Zobacz wÄ…tek - Czesc mam problem z owiewkami.
NAS Analytics TAG

Czesc mam problem z owiewkami.

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Czesc mam problem z owiewkami.

Postprzez Szachal » 29/5/2007, 12:09

Jakies dwa tygodnie temu zaliczylem malego dzwona. Mam polamana przednia owiewke, lampa do wymiany, kawalek metalu ktory trzyma zegary,....itp. Bylem w sklepie ale tam sa dosc drogie, znalazlem w necie dwa konkretne magazyny, jeden tu w europie drugi w USA, przy czym ten w USA jest duzo tanszy przyklad wlot powietrza do sradu kosztuje 74£ w europie a w USA 50$ nie wiem tylko jak wygladaja koszty przesylki ze stanow? Moze ktos z was juz zamawial w ten sposob jakies czesci i ma pojecie. Albo znacie jakies inne mozliwosci dojsvcia do czesci :?: Nie kupie nigdy zadnych kradzionych elementow bo to tak samo jakby ktos zajumal mi maszyne (probowali i wiem co sie wtedy czuje) i sprzedawal ja na czesci.
Szachal
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29/5/2007, 09:31
Lokalizacja: Peterborough


Postprzez kondzior1410 » 29/5/2007, 19:07

hey, pytalem kiedys o dostarcznie jakiegos kombinezonu z USA kosztowalo to okolo 40 dolcow ale to chyba sprawa indywi zalezy kto jakiej firmy uywa do przesylania czesci.

Podaj namiary jesli mozesz na ten sklep z czesciami w USA.

moze to ci pomoze http://www.bits4bikesuk.com/shop/

pozdro :twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin


Postprzez Szachal » 18/6/2007, 11:25

Dzieki stary za pomoc. Dzisiaj nie dam rady podac ci stron tych magazynow ale postaram sie to zrobic jak najszybciej:))
Szachal
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29/5/2007, 09:31
Lokalizacja: Peterborough

Postprzez Szachal » 5/7/2007, 20:47

Siemka. Podaje namiary na magazyny WWW.MRCYCLES.COM na tej stronie znajdziecie dokladne schematy budowy motocykli z podanymi numerami czesci i cenami niestety w dolarach. Po nastepnej wyplacie zamawiam czesci i bede wiedzial wiecej na temat kosztow przesylki. WWW.CMSNL.COM tutaj trzeba podac konkretne numery czesci ktore mozna zdobyc na stronie podanej wczesniej i ceny sa w euro. Koszt przesylki okolo 11 eur. Najprawdopodobniej z tych dwoch miejsc zamawiaja serwisy:) :D Nie recze jednak za to glowa
Szachal
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29/5/2007, 09:31
Lokalizacja: Peterborough



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê