Zobacz wątek - jestem VIPem.. i co z tego?
NAS Analytics TAG

jestem VIPem.. i co z tego?

VIP Ścigacz.pl
_________

jestem VIPem.. i co z tego?

Postprzez MadboY » 26/5/2008, 20:22

Ok, znajduja sie tu ludzie powszechnie znani na forum, ktorzy nie zmyslalaja za wiele. Mamy wlasny dzial na forum, mozliwosc naklejenia sobie lepszych naklejek.. ale nie zapominajmy, ze jest to forum motocyklistow - ludzi z pasja, ktorzy kochaja jazde! A wiekszosc z tu obecnych konkretniej uwielbia jazde sportowa - na torze. W kazdym razie tak jest u mnie. Rok temu rozmawialem z Dormarcia i wspominala cos o mozliwosci zorganizowania wspolnych treningow na Poznaniu czy gdzie. Nie myslicie, ze fajnie by bylo zrealizowac ta wizje? Taka 1-2dniowa impreza na torze. Wspolna jazda, nauka, wymiana pogladow co jak poprawic, zeby lepiej pojechac..?

ps. To taka skromna sugestia do wladz scigacz.pl aby zatroszczyli sie o swoich VIPow. W koncu V.I.P. to Very Important Person ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez siekson » 26/5/2008, 22:18

No wiadomo ze fajnie by bylo jakby cos takiego udalo sie zorganizowac. Ale kto sie tym zajmie? Ty? Ja? Po prostu za duzo z tym zachodu a ludzie nie maja czasu lub nie chce im sie.

Inna sprawa ze ciezko jest zebrac ekipe bo mimo ze jest tu calkiem sporo osob to czesc nie ma motocykla, czesc nie ma motocykla ktory by sie nadawal na tor. Ci co maja motocykle na tor nie zawsze maja odpowiedni stroj a wiadomo ze w Poznaniu w t-shircie i klapkach nie polatasz. Czesc ma cholernie daleko do Poznania i sie po prostu nie chce pedalowac taki kawal zeby zjesc spalona kielbaske z grilla ;). Potem pozostaje jeszcze kwestia dogrania odpowiedniego terminu i z tym jest chyba najwiekszy problem.

Mariusz cos tam pamietam calkiem dobrze kombinowal i prawie sie udalo zalatwic ale odkad strzelil sobie w kolano mowiac sakrementalne TAK nawet nie ma czasu posta na forum napisac nie mowiac juz o jakimkolwiek zalatwianiu jakiegos spotkania.

Tak wiec Wodzu obawiam sie ze jak Ty sie nie zlapiesz za organizacje to bedzie dupa z krola ;).
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez MadboY » 26/5/2008, 22:29

Do tego trzeba miec kontakty, sile przebicia. Dlatego "pije" do ludzi robiacych w scigaczu. Ale jesli bylbym w stanie pomoc to jak najbardziej.

Co do problemu z terminem - mysle, ze jakby wybrac jakis sloneczny weekend w okresie wakacji (wielu forumowiczy to studenci) z miesiecznym wyprzedzeniem, to daloby rade znalezc te 2dni.

Kwestia odleglosci. Ja mam 300km z hakiem a gdyby taka akcja miala miejsce to pojechalbym bez wahania.

Brak stroju/motocykla - jak ktos nie ma moto, to nie ma co z nim gadac (pomijam okres pomiedzy sprzedaza a kupnem nowego sprzetu ;) ). A jesli ktos ma scigacza to powinien miec i cos porzadnego na tylku. A na slabsze naked'y i inne mniej sportowe sprzety tez w normalnej jezdzie dobry ciuch jest wazny.

Nie mam na celu nikogo zmuszac na sile. Zarzucilem pomysl, ktory mysle wart jest realizacji. O korzysciach plynacych z dnia jazdy na torze wspominac chyba nie musze.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Alonzo » 26/5/2008, 22:47

Musimy zacząć od własnej grupy na treningach u Grandys DUo. W ubiegłym roku był taki pomysł, ale zgłosiło się zbyt mało chętnych, aby sformować grupę. Łowca i parę jeszcze osób regularnie jeżdżą u GRandysów. Organizacja własnego trenigu, to około 30 000 zł + 50 zł od uczestnika. Przy czym dostaje się goły tor, masę problemów i nawet opony nie ma gdzie zmienić. Trening Grandysów to parę stówek od osoby, ale jest chociaż rozsądnie zorganizowany. Gdy grupa będzie liczna, to możemy pomyśleś o własnych treningach po szyldem Ścigacz.pl. Ale to daleka przyszłość i science fiction.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gelo007 » 26/5/2008, 22:58

Szczególnie biorąc pod uwagę te 30 kafli. Licząc, że na tor przyjechało by 60 riderów to każdy musiałby się liczyć z wydatkiem 550 zł co nie jest zbyt małą kwotą. Do tego jeszcze dochodzą koszty piwa paliwa etc. :D i każdy musi wybulić ponad 1 kafla.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez kravec » 26/5/2008, 23:04

nie ma lekko Gelo :P

najwieksza przeszkoda jest jednak chyba walsnie cena....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez MadboY » 26/5/2008, 23:05

Grandysy drogie. Samo uczestnictwo to chyba 800zl, nie?
Na wolnych treningach w Poznaniu nie bylem, ale te kosztuja cos kolo 50zl za 3x30min - wiec myslalem ze da sie takie cos zorganizowac blizej takiej kwoty. Ale szczegolow z organizacji nie znam, wiec sie nie wypowiadam.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 26/5/2008, 23:14

Jeszcze inna sprawa, że te 60 osób to naprawdę spora grupa... :D ale kto wie... może się uda taką grupę rzeczywiście zorganizować :).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez siekson » 26/5/2008, 23:38

A moze sprobowac z drugiej strony? Tak jak pisze Tomek zebrac sie w grupe kilku osob i po prostu pojechac na tor sobie polatac. Moze z czasem ta grupa bedzie sie rozrastac. Nie potrzeba zadnej organizacji i zalatwiania. Kwestia po prostu dogadania sie. Bo najgorsze co moze byc to jak sie lata i zalatwia impreze na 30,40,50 osob a pozniej sie okazuje ze jednak przyjedzie tylko 10 twarzy.

Wydaje mi sie ze to bedzie dobre rozwiazanie. Pozwoli zorientowac sie jakie jest w ogole zainteresowanie lataniem po torze. Bo prawde mowiac nie wydaje mi sie zeby udalo sie zebrac chociaz 15 osob chetnych do pojezdzenia.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mar111cin » 27/5/2008, 09:52

to w jakie dni jest ta opcja że można pojedzić 3x30min ? i czy można od tak sobie pojechać zapłacić i wjechać czy trzeba się wcześniej umówić ?

Trzeba mieć skóre żeby wpuścili czy dobre tekstylia z ochraniaczami wystarczą?


PS czy nie przyniósłbym wam wstydu na moim mało sportowym staruszku ? ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez MadboY » 27/5/2008, 10:18

mar111cin - wolne treningi sa w czwartki. Chyba nie trzeba sie umawiac z tego co wiem. Najlepiej kombi, ale jak masz pelne tekstylne ciuchy to nie powinni robic problemow.

co do PS. Po to sa te treningi, zeby sie nauczyc jezdzic - a zawsze musi byc ten pierwszy raz ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Genji » 27/5/2008, 16:18

siekson napisał(a):A moze sprobowac z drugiej strony? Tak jak pisze Tomek zebrac sie w grupe kilku osob i po prostu pojechac na tor sobie polatac. Moze z czasem ta grupa bedzie sie rozrastac. Nie potrzeba zadnej organizacji i zalatwiania. Kwestia po prostu dogadania sie. Bo najgorsze co moze byc to jak sie lata i zalatwia impreze na 30,40,50 osob a pozniej sie okazuje ze jednak przyjedzie tylko 10 twarzy.
Wydaje mi sie ze to bedzie dobre rozwiazanie. Pozwoli zorientowac sie jakie jest w ogole zainteresowanie lataniem po torze. Bo prawde mowiac nie wydaje mi sie zeby udalo sie zebrac chociaz 15 osob chetnych do pojezdzenia.


Zgodza się - to chyba najlepsze rozwiązanie, które z czasem zbuduje scigaczowy zespół a w konsekwencji w przyszłości przy planowaniu jakiegokolwiek eventu pod szyldem scigacz.pl pozwoli zminimalizować ryzyko "braku frekwencji".
Ja jestem za i bez względu na fakt kto na czym jeździ - zawsze można się wiele nauczyć.
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez kravec » 30/5/2008, 23:02

mar111cin napisał(a):to w jakie dni jest ta opcja że można pojedzić 3x30min ? i czy można od tak sobie pojechać zapłacić i wjechać czy trzeba się wcześniej umówić ?

Trzeba mieć skóre żeby wpuścili czy dobre tekstylia z ochraniaczami wystarczą?


PS czy nie przyniósłbym wam wstydu na moim mało sportowym staruszku ? ; )


z tego co ktos kiedys pisal tylko full skora....

widzialem zdjecia z treningow grandysow jak intruderem 1800 ktos wjechal wiec mozna..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez MadboY » 31/5/2008, 19:46

na dniach Suzuki rok temu byli ludzie w tekstylach, ale nie wiem jak to sie ma do wolnych treningow.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez szczygiw » 19/6/2008, 13:34

Ja postuluję aby ścigaczowe VIPy miały stałą zniżkę w sklepie ścigaczowym. :]


I jest to zupełnie poważny postulat
Obrazek
Avatar użytkownika
szczygiw
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20/5/2007, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez spazz » 19/6/2008, 14:27

popieram.
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Movi » 19/6/2008, 14:52

Popieram również.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Wiewiór81 » 20/6/2008, 11:58

Sklep ścigacza sklepem ścigacza, ale jak potrzebujecie jakieś graty z Larssona, to mam tam spore zniżki, z których mogę pozwolić skorzystać :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez szczygiw » 20/6/2008, 12:58

Wiewiór81 napisał(a):Sklep ścigacza sklepem ścigacza, ale jak potrzebujecie jakieś graty z Larssona, to mam tam spore zniżki, z których mogę pozwolić skorzystać :)


Wiesz Wiewiór - Larsson Larssonem, ale na ch*j mi sklep w którym nie mają jedynych słusznych zębatek SunStara? JT nawet nie wezme o reki, a chodzi o to zeby bylo dobrze i tanio, a nie tylko tanio... ;)

Jesli masz znizki w IM to bardzo chetnie skorzystam :)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczygiw
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20/5/2007, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiewiór81 » 20/6/2008, 13:19

szczygiw napisał(a):Jesli masz znizki w IM to bardzo chetnie skorzystam :)

Najpierw mi powiedz, co to jest... ja nieobeznany w światku części jestem :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Następna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr