Zobacz wątek - Przejazd przez Polske
NAS Analytics TAG

Przejazd przez Polske

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Przejazd przez Polske

Postprzez Mynemo » 25/3/2010, 19:27

Czesc.Wybieram sie w lipcu do polski na moto w zwiazku z tym(jako ze moje doswiadzczenie z polskimi drogami jest raczej nikle) moglby mi ktos doradzic najlepsza trase na motor ze szczecina lub innego przejscia granicznego niemcy-polska do Bialegostoku??Pojecia nie mam jaka trasa byloby najlepiej i w miare bezpiecznie.Jezdzil ktos z was?I jezeli wiecie to moze jakis nocleg warty polecenia na tej trasie.Z gory dziekuje:)
Avatar użytkownika
Mynemo
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/1/2008, 23:57
Lokalizacja: Londyn


Postprzez melvin » 25/3/2010, 22:01

DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez polsky » 26/3/2010, 00:24

A przez Europe zach ktoredy chcesz jechac?
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Mynemo » 26/3/2010, 23:53

Wiec tak ,bede jechal na pewno przez francje,holandie,belgie i niemcy,jak najkrotsza trasa.Jedzie ze mna przynajmniej jede kolega,moze bedzie dwoch.Moze ktos tez sie wybiera na mazury?Wyjazd 1 lipca.
Avatar użytkownika
Mynemo
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/1/2008, 23:57
Lokalizacja: Londyn



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr