Zobacz wątek - Promotor Warszawa

Promotor Warszawa

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, melvin, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, PiotrJ

Promotor Warszawa

Postprzez jtrembowelski » 17/2/2016, 09:26

Hej,

próbowałem się dostać na kurs warsztatowy w warszawskim Promotorze...

Masakryczne niski poziom organizacyjny :( :(

Po zapisaniu się przez formularz na stronie www. zero potwierdzenia, musiałem pisać i dzwonić i się dopytać czy jestem zapisany

Zajęcia najpierw przesunięte na inny termin, później odwołane całkowicie w ostatniej chwili czyli straciłem dwa weekendy a kurs się i tak nie odbył.

Organizatorzy przesyłali sprzeczne informacje dotyczące wpłat zaliczek, podobnie sprzeczne informacje na stronie www i FB. kiedy pytałem telefonicznie i mailowo o wpłatę zaliczki to słyszałem "na razie nie trzeba" a jak przyszło do odwołania kursu to podanym powodem było "nie wpłacona zaliczka".

Maile z informacjami o szkoleniu wysyłane były przypadkowo i nie do wszystkich uczestników - wiem bo zapisaliśmy się w dwie osoby.

Pani z biura odpowiada na maile nie czytając ich treści. Grała tak zwaną "zdartą płytę" pozostając obojętna na jakiekolwiek argumenty.

O zwykłe "przepraszamy za zaistniałą sytuację" trzeba się było upomnieć.

Niepochlebne komentarze w utworzonym przez nich wydarzeniu "kurs warsztatowy" na FB skasowali.

To i parę innych kwiatków powoduje moja opinie o tej szkole na poziomie najniższym z możliwych.

Pozdrawiam
Jacek
jtrembowelski
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm