warsztaty, knajpy Wrocław

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

warsztaty, knajpy Wrocław

Postprzez szambi » 5/5/2010, 21:28

Witam

Robota sprowadziła mnie do stolicy dolnego śląska. No ale z kimś jeździć trzeba, gdzieś motor serwisować również, a piwka zimnego w jakimś przyjaznym lokalu "jednośladowym" też człowiek by się napił.

Zagubiony jestem jak dziecko we mgle, więc poszukuję informacji na temat solidnych warsztatów motocyklowych (nie zdzierców z autoryzowanych serwisów) no i jakiś ciekawych knajp.

Pomożecie (jak powiedział kiedyś Tow. Gierek ;-)
CU
Szambi
szambi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/5/2010, 21:24
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez patryk83 » 5/5/2010, 22:02

Przydałaby się informacja na ten temat bo mnie też ciekawi gdzie Ci wszyscy motonici się bawią.

Co do warsztatów to co głowa to inna opinia więc ciężko coś powiedzieć.
Ja wymieniałem olej na Karwińskiej w Motor Bike Service Team i fajna dziewczyna tam pracuje hehe, widziałem pare rozebranych moto w środku ale czy dobrze robią to ...
Moto Faza na Biskupinie, też maja warsztat...
Na Łokietka coś jest...

Ja wymieniałem rozrząd u osoby którą polecił mi znajomy ogólnie nie wszystko fajnie śmiga i widzę, że chłopak który mi to robił ciągle ma ręce pełne roboty.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr