Zobacz wÄ…tek - SkUTER-SERWIS.PL
NAS Analytics TAG

SkUTER-SERWIS.PL

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 16/7/2013, 13:04

Zgadzam się. To jest forum na temat skuterów. Rafale czy jak ci tam jak masz jakiś problem to po prostu napisz do "Przyjaciółki" a to miejsce omijaj bardzo szerokim łukiem. Nic tu po tobie.<br><hr>nn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 21:53

Polecam przeczytaj mój wpis na forum opisujący doświadczenia z tym serwisem.<br><hr>Proti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2013, 05:43

Komentatorzy napisał(a):Polecam przeczytaj mój wpis na forum opisujący doświadczenia z tym serwisem.<br><hr>Proti<br>
<a href="http://forum.scigacz.pl/about84578-0.html" target="blank" class="link">http://forum.scigacz.pl/about84578-0.html</a> wpis potwierdzający w 100% profesjonalizm tego serwisu ja również dziękuję za taką obsługę ciągle przedłużające się terminy oddania pojazdu niby już naprawionego a jak się potem okazuje chyba nikt pojazdu nie dotknął.Salon sprzedaży ok polecam duży wybór to się chwal,i ale serwis to jakaś masakra odbiór pojazdu przez serwis mobilny też graniczy z cudem 14dni czekania a później rozczarowanie ktoś tłumaczy że trasy w moim kierunku nie było. <br><hr>Seweryn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2013, 14:17

Jeszcze się taki nie narodził, co każdemu dogodził. Niestety malkontentów nie brakuje. Ja jestem zadowolony z obsługi.<br><hr>klient
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2013, 14:27

Ja tam jestem bardzo zadowolony. Terminy nie gorsze od innych serwisów w okolicy, a jakościowo odjeżdżają od nich w znacznym stopniu na plus. Co roku od trzech lat oddaję moją piękną Benelkę na przygotowanie do sezonu i za każdym razem robota jest wykonana rzetelnie. Dostaję pojazd wręcz wypucowany. Raz byłem "awaryjnie" zmuszony do skorzystania z tzw. Serwisu-Mobilnego, który tak naprawdę polega tylko na zabraniu uszkodzonego skutera i zawiezieniu go na warsztat. Odwieźć też mogą, ale można przecież nim przyjechać spowrotem bo jest już naprawiony. Uszkodził mi się wariator i po diagnozie sprawdziłem cenę u oficjalnego dystrybutora Benelli. Skuter-Serwis okazał się prawie o połowę tańszy. A te wszystkie motywy z wyzwiskami na tym forum wiążą się chyba z zazdrosną konkurencją, ale ja się temu nie dziwię - takie czasy. SZCZERZE POLECAM!<br><hr>Benellimaniak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2013, 05:26

Wiadomo że każdy ma ulubionego fryzjera ulubiony warsztat i mechanika ja korzystałem troszkę z tego serwisu ale niestety ja nie będę co rusz oddawał swojej maszyny nowemu mechanikowi z samochodem robię tak samo mam jeden warsztat jednego mechanika z którym jestem jak kolega mogę ze spokojnym sumieniem zostawić mu samochód w tej firmie zdenerwowało mnie to że jak już człowiek się dogada "zaprzyjaźni" to za jakiś czas wchodząc do serwisu widzi nowe twarze i trzeba zaczynać od nowa jak dla mnie trochę chory system serwis pisze że posiada kilka lat doświadczenia ale przy ciągle zmieniającym się personelu to raczej moim zdaniem niemożliwe.
Co do jakości pozostawię to bez komentarza przekonajcie się sami.
Cześć <br><hr>Tomasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/7/2013, 20:18

Komentatorzy napisał(a):Ja tam jestem bardzo zadowolony. Terminy nie gorsze od innych serwisów w okolicy, a jakościowo odjeżdżają od nich w znacznym stopniu na plus. Co roku od trzech lat oddaję moją piękną Benelkę na przygotowanie do sezonu i za każdym razem robota jest wykonana rzetelnie. Dostaję pojazd wręcz wypucowany. Raz byłem "awaryjnie" zmuszony do skorzystania z tzw. Serwisu-Mobilnego, który tak naprawdę polega tylko na zabraniu uszkodzonego skutera i zawiezieniu go na warsztat. Odwieźć też mogą, ale można przecież nim przyjechać spowrotem bo jest już naprawiony. Uszkodził mi się wariator i po diagnozie sprawdziłem cenę u oficjalnego dystrybutora Benelli. Skuter-Serwis okazał się prawie o połowę tańszy. A te wszystkie motywy z wyzwiskami na tym forum wiążą się chyba z zazdrosną konkurencją, ale ja się temu nie dziwię - takie czasy. SZCZERZE POLECAM!<br><hr>Benellimaniak<br>
Ja się zarejestrowałem, opisałem przypadek, nie jestem anonimowy, wyrażam opinie jasno i nie jestem z żadnej konkurencji. Na razie to tylko pozytywne opinie dodawane są przez pracowników serwisu anonimowo, tak samo jak ta Twoja.<br><hr>Proti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:26

Komentatorzy napisał(a):Ja tam jestem bardzo zadowolony. Terminy nie gorsze od innych serwisów w okolicy, a jakościowo odjeżdżają od nich w znacznym stopniu na plus. Co roku od trzech lat oddaję moją piękną Benelkę na przygotowanie do sezonu i za każdym razem robota jest wykonana rzetelnie. Dostaję pojazd wręcz wypucowany. Raz byłem "awaryjnie" zmuszony do skorzystania z tzw. Serwisu-Mobilnego, który tak naprawdę polega tylko na zabraniu uszkodzonego skutera i zawiezieniu go na warsztat. Odwieźć też mogą, ale można przecież nim przyjechać spowrotem bo jest już naprawiony. Uszkodził mi się wariator i po diagnozie sprawdziłem cenę u oficjalnego dystrybutora Benelli. Skuter-Serwis okazał się prawie o połowę tańszy. A te wszystkie motywy z wyzwiskami na tym forum wiążą się chyba z zazdrosną konkurencją, ale ja się temu nie dziwię - takie czasy. SZCZERZE POLECAM!<br><hr>Benellimaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja się zarejestrowałem, opisałem przypadek, nie jestem anonimowy, wyrażam opinie jasno i nie jestem z żadnej konkurencji. Na razie to tylko pozytywne opinie dodawane są przez pracowników serwisu anonimowo, tak samo jak ta Twoja.<br><hr>Proti<br>
Jak do tej pory nie znalazłem tutaj kompetnie nic poza przepychanką zwolnionego pracownika, który widzi czarno oraz firmą, która widzi biało.<br><hr>sędzia ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:34

Komentatorzy napisał(a):Wiadomo że każdy ma ulubionego fryzjera ulubiony warsztat i mechanika ja korzystałem troszkę z tego serwisu ale niestety ja nie będę co rusz oddawał swojej maszyny nowemu mechanikowi z samochodem robię tak samo mam jeden warsztat jednego mechanika z którym jestem jak kolega mogę ze spokojnym sumieniem zostawić mu samochód w tej firmie zdenerwowało mnie to że jak już człowiek się dogada "zaprzyjaźni" to za jakiś czas wchodząc do serwisu widzi nowe twarze i trzeba zaczynać od nowa jak dla mnie trochę chory system serwis pisze że posiada kilka lat doświadczenia ale przy ciągle zmieniającym się personelu to raczej moim zdaniem niemożliwe.
Co do jakości pozostawię to bez komentarza przekonajcie się sami.
Cześć <br><hr>Tomasz<br>
Panie Rafale, wznów swoją działalność i oferuj swoje usługi wg własnej wizji.
Pudło. Przecież z założenia klient nie wchodzi do warsztatu i nie widzi twarzy mechanika, więc wymyśl coś innego.
Cześć<br><hr>pracodawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:39

Komentatorzy napisał(a):Jeszcze się taki nie narodził, co każdemu dogodził. Niestety malkontentów nie brakuje. Ja jestem zadowolony z obsługi.<br><hr>klient <br>
ciekawe czy ktoś wpadnie na pomysł założenia portalu o pracownikach? Skoro pracodawca wystawia referencje to może napisać parę słów o pracowniku. Oczywiście po wiarygodnym zarejestrowaniu się i przesłaniu skanów dokumentów firmy. Bo tutaj każdy może się zarejestrować na emaila buziaczek.pl i pisać co chce <br><hr>buziaczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:41

Komentatorzy napisał(a):Widzę, że tu mała wojenka z jakimś lewusem - w każdej firmie się tacy zdarzają. Jesteśmy tylko ludźmi, a niestety wadliwych jednostek już się nie wrzuca do wulkanu. Cóż. Ja w każdym razie kilkakrotnie byłem i w Skuter-Serwisie i w Scooterlandzie i jeszcze kilku innych serwisach w okolicy. Prawda jest taka, że wszędzie są duże kolejki, ale mało który serwis pracuje po 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu żeby obrobić swoją robotę jak w Skuterze. Nigdy nie narzekałem na ich jakość, a Polak ma do siebie że nigdy nie pochwali, tylko zawsze ponarzeka. Ja narzekać nie mam na co. Tak trzymać :) i nie przejmujcie się debilami, którzy piszą bzdury nigdy u Was nie będąc. Niezdrowa, rasowa konkurencja lub po prostu debilizm. <br><hr>Radek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ha Ha Ha <br><hr>Adrian<br>
Hi hi hi <br><hr>Roksana
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:41

Komentatorzy napisał(a):Widzę, że tu mała wojenka z jakimś lewusem - w każdej firmie się tacy zdarzają. Jesteśmy tylko ludźmi, a niestety wadliwych jednostek już się nie wrzuca do wulkanu. Cóż. Ja w każdym razie kilkakrotnie byłem i w Skuter-Serwisie i w Scooterlandzie i jeszcze kilku innych serwisach w okolicy. Prawda jest taka, że wszędzie są duże kolejki, ale mało który serwis pracuje po 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu żeby obrobić swoją robotę jak w Skuterze. Nigdy nie narzekałem na ich jakość, a Polak ma do siebie że nigdy nie pochwali, tylko zawsze ponarzeka. Ja narzekać nie mam na co. Tak trzymać :) i nie przejmujcie się debilami, którzy piszą bzdury nigdy u Was nie będąc. Niezdrowa, rasowa konkurencja lub po prostu debilizm. <br><hr>Radek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ha Ha Ha <br><hr>Adrian<br>
Hi hi hi <br><hr>Roksana
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 06:47

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się. To jest forum na temat skuterów. Rafale czy jak ci tam jak masz jakiś problem to po prostu napisz do "Przyjaciółki" a to miejsce omijaj bardzo szerokim łukiem. Nic tu po tobie.<br><hr>nn<br>
Panie Rafale dobrze, dobrze świetnie gra Pan rolę "konia trojańskiego"
Przy Modlińskiej jest jeszcze kilka serwisów, więc proszę spróbować swoich szans w bliskim otoczeniu a zanim przyjdzie Pan do mnie to zastanowię się trzy razy ale póki co niech Pan działa.
KtoÅ› czyta nie czyta ale zawsze coÅ› jest
Jak trafił Pan z Zawiercia do Warszawy?
<br><hr>konkurencja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 07:04

Komentatorzy napisał(a):Panie Rafale kogo tym razem okradasz i oszukujesz? Człowieku o stu tożsamościach. <br><hr>nn<br>
Komentatorzy napisał(a):Na dzień dzisiejszy to Panie Marku za junaka żeś potrącił a faktury nie wystawił i motor zabrał nie wspominając o nieodprowadzonym ZUSIE i niepłaconym komorniku na wszystko mam dowody kto kogo okradł niech se Pan odpowie albo mogę maile z rozliczeniami przesłać jak pamięć szfankuje <br><hr>były pracownik<br>
Panie Rafale, wybrałeś kasę wcześniej (matematyka szwankuje) oddaj coś pożyczył w tym komputer i telewizor (pamięć szwankuje)
Wybacz ale komornicy ścigają Ciebie za Twoje sprawy, więc spłacaj ich sam.
Zabierz dowody i wiesz gdzie jesteśmy, zapraszam.
PS-1 Junak nie był prezentem a skoro nie rozliczyłeś się musiał zostać.
PS -2- Junak stoi do remontu gdzieś do połowy sierpnia, potem trzeba go sprzedać (a tak przy okazji: czy ktoś Ciebie widział kiedyś na stacji benzynowej gdy tankujesz Juanka?)
A jak wytłumaczysz sprawę kradzieży gaźnika, która przelała szalę ?
Ktoś za Ciebie go podmienił . Oszukiwałeś cały czas, sam widziałem z góry jak przyjmujesz pieniądze do kieszeni ... więcej korespondencji w historii SMS z listopada 2012 kiedy to rzekomo nic nie rozumiałeś po lekach psychotropowych a jeszcze więcej z lutego 2013 kiedy już doszedłeś do siebie po kuracji. Wszystkie są dowodem zgłoszonym na Policji.<br><hr>pracodawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 07:10

Komentatorzy napisał(a):unikajcie tego serwisu. potwierdzam pierwszy wpis. ja juz dwa razy sie umawialem na odbiur skutera i za kazdym razem jak przyjezdzam to nie jest naprawiony. po co podawac im numer telefonu skoro nie dzwonia? sami nie wiedza co sie popsulo i naprawiaja a przynajmniej tak twierdza metoda prob i bledow. totalna porazka. jakbym mial przyczepke tobym zabral od nich i zawiozl gdzies indziej. serwis sie reklamuje jako profesjonalny a okazuje sie ze pracuja tam sami amatorzy ktorzy ucza sie na naszych maszynach.<br><hr>klient<br>
Szanowny Panie Rafale chyba trzeba Tobie pomóż odbiÓr piszemy przez "ó" odbiór jak odbiory.
Kiedy nauczysz się pisać bez błędów pozostanie praca nas stylistyką i już trudniej będzie Cibie poznać.
Udzielam bezpłatnych korypetycji<br><hr>nauczyciel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 11:25

Komentatorzy napisał(a):Ja tam jestem bardzo zadowolony. Terminy nie gorsze od innych serwisów w okolicy, a jakościowo odjeżdżają od nich w znacznym stopniu na plus. Co roku od trzech lat oddaję moją piękną Benelkę na przygotowanie do sezonu i za każdym razem robota jest wykonana rzetelnie. Dostaję pojazd wręcz wypucowany. Raz byłem "awaryjnie" zmuszony do skorzystania z tzw. Serwisu-Mobilnego, który tak naprawdę polega tylko na zabraniu uszkodzonego skutera i zawiezieniu go na warsztat. Odwieźć też mogą, ale można przecież nim przyjechać spowrotem bo jest już naprawiony. Uszkodził mi się wariator i po diagnozie sprawdziłem cenę u oficjalnego dystrybutora Benelli. Skuter-Serwis okazał się prawie o połowę tańszy. A te wszystkie motywy z wyzwiskami na tym forum wiążą się chyba z zazdrosną konkurencją, ale ja się temu nie dziwię - takie czasy. SZCZERZE POLECAM!<br><hr>Benellimaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja się zarejestrowałem, opisałem przypadek, nie jestem anonimowy, wyrażam opinie jasno i nie jestem z żadnej konkurencji. Na razie to tylko pozytywne opinie dodawane są przez pracowników serwisu anonimowo, tak samo jak ta Twoja.<br><hr>Proti<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak do tej pory nie znalazłem tutaj kompetnie nic poza przepychanką zwolnionego pracownika, który widzi czarno oraz firmą, która widzi biało.<br><hr>sędzia ;)<br>
T przeczytaj mój przydługi post na forum, a nie w komentarzach<br><hr>Proti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 12:36

Komentatorzy napisał(a):Ja tam jestem bardzo zadowolony. Terminy nie gorsze od innych serwisów w okolicy, a jakościowo odjeżdżają od nich w znacznym stopniu na plus. Co roku od trzech lat oddaję moją piękną Benelkę na przygotowanie do sezonu i za każdym razem robota jest wykonana rzetelnie. Dostaję pojazd wręcz wypucowany. Raz byłem "awaryjnie" zmuszony do skorzystania z tzw. Serwisu-Mobilnego, który tak naprawdę polega tylko na zabraniu uszkodzonego skutera i zawiezieniu go na warsztat. Odwieźć też mogą, ale można przecież nim przyjechać spowrotem bo jest już naprawiony. Uszkodził mi się wariator i po diagnozie sprawdziłem cenę u oficjalnego dystrybutora Benelli. Skuter-Serwis okazał się prawie o połowę tańszy. A te wszystkie motywy z wyzwiskami na tym forum wiążą się chyba z zazdrosną konkurencją, ale ja się temu nie dziwię - takie czasy. SZCZERZE POLECAM!<br><hr>Benellimaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja się zarejestrowałem, opisałem przypadek, nie jestem anonimowy, wyrażam opinie jasno i nie jestem z żadnej konkurencji. Na razie to tylko pozytywne opinie dodawane są przez pracowników serwisu anonimowo, tak samo jak ta Twoja.<br><hr>Proti<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak do tej pory nie znalazłem tutaj kompetnie nic poza przepychanką zwolnionego pracownika, który widzi czarno oraz firmą, która widzi biało.<br><hr>sędzia ;)<br>
Firma widząca Biało i zatrudniająca montera okien do serwisu skuterów ludzi z ulicy do wymiany opon w samochodach którzy zielonego pojęcia o tym nie mają efekt poprzekręcane szpilki piast w samochodach porozrywane opony nieskręcone jak należy pojazdy właściciel amator niema pojęcia ani o wulkanizacji ani o serwisowaniu pojazdów polega tylko na osobach które zatrudni ocenić w pracy ich nie może bo jest kompletnie zielony z tych tematów no takie czasy kiedyś trzeba było być czeladnikiem żeby coś otworzyć teraz nawet marynarz czy rybak może serwis otworzyć serwis mobilny tworzyli ludzie w Polsce nie Pan Panie Marku teraz ci ludzie jak Pan opisuje na swojej stronie internetowej jako podróby serwisu mobilnego mają całą wiedzę i praktykę w naprawianiu jednośladów Panu zostały tylko dwa samochody z oryginalnymi nalepkami nic więcej bo ze starych pracowników już nikt nie pracuje mieli dość współpracy z Pana osobą wizja idealnego serwisu tle że w Pańskiej głowie tylko bo rzeczywistość jest dużo inna. <br><hr>Prawdziwe fakty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 13:17

Komentatorzy napisał(a):Jeszcze się taki nie narodził, co każdemu dogodził. Niestety malkontentów nie brakuje. Ja jestem zadowolony z obsługi.<br><hr>klient <br>
Komentatorzy napisał(a):ciekawe czy ktoś wpadnie na pomysł założenia portalu o pracownikach? Skoro pracodawca wystawia referencje to może napisać parę słów o pracowniku. Oczywiście po wiarygodnym zarejestrowaniu się i przesłaniu skanów dokumentów firmy. Bo tutaj każdy może się zarejestrować na emaila buziaczek.pl i pisać co chce <br><hr>buziaczek<br>
to było by dobre i jeszcze jakby wprowadzili że za oszustwa podatkowe nie rejestrowanie pracowników pracodawca by miał sprawę karną i do paki by szedł to by było super <br><hr>spidi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 13:19

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się. To jest forum na temat skuterów. Rafale czy jak ci tam jak masz jakiś problem to po prostu napisz do "Przyjaciółki" a to miejsce omijaj bardzo szerokim łukiem. Nic tu po tobie.<br><hr>nn<br>
Komentatorzy napisał(a):Panie Rafale dobrze, dobrze świetnie gra Pan rolę "konia trojańskiego"
Przy Modlińskiej jest jeszcze kilka serwisów, więc proszę spróbować swoich szans w bliskim otoczeniu a zanim przyjdzie Pan do mnie to zastanowię się trzy razy ale póki co niech Pan działa.
KtoÅ› czyta nie czyta ale zawsze coÅ› jest
Jak trafił Pan z Zawiercia do Warszawy?
<br><hr>konkurencja<br>
ha ha ha tylko M W coś tak głupiego napisać <br><hr>:-)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2013, 13:31

Komentatorzy napisał(a):Panie Rafale kogo tym razem okradasz i oszukujesz? Człowieku o stu tożsamościach. <br><hr>nn<br>
Komentatorzy napisał(a):Na dzień dzisiejszy to Panie Marku za junaka żeś potrącił a faktury nie wystawił i motor zabrał nie wspominając o nieodprowadzonym ZUSIE i niepłaconym komorniku na wszystko mam dowody kto kogo okradł niech se Pan odpowie albo mogę maile z rozliczeniami przesłać jak pamięć szfankuje <br><hr>były pracownik<br>
Komentatorzy napisał(a):Panie Rafale, wybrałeś kasę wcześniej (matematyka szwankuje) oddaj coś pożyczył w tym komputer i telewizor (pamięć szwankuje)
Wybacz ale komornicy ścigają Ciebie za Twoje sprawy, więc spłacaj ich sam.
Zabierz dowody i wiesz gdzie jesteśmy, zapraszam.
PS-1 Junak nie był prezentem a skoro nie rozliczyłeś się musiał zostać.
PS -2- Junak stoi do remontu gdzieś do połowy sierpnia, potem trzeba go sprzedać (a tak przy okazji: czy ktoś Ciebie widział kiedyś na stacji benzynowej gdy tankujesz Juanka?)
A jak wytłumaczysz sprawę kradzieży gaźnika, która przelała szalę ?
Ktoś za Ciebie go podmienił . Oszukiwałeś cały czas, sam widziałem z góry jak przyjmujesz pieniądze do kieszeni ... więcej korespondencji w historii SMS z listopada 2012 kiedy to rzekomo nic nie rozumiałeś po lekach psychotropowych a jeszcze więcej z lutego 2013 kiedy już doszedłeś do siebie po kuracji. Wszystkie są dowodem zgłoszonym na Policji.<br><hr>pracodawca<br>
Nie ruszają mnie twoje urojenia powinieneś udać się z nimi do specjalisty gaźnik a na co mi gaźnik sprzedajesz heble bo byłej firmie i jeszcze kogoś oskarżasz do kieszeni kasę to ty za przeglądy brałeś 2012 bez paragonów co ci ostatni pracownik przez telefon powiedział jak do niego dzwoniłeś przypomnę ci żebyś sp......lał i nie dzwonił do niego więcej każdy z byłych pracowników ma takie zdanie o tobie posłuchaj sobie piosenki mniej niż zero tyle dla mnie znaczysz ziomek na rozliczeniach odliczałeś komornika oszust tak masz na drugie a zgłaszaj se na Policje to nie pierwszy raz straszysz ludzi bo masz tam jakąś pociotkę czy znajomą wiesz co ty mi możesz pamiętasz tego pracownika ze śląska co chciał ci sypnąć za oszukiwanie przy rozliczeniu żałuje że go powstrzymałem Huberta którego oszukałeś i wielu innych ziomek sam se odpowiedz kogo ty przy rozliczeniu nie oszukałeś niema takiej osoby <br><hr>były pracownik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê