Zobacz wątek - Do przemyślenia
NAS Analytics TAG

Do przemyślenia

VIP Ścigacz.pl
_________

Postprzez silver » 14/9/2008, 09:53

Też mi się to dziwne wydaje. Co więcej, często odpuszcza się starym bywalcom, podczas gdy nowi są obrzucani błotem :P Ale ja się tam nie mieszam, pozostawiam do refleksji ;)

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Movi » 14/9/2008, 16:58

To jest zazwyczaj bardzo krótka granica.. ja się mogę wypowiedzieć na podstawie wyłącznie swojego skromnego bardzo doświadczenia w tej sprawie, bo moda mam tylko w skuterach i to krótko, ale jak byśmy odpuszczali nowym to dziennie było by 10 tematów jak zarejestrować 125/50, następnych 10 jak zdjąć blokady i 50 jakie moto wybrać.. :roll:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez Movi » 14/9/2008, 19:49

Senek- trudno odmówić Ci racji, jednakże zdarzają się osoby które dostają warna i blokuje im temat a oni za 10 minut zakładają dokładnie taki sam..

Może się mylę w tym co teraz powiem, ale po prostu jeżeli chodzi o np. skutery to tam ludzie jeszcze nie zawsze rozumieją regulamin itd.. a wchodzą tam często 13-15 latki (nie obrażając nikogo- nie to mam na celu), które myślą że cały świat należy do nich itd..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez kravec » 14/9/2008, 22:58

dlatego w skuterach jesli ktoś nie jest... jakby to nazwać.... "rażący" nie dostaje od razu warna tylko mu sie pisze... jednak sytuacje takie zdarzają się naprawdę rzadko w stosunku do sytuacji warnowych.... poza tym 1 ostrzeżenie to jest nic tak naprawdę
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Grubas » 15/9/2008, 10:56

Też mi się troszkę dziwne wydawało, że nowy pisze pierwszego posta i już zbiera warna. Ale chyba tak jest dobrze. To jest kopniak do zapoznania się z regulaminem i zastanowienia się czy warto pisać, nie zapoznając się z tym co już jest napisane. W końcu inaczej każdy nowy napisze dokładnie takiego maila jak zacytowałeś.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gumis » 15/9/2008, 19:57

senek no w pewnym stopniu sie z Toba zgadzam ale sam daje mlodym warna. A dlaczego? Bo skoro niedawno sie zarejestrowal to wnioskuje, ze przeczytal regulamin i zna zasady smigania na tym forum wiec to, ze jest nowy nie zwalnia go z przestrzegania pewnego prawa na tym forum. Ja jestem zwolennikiem regulaminu i albo sie go trzymamy albo on nie bedzie mial sensu. W wiekszosci przypadkow jak taki swiezak dostanie jednego warna to wie, ze tu panuja jakies zasady i przewaznie zastanawia sie co robic nastepnym razem i grzecznie przeprasza, ze zrobl cos zle. Wtedy pamieta na przyszlosc aby trzymac sie zasad. A jak bedzie sie powtarzac, prosic i grzecznie upominac to to nic nie da. Tak samo jak nie moglismy sobie poradzic z tematem jokes i filmami zanim nie zaczelismy rozdawac warnow. Wtedy sie wszystko uspokoilo. No a co do sprawy, ze na forum panuje "kolesiostwo" to to widac. Bo znani i lubiani chocby nie wiem co to nie dostaja warnow :D
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 15/9/2008, 21:38

Wezcie sobie na reczny xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez mar111cin » 16/9/2008, 23:32

a ja apeluję żeby to forum było motocyklowe, a nie neostradowe na chybił trafił. Ktoś ma problem i od razu forum ścigacza idzie w ruch, tym bardziej to drażni że są to jedno postowcy.
Outlawa przydało by się też uświadomić co to jest czytanie ze zrozumieniem.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)



Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr