Zobacz wÄ…tek - Dziennik z wyprawy Krym Transylwania motocyklem Jawa
NAS Analytics TAG

Dziennik z wyprawy Krym Transylwania motocyklem Jawa

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Postprzez Frajdej » 3/1/2010, 14:15

Przeczytałem całą relację. Zajebista!.
Nabrałem ochotę na przejechanie tej trasy w tym roku.
OrganizujÄ™ ekipÄ™ i ognia.
Jacu, szacuneczek!
Frajdej
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/1/2010, 14:09


Postprzez niesiob » 8/1/2010, 11:17

NIESAMOWITE! Chłopie masz jaja. w taką drogę, takim sprzętem.... nieźle. Ja w zeszłym roku planowałem krym, też solo.Wyszła chorwacja - samochodem :-) Ale w tym roku nie daruję. Już od chyba 3 miesięcy przeszukuję internet i przeglądam przewodniki. Zaglądam na ścigacz.pl a tu taka relacja! Na przełomie sierpnia i września planuję przez ukrainę i mołdawię dotrzeć na krym. Tam poleżeć parę dni i wracać przez ukrainę. Zastanawiam się nad rumunią, ale nie wiem czy mój delikatny tyłek (i mojej pasażerki też) wytrzyma tyle km dziennie.
Oczywiście na temat wyjazdów na ukrainę i mołdawię słyszałem sporo opini typu "nie pchaj się tam", "bez sensu, na łapówki stracisz więcej pieniędzy i nerwów niż to warte"... ale, sam nie wiem czemu, bardzo mnie tam ciągnie. a po Twojej relacji jeszcze bardziej :-)
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa


Postprzez kronos34 » 17/1/2010, 21:38

:) Super naprawdę świetna relacja, czytasz jednym tchem...
I do tego twoja super Jawa !!! !!!
Kymco Agility City 125cc
Avatar użytkownika
kronos34
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Radom

Poprzednia strona


Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê