Zobacz wątek - Świętokrzyskie dobry mechanik Oktawian Wójtowicz
NAS Analytics TAG

Świętokrzyskie dobry mechanik Oktawian Wójtowicz

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Świętokrzyskie dobry mechanik Oktawian Wójtowicz

Postprzez wojtekyz » 5/12/2012, 23:28

Hejka z calego serca moge polecic mechanika Oktawiana Wójtowicza MOTO-OKTAN z Pińczowa(świętokrzyskie) numer 515270570.Jakis czas temu tata mial problemy z Honda Shadow,bylismy u 2 mechanikow zostawilismy ladnych kilkaset zlotych,kupe nerwow i czasu,zobaczylismy baner na miescie postanowilismy zadzwonic,ugadalismy sie,przywiezlismy motocykl co prawda nie bylismy przekonani na 100% bo chlopak dopeiro zaczyna,pomieszczenie w miare schludne,ale narzedzia pierwsza klasa.Po 2 dniach telefon motocykl do odebrania wszystko super w dobrych pieniadzach,zamowienie czesci na jego glowie itp.2 tygodnie temu przyprowadzielm mu swoja yz(nie chodizla tak jak powinna,slabiutki dol)okazla sie ze zawor wydechowy urwal sie i wpadl do dyfuzora,zalatwil uzywany zawor i wszystko hula,wziol 50zl plus 250zl za zawor,przy okazji pospawal mi tylni blotnik za darmo powiedzial tylko ze jak moge i jestem zadowolony to niech dalej przekazuje motocyklista ze ktos sie tym zajmuje w tej okolicy.Konczac chlopak zrobi kazdy motocykl bo widzielm u niego wsk,cross,skuter stal,pospawa plastiki,zamowi czesci w dobrych pieniadzach.Polecam go numer telefonu 515270570
wojtekyz
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/12/2012, 23:19


Mechanik Oktawian Wójtowicz Pińczów Świętokrzyskie Polecam

Postprzez Gienio144 » 1/10/2014, 18:14

Zgadzam się z kolegą wyżej,równiez polecam gdyż wkoncu uporałem sie ze swoim derbi,który odwiedził już połowe świętokrzyskich mechaników,az wkoncu trafil do chłopaka z Pińczowa.Motor zawsze z kazdego poprzedneigo warsztatu wyjezdzal i robił max 15km,po czym stawał poczekałem 5 min i dalej kilka km jazdy,juz nie widziałem co robić,wszytsko wymienione,sprawdzone a derbi jak niechodzila tak nie chodzi.Szukałem kto mi moze jeszcze do tego zajrzeć i znalazłem,zaprowadziłem moto do Oktawiana Wójtowicza ,chłopak po 3 dniach zadzwoil ze moto zrobione okazała sie elektryka problem z masa czy czyms takim,wyliczył 80zł i zrobiłem już 400km i nic sie nie dzieje.PS szukam chłopaków,którzy chca pojezdzic w weekend jak cos to priv
Gienio144
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/9/2014, 14:34


Postprzez waleedi » 12/1/2015, 10:54

Zgadzam się z kolegą wyżej,równiez polecam gdyż wkoncu uporałem sie ze swoim derbi,który odwiedził już połowe świętokrzyskich mechaników,az wkoncu trafil do chłopaka z Pińczowa.Motor zawsze z kazdego poprzedneigo warsztatu wyjezdzal i robił max 15km,po czym stawał poczekałem 5 min i dalej kilka km jazdy,juz nie widziałem co robić,wszytsko wymienione,sprawdzone a derbi jak niechodzila tak nie
Our Actual a+ test (otwórz link) gre exam provide you network+ certification (otwórz link)
waleedi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/1/2015, 10:40



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê