Zobacz wÄ…tek - Co oplaca sie ciagnac do Polski? Ktore: modele, roczniki...
NAS Analytics TAG

Co oplaca sie ciagnac do Polski? Ktore: modele, roczniki...

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Co oplaca sie ciagnac do Polski? Ktore: modele, roczniki...

Postprzez mikolaj_s1 » 18/9/2007, 17:11

Podzielcie sie prosze wiedza jesli takowa macie. Zamierzam wozic ok 2-4 moto miesiecznie i potrzebuje pomocy zeby nie zrobic zbyt duzej wtopy na poczatek.

Zauwazylem juz, ze najbardziej chodliwe w Polsce modele to:

- Bandit 600 golas
- Fazery 600 (stare 600 i FZ6)
- Gsrx 600 i 1000

Czy macie jakies inne typy?

Prosze o pomoc!

Mikolaj
Avatar użytkownika
mikolaj_s1
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/7/2007, 11:24
Lokalizacja: Londyn


Postprzez mikolaj_s1 » 19/9/2007, 08:56

eneasz napisał(a):...

Mucios gracias Amigo


Drogi Eneaszu - kpisz Pan czy zwady szukasz?

Prosilem o porade gdyz siedzicie Panstwo w szybkich motorkach dluzej niz ja. Moja wiedza na ich temat jest glownie ksiazkowo - internetowa co blado sie ma z wiedza empiryczna, prawda?

Jak juz nazbieram info od Was to obiecuje wyslac Ci na priva zestawienie z wszelkimi krzywymi popytu, podazy i wahaniami marzy :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mikolaj_s1
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/7/2007, 11:24
Lokalizacja: Londyn


Postprzez orlik1981 » 19/9/2007, 09:36

ja mogę ci powiedzieć tyle że trzeba się zorientować gdzie są aukcje z moto i tam kupować, znam Polaka który tak robi (przeważnie fazery kupuje, twierdzi że w Polsce idą jak ciepłe bułeczki) kiedyś siedziałem na necie i szukałem gdzie są takie aukcje ale nie znalazłem za wiele a koleś nie chce powiedzieć gdzie to jest
eagle
GSX-R 600 K6
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Åšl. Aktualnie Londyn

Postprzez pawel_rr » 19/9/2007, 10:11

troche na wzór amerykański: pojazdy po crash testach ;)
http://www.universal-salvage.com/
DON`T DRINK AND DRIVE!!! | | Sprzedam kask ARAI RX-7 CORSAIR | viewtopic.php?t=19823
Avatar użytkownika
pawel_rr
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6/9/2007, 09:01
Lokalizacja: WaWa

Postprzez fenis77 » 19/9/2007, 22:53

http://dhales.co.uk/search.aspx?CID=91C ... ABDB0E4BE6

tylko pamietaj ze na aukcjach mozna szybko wtope zaliczyc

http://hbc.co.uk/cgi-bin/zyview2/D=vehi ... Repairable

tylko nie mow eneaszowi bo zacznie pierwszy kupowac. :lol:
byla CBR600 F4 Sport | R6 2004 | teraz - ZX6R 2007 | | http://www.youtube.com/watch?v=9TghY-O9 ... 20Kawasaki
fenis77
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 19/10/2006, 10:28
Lokalizacja: wczesniej Wroclaw teraz Anglia Cornwall

Postprzez mikolaj_s1 » 20/9/2007, 19:40

fenis77 napisał(a):
tylko nie mow eneaszowi bo zacznie pierwszy kupowac. :lol:


OK :)

Generalnie to okazje wypatrzyc mozna wszedzie. Grunt zeby miec rozeznanie na rynku w Kaczystanie. Tej wiedzy brakuje mi najbardziej bo jak opuszczalem nasz piekny kraj ponad 4 lata temu to o motongach ze wzgledow finansowych nie myslalem (za duzo)!

Moze ktos z polskich forumowiczow dorzuci 5 groszy i podzieli sie wiedza lub obserwacjami?

Wiem, ze rozrzut modeli jest ogromny na polskim rynku ale moze jednak widzicie jakies maszyny czesciej niz inne?

Pozdrawiam i thank you from the mountain!
_________________________________
GALAXY BLUE FZ6 - LONDON CITY ASSAULT MACHINE
Avatar użytkownika
mikolaj_s1
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/7/2007, 11:24
Lokalizacja: Londyn

Postprzez pawel_rr » 21/9/2007, 06:16

mieszkałem troche w UK i tam kupiłem moto. Moje bardzo subiektywne zdanie na temat cen jest takie że sa bardzo podobne. Moto w porównaniu do aut w UK nie traca tak na wartości a auta dla Polaków wydaja sie smiesznie tanie(w porównaniu do polskich cen). Ceny moto w Polsce sporo spadły jak zaczeli sciagac z UE i USA, aczkolwiek ich stan pozostawia sporo do zyczenia(przewaznie sa to moto po wiekszym lub mniejszym dzwonie).Przy tak niskim kursie $ chyba bardziej w tej chwili oplaca się sprowadzać z USA. W tej chwili zza oceanu sciagaja nowe moto, jeszcze w boxie. Tyle ode mnie.
pzdr
DON`T DRINK AND DRIVE!!! | | Sprzedam kask ARAI RX-7 CORSAIR | viewtopic.php?t=19823
Avatar użytkownika
pawel_rr
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6/9/2007, 09:01
Lokalizacja: WaWa

Postprzez mikolaj_s1 » 24/9/2007, 14:56

pawel_rr napisał(a):... sciagaja nowe moto, jeszcze w boxie. Tyle ode mnie.
pzdr


Czesc,

Dzieki za Wasze posty. Wiem, ze coraz wieksza grupa uzytkownikow przesiada sie na nowki sztuki.

Moj target to raczej uzytkownicy mlodsi,18 - 28 wiosen. Ci o ktorych Ty wspominasz to ludzie, ktorych juz stac na wydatek rzedu 25 - 35 tysiecy. Nie zapominajmy, ze tych wsrod nas jest ciagle relatywnie malo a popyt na uzywane moto stale rosnie.

Ja za swojego potworka dalem 2/3 ceny z Polski wiec wydaje mi sie, ze jest w dalszym ciagu na czym zarobic.

Nawet jesli Eneasz zacznie sprzedawac (po uzyskaniu moich wykresow) to i tak popyt nie zmaleje :) , mam nadzieje.

Pozdrawiam.
_________________________________
GALAXY BLUE FZ6 - LONDON CITY ASSAULT MACHINE
Avatar użytkownika
mikolaj_s1
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6/7/2007, 11:24
Lokalizacja: Londyn

Postprzez zieluch » 10/10/2007, 16:43

Ja przystawiam się do sprowadzania moto z USA (nówki). Wg mnie opłaca się. Można na motorze zarobić parę tysięcy. ;)
►► "Nigdy nie jedź szybciej niż myÅ›lisz"™ ◄◄
Obrazek (otwórz link)
zieluch
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 4/6/2007, 10:22
Lokalizacja: Nisko woj. podkarpackie



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê