Zobacz wÄ…tek - Edson Bike Garage (Marki)
NAS Analytics TAG

Edson Bike Garage (Marki)

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Edson Bike Garage (Marki)

Postprzez maniak_maniak » 24/3/2015, 10:25

Adres: ul. Szkolna 31, 05-270 Marki

Czy ktoś kupował u nich motocykl? Moje pierwsze wrażenie negatywne. Zadzwoniłem pod numer podany w ogłoszeniu, odebrał jakiś niemrawy facet, od razu odechciało mi się z nim gadać. Spytałem o możliwość odbycia jazdy próbnej, to powiedział, że można co najwyżej popyrkać minutę po placu, a pytanie o ciut dłuższą przejażdżkę wyśmiał i uznał za dziwne. Zacytuję: "można się przejechać minutę, jak się podoba to podoba a jak nie to cześć". Zacząłem tłumaczyć, że minuta to za mało żeby ocenić stan maszyny i to jak się nią jeździ, to burknął że to jego motocykl i nie będzie go dawał nikomu do jeżdżenia. Od samego początku proponowałem wpłacenie kaucji, ale chyba nie załapał, ostatecznie niby przystał na taką jazdę próbną przy kaucji i oświadczeniu. Spytałem czy mogę od razu przyjechać to wpadł w popłoch że otwierają dopiero o 10 (na stronie mają podane że od 9), że nie wie, gdzie ten motocykl stoi w garażu i żeby dać mu godzinę i zadzwonić jeszcze raz. Chyba ma coś do ukrycia, śmierdzi na kilometr, co sądzicie? Niby komis to komis ale wydawało mi się, że w komisie motocyklowym będzie wieksze zrozumienie tematu i że motocykliści się wzajemnie nie oszukują. Chyba będę szukać prywatnego sprzedawcy bo to mi cuchnie na kilometr. Już pomijam fakt że ich strona internetowa to też jakaś pomyłka, na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, ale po chwili przeglądania się okazuje, że jest ledwo zaczęta i nic na niej nie działa. Taka prowizorka, że niby mają stronę, ale jednak nie mają.
http://edsonbikegarage.pl
maniak_maniak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/3/2015, 10:02


Postprzez PitBull40 » 7/5/2015, 09:46

Pytasz co sądzicie ... ja bym Ci nie dał nawet posiedzieć na mojej maszynie . Czego się spodziewałeś że ktoś da Ci do pojeżdżenia motocykl może Ty nawet jeździć nie potrafisz człowieku ?? ... a dogadać się to już z pewnością nie .
Kupiłem od chłopaków 2 motocykle sobie i żonie porządni , pomocni ludzie szczególnie młody mocno zaangażowany z pasja i fachową radą ... teraz robię u nich sezonówki bo mają dobre ceny a dla stałych klientów jak ja rabaty jestem zadowolony i wkurza mnie taka opinia ...pojedz pogadaj zobacz nie oceniaj zanim lepiej nie sprawdzisz i nie poznasz ludzi .
PitBull40
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/5/2015, 09:29




Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê