Zobacz wÄ…tek - ograniczenia mocy a polskie prawko
NAS Analytics TAG

ograniczenia mocy a polskie prawko

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

ograniczenia mocy a polskie prawko

Postprzez aytuy » 24/8/2009, 13:37

po pierwsze witam
mam pytanie, czy jeżeli zrobie prawo jazdy w polsce na kat A uprawniającą do jazdy motocyklem "jakim mi się podoba" a nie mam ani 21 lat ani oczywiście nie będę miał prawka przez 2 lata czy pojechawszy do anglii będę również mógł jeździć na tym prawku czym mi się podoba czy będą miały zastosowanie ograniczenia mocy dla ludzi poniżej 21 roku życia i posiadających prawo jazdy mniej niż 2 lata- czyli bodajże 35kW? czy aby jeździć w uk potrzebne będzie zdawanie tego dodatkowego testu kwalifikacyjnego na wyższe "pojemności", czy wystarczy aby minęły 2 lata? dzięki z góry za info
aytuy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24/8/2009, 13:31
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 15:54

pytanie zasadnicze to, czy pojedziesz tam na urlop czy bedziesz obywateler RP rezydujacym w UK'u ?

jako retydent nabierasz innych praw bedoc na urlopie mozesz jezdzic czym chcesz, bedac rezydentem nastepuje zmiana praw.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11


Postprzez maciejszumny » 25/10/2010, 18:32

Nie ma zadnych zmian praw, ja na Polskim prawku jezdze juz 5 lat i nie ma zadnych problemow, nie ma obowiazku zmiany na Angielskie( potwierdzone bo dzwonilem do DVLA)
maciejszumny
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 22/4/2008, 17:25
Lokalizacja: jelenia gora



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê