Zobacz wątek - Offtop dla Vip'ów
NAS Analytics TAG

Offtop dla Vip'ów

VIP Ścigacz.pl
_________

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 10/1/2021, 10:43

Kurcze ale ze sie zdenerwowal ... ja tylko chcialem poznac motywacje bo serio nie rozumiem
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 10/1/2021, 22:30

Wole by państwo przejmowało spółki z kapitału zagranicznego niż robić ekonomiczny rozbiór Polski jak za Tuska.
Poza tym mam prawicowe poglądy.
- SLD - to ci co rozkradli pół kraju i wyprzedali przemysł jako pierwsi.
- Razem xD nie będę komentował ani nie wpisują mi się w poglądy. Zresztą to wydmuszka taka sama jak Nowoczesna
- Nowoczesna to wydmuszka PO -
- PO no cóż głosowałem rządzili. Dziękuję za śmieciówkę.
- PSL - polityczna chorągiewka
- Kukiz - no cóż PSL bee teraz z PSL
- Chołownia = Nowoczesna
- Konfederacja - qrcze troche zaextreem dla mnie

PIS przynajmniej miał program. PO miało program tylko był pic na wode - Olechowski już się w tej sprawie wypowiedział.
Nienawiśćdo PIS to nie program.
Możesz mówić ,że sie sprzedałem.:
- 500plus mam na dziecko (żona zgarnai xD)
- ale też jako "artysta" na smieciówce mam wyższą kwotę wolną od podatku to możę uda mi się na emeryture coś odłożyć lub 2 mieszkanie na najem kupić.
Co mam od PO:
-smieciowke
- opłaty za smieci uzaleznione od zuzycia wody.
- dobrze ze dzialka pod blokiem jest wlasnosciowa to przynajmniej mi nie podniesie ratusz dzierzawy jak znajomym.

I tak jak pisałem czy wszystko mi się podoba nie, szczególnie jak mi oszczędności w banku poniżej inflacyjnego leżą.

Powiem jedno każdy może sobie głosować na co chce. Będziemy sobie do gardeł skakać.
Nie jestem Pisowecem jestem katolikiem i wyborcą PiSu. Czy dalej będę głosował na PiS, nie wiem.
Czy prostesty wpływaja na mój pogląd - nie bo się z nimi nie zgadzam. A przynajmniej uważam ,że nawet jak poczęści majarację to sobie dokopotowali postulaty którch nie uznaje.

I na koniec powiem:|
- oglądam wiadomośći TVP POLSAT TVN.... i w internecie.
TVP przegina ,ale TVN z Agorą, onetem, wp to przeciwny biegun. Jak to się czyta i ogląda to jedno jest wiadomo chcą utrzymać stan rzeczy.

P.S. jak w poprzedniej robocie na cały głos znajomy krzyczał te Prawicowe kur*** to jest w porządku? On jest ten światły i kulturalny, tolerancyjny?

Tak wiec niech każdy sobie głosuje jak chce, można pogadać o polityce ,ale nie trzeba nikogo zmuszać by miał moje poglądy.

A teraz wybaczcie ide popodziwiać jak na moim osiedlu w 5lat mieszkania zdrożały o 100% plus...
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 11/1/2021, 19:24

Dzieki, czyli bez dyskusji, widzisz co sie dzieje, ale uwazasz ,ze opozycja i tak gorsza i ze te dlugi co PIS zaciaga to PIS sam splaci. No dobra. Dzieki za szczera odpowiedz, teraz rozumiem.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 11/1/2021, 20:33

Wszystkie kraje unii zaciągaj długi, jest sytuacja jaka jest. Jaki złoty środek ma opozycja?

Zapominasz ,że dług był zaciągnięty już dawno. Za czasów Gierka potem były jeszcze wszystkie inne partie będące w rządzie zwiększające dług publiczny.
Zapomniałeś jeszcze dodać ,że PiS wyprowadzi nas z Unii...

To co piszesz jest tak śmieszne jak impeachment wobec Trumpa przy większość jaką posiada jego partia w senacie usa. A na pewno tak śmieszne jak wszystkie wota nieufności wobec rządu rzucane przez opozycje. O obaleniu rządu przez garstkę kobiet nie wspomnę.

Jak przedstawisz mi plan uzdrowienia państwa ze strony opozycji to chętnie posłucham. Oni tylko huczeć umieją. Oni to oprócz powiększania długu publicznego jeszcze rozprzedawali przemysł. Nie no to była super solucja.

Opozycje zabił brak programu.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 12/1/2021, 00:38

Abstrachując od chujowego tematu...
- Naprawcie to skalowanie obrazków wstawianych, kiedyś wszystko działało. Wstawiałeś duży obrazek i skalowało tak by mieścił się na stronie i po kliknięciu można było obejrzeć większy.
- No i czy to duży problem zrobić opcje wstawiania filmów z YT?
- po za tym o ujj chodzi z tymi wszystkimi dziłami 50 125 etcc. Zminimalizować do jak najmniejszej ilość reszte wrzucić do Archiwum

Na max3d były w uj działów ... podział na 2d 3d i softy teraz obcięli do kilku zmienili rozkład i forum odżyło.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 13/1/2021, 01:03

Chyba mnie nie zrozumiales, nie twierdze ze opozycja jest dobra tylko jak slysze, ze masz dostac mandat jak bedziesz jechac na dwa tygodnie na wakacje i miec dylemat czy odwolac urlop czy zaplacic nieslusznie bo PIS chce pomoc biednemu obywatelowi ktory .... kurcze nie wiem jaka to teraz wersja dzisiaj byla ale chyba ta:
- Biedny obywatej przyjmuje mandat a pozniej wraca do domu i mowi znajomym i rodzinie i okazuje sie ze niepotrzebnie przyjol i nie moze sie odwolac!

Moze jakis glupi ja jestem ale jak to jest taki problem to nie mozna zmienic ze mozna sie odwolac w 7 dni przyjeciu mandatu a nie ze masz zaplacic w ciagu 7 dni i zlozyc odwolanie po to zeby sie dowiedziec, ze chwilowke ktora brales na zaplacenie nieplanowanego mandatu nie musiales brac bo sad uznal ze pan paleczka nie mial prawa wystawic ci mandat ale co ja tam wiem. Durne ludzie nic nie wiedza, PIS zrobic tak ze on jako jedyny slyszny bedzie kontrolowac wszystko a durne ludzie beda chodzic jak chinczyki w zegarku. Widze tu analogie i mam nadzieje, ze PIS doprowadzi Polske do tego aby wyrosla na druga potege po Chinach!

Dobra sorry, mialem wogole sie nie odzywac, bo nie mam zamiaru sie tu klucic, kazdy ma prawo do swojego zdania i lubic co lubi tylko chyba jednak nadal nie do konca rozumiem skad sie biora te wszystkie plusy i minusy po obu stronach ale to pewnie dlatego , ze polityka mnie nie bardzo interesuje dopoki nie zaglada w moje zycie.

Co do tych obrazkow to mysle, ze dopoki forum nie zacznie jakos tam chociaz zyc, fakt ze obrazki sie nie skaluja nie jest tu najwiekszym problemem :D A czy bedzie pozniej? No coz, kazdemu przeszkadza cos innego , kazdy lubi cos innego, troszke jak w naszej dyskusji politycznej, dla jednego X jest wazniejsze a Y jest gorsze a inny ma inny poglad.

PS. Masz racje opozycja jest slaba bo nie ma programu.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 13/1/2021, 22:18

A to ustawa w toku tak?
7 dni na odwołanie.
W sumie wiesz mój ojciec przyjął mandat, a potem już nie mógł się odwołać, a chciał a było za późno.
Jakby dali 2tygodni na odwołanie i 3 tygodnie na zapłate to jestem za. Więc taki okres na zastanowienie jest dobry.
W USA jak dostałem nadat za przekroczenie predkosci 100mil/h w Nevadzie na pustyni.... to nawet mnie nie pytali czy przyjmuje nawet nie wiedzialem co dostalem. Do sądu sąd wymierza kare i list do polski. Oplata na poczcie.

Na gixxer pl obrazki zalatwili zwyklym "if"

If *** obrazek za duzy to nie wkleisz shrink to 1024 width.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 21/1/2021, 01:10

To jeszcze tylko podpytam, pewnie PRL nie pamietasz, ale moze cos slyszales .... czy TVP nie przypomina ci PRL? Mam takie dziwne odczucie, ze ogladajac TVP INFO jestem swiatkiem jak Polska wyprzedzila Japonie a USA przymila sie do nas bo wie, ze zaraz bedzie po nich gdyz juz zrownalismy z chinami :lol: Ogolnie propaganda, wiadomosci brzmia mniej wiecej tak, Polscy naukowcy przy uzyciu najwyzszej swiatowej klasy sprzetu zaprojektowanego i zbudowanego w Polsce dokonali przelomowych odkryc prowadzac badania w Polskich laboratoriach sprawiajac ,ze Polski sektor X stal sie lakomym kaskiem dla investorow z calego swiata. Troche za malo Polski, Polska, Polskiego, Polskim, o Polsce, Polska! wstawilem ale wiadomo co mam na mysli.
Ogolnie to takie jedno wow rzad rzadi, opozycja i reszta swiata sucks! Do tego wiadomosci zawsze maja tyle szczegolow i tyle niedopowiedzen aby wygladaly wlasnie tak jak powyzszy opis.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Invi » 25/1/2021, 15:04

Nie no panowie.

Przecież to co oni odpierdzielają to jest masakra.

Już pal 6 te kolejne podatki (gdzie inne kraje je tną i to ostro), przekupowanie wyborców 500+ i 14 emerytami (gdzie zus zaraz i tak pierdolnie) to jest nowa jakość w polskiej polityce. I to jeszcze 14stka z funduszu dla niepełnosprawnych (i weź nie wtrąć tego tekstu że państwo pisowskie interesuje się niepełnosprawnymi tylko do momentu urodzenia)

Długi Gierka są spłacone. Chodzi o to że wzrost zadłużenie to nowa jakość.

No i trudno się czepiać, jak wszyscy ekonomiści krzyczą żeby się zadłużać, ale to powinno iść na coś co się zwróci, a nie na zakup kolejnej kadencji, no błagam, przedszkolak by się zorientował że to nie o to chodzi. "pobudzanie konsumpcjonizmu" wymyślili, szkoda tylko że to tak nie działa.

Pompowali wskaźniki prawie zerowymi stopami procentowymi tak że ceny mieszkań wyjebały w kosmos i dalej pompują. W excelu się zgadza.

To są absolutne podstawy ekonomi, ale nie, zajebać prywaciarzy, co się może stać, państwowe firmy przecież też produkują PKB XD

TVP - nowa jakość spierdolenia. A to tylko szczyt, bo robią też ciekawsze manewry z mediami.

Te 2 mld na propagandę, a psychiatria dziecięca nie istnieje i ostatnio odmówili jakichś marnych 30 mln na ratowanie.

A co się wyprawia z tymi obostrzeniami? Przecież oni tak podeptali praworządność że się nie pozbieramy, bo następna władza, jaka by nie była, pewnie chętnie skorzysta z przetartych szlaków. Też nowa jakość. Ile było krzyku bo czyjaś tam ekstradycja była niezgodna z konstytucją? A teraz? Nikt by nawet ramionami nie wzruszył.

I jeszcze ten nepotyzm gdzie się tylko da.

A te "wirus jest w odwrocie" jak chcieli robić wybory, pół roku przed drugą falą i brak jakichkolwiek działań (wirus w odwrocie xd) żeby służba zdrowia nie padła na ryj. 2 razy większa śmiertelność niż normalnie, rekord Europy XD

Przecież to się w pale nie mieści.

Jeszcze ta afera z aborcją w samym środku piku zarażeń i apel kaczyńskiego z powołaniem straży narodowej XD

Ja nie twierdzę że są jakieś lepsze alternatywy, sam ciągle powtarzałem że PO/PiS to jeden chuj. Ale kurde jednak nie, żadna władza nie odpierdzielała tak jak pis odwala.

I w każdej dziedzinie tak samo, bierzemy coś co działa, wstawiamy swoich i pada na ryj. Nawet kurwa stadninę koni zajebali.

A weź jeszcze do sklepu idź i popatrz na ceny.

I nawet się nie kryją że "trzeba zapewnić warunki przetrwania maksymalne dla budżetu, a minimalne dla przedsiębiorców" i "mają zapierdalać za miskę ryżu".

I to wciąż jest tylko część zarzutów. Wszystkie działania aby tylko dobrze wyglądało i poparcie się zgadzało (jak np wspaniały szpital na Narodowym bez pacjentów) i kościół był zadowolony.

Bieda, żenada i ciemnogród.


Sorry, musiałem
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 27/1/2021, 23:40

Dla mnie TVP=TVN_AGORA

Jak ci podchodzi pod PRL to pewnie spoko.

Ceny w sklepach. Tak się składa ,że zakupy robię nie od dziś i ceny fluktuują w zależności od sezonu. Promocje i rozbieżności cenowe również.
Ceny mieszkań przyznam ,że skoczyły. Czy jest to wina prawie wysokości stóp procentowych nie wiem. Ekonomistą nie jestem. Ceny mieszkań rosły także za PO. Brata małżonka mieszkanie kupiła za 2-30k sprzedałą za 80k a nastepnie jej siostra która od niej odkupiłą za ponad 100k i to były jeszcze rzady PO. Więc jakby nie patrzeć drożej. Do tego dochodzą przepisy budowlany nowe standardy w budowaniu i ocieplaniu. Nowe typy okien.

Odnośnie aborcji. Szczerze. Mam to w dupie. Nagle zwolennicy konstytucji wyszli na ulice. Dla mnie to chućwa polityczna nakręcona przez opozycję, a jak taka nie była to taką się stało. Dopóki się nie rozlało na inne postulaty to nawet bym poparł.

Lepiej jakby było by PO wtedy by nie było żadnego przemysłu państwowego. Wszystko by sprzedali. SLD już swoje rozsprzedało.

Szczerze mówiąc to w tym momencie mam wyje**** co myślicie. Idźcie na następne wybory i to zmieńcie jak wam się nie podoba. A nie kurwa płaczecie jak potłuczeni. Idźcie w Holadnii poprostestować lub we Francji zaraz was spałują lub zastrzelą jak w USA.

Wolę oglądać TVP info i sobie odfiltrować wiadomośćiami z Polsatu i poczytać w necie(byle nie Onet i WP) niż czyradę w TVN gdzie nie ważne jaką idiotę by wysłała opozycja i tak by Olejnik jej przyklaskiwała.

Ja rozumiem ,że tu sami co przeżyli komunę. No ja pier***.
Miałem 4lata jak komuna się skończyła więc nie pamiętam. Za to mój ojciec pamięta. Do tego jest przedśiebiorcą i ma własną firmę. Jakoś mi nie spieszno do głosowania na chorągiewki z KO. Tym bardziej na wydmuszkę Hołowni ,gdzie popierdzieliła "wybitna" pani polityczka Mucha.

Nie podoba sie idzicie na wybory. Mi się podoba nie nażerakm.
Przekupili mnie 500+ i podwyżeniem kwoty 50% od podatku dla artystów.



Proszę o skasowanie mojego konta bo to *** nie jest portal motocyklowy tylko smietnik na spam i polityke.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 28/1/2021, 23:44

spokojnie, spokojnie .... To forum motocyklowe, niestety po tym jak PIS doszedl do wladzy, popsuli je i teraz w vipowni mozemy miec wolna dyskusje :D


OK koniec zartow, nie denerwuj sie, ja zapytalem bo chcialem poznac kogos normalnego kto mi powie dlaczego mysli ze lepiej zeby pis rzadzil niz ktokolwiek inny. Musze przyznac, ze nie neguje tego co mowisz, bo to twoja opinia, ale tez kladac na wage argumenty dalej sie dziwie. Ale ok, efekt musi byc taki, ze wedlug twojego odczucia to te plusy sa wieksze a te minusy sa mniejsze .... Troszke szkoda, ze sily nie sa bardziej wyrownanie, moze to by zmusilo i jednych i drugich do dogadania sie, wtedy to juz moglibysmy wszyscy razem narzekac jednym glosem na wszystkich. No nic, powiem tak, wiem, ze nic nie wiem.

To jeszcze cos o motocyklach, ostatnio odpalilem rok temu skuter i dwa lata temu boja a wy jak?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Walenty » 4/2/2021, 15:08

rosiboj napisał(a):To jeszcze cos o motocyklach, ostatnio odpalilem rok temu skuter i dwa lata temu boja a wy jak?


Czekamy na wiosnę, próbuję sił na 1/4 mili 636 '05 (oszukuję trochę).

Jak ktoś jeszcze nie zna to przypominam o naszej grupie (https://www.facebook.com/groups/1995340324054125), ale na niej też pustki! :lol:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez cezare » 30/6/2021, 06:31

trochę mnie tu nie było ..
ale widzę się pozmieniało.. masa spamu wpada .. mało nowych postów ?
- dawno tak ?.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Czester » 7/8/2021, 17:47

cezare napisał(a):trochę mnie tu nie było ..
ale widzę się pozmieniało.. masa spamu wpada .. mało nowych postów ?
- dawno tak ?.

Uuuuu, przyjacielu! Forum już dawno umarło. Nawet ścigaczowy sklep upadł. Alonzo olał temat, widocznie ma w opór hajsu z innych projektów. Od dobrych 5-ciu lat nikt tu nie zagląda. Zrobił się śmietnik i siedlisko spamu.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 19/8/2021, 22:04

Czester napisał(a):
cezare napisał(a):trochę mnie tu nie było ..
ale widzę się pozmieniało.. masa spamu wpada .. mało nowych postów ?
- dawno tak ?.

Uuuuu, przyjacielu! Forum już dawno umarło. Nawet ścigaczowy sklep upadł. Alonzo olał temat, widocznie ma w opór hajsu z innych projektów. Od dobrych 5-ciu lat nikt tu nie zagląda. Zrobił się śmietnik i siedlisko spamu.

Dokladnie, do 2015 roku byl to porzadek, pozniej PIS doszedl do wladzy no i mamy nowy lad :twisted:


Sorry Czester ale nie moglem sie powstrzymac.
Wszyscy teraz jezdza ostro, nikt nie ma czasu na forum, w Polsce pogoda jak w Hiszpani i dobrobyt ze jeszcze troszke i wyjdziemy z Uni jak Wielka Brytania
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez cezare » 14/11/2021, 09:41

No to mega szkoda. Dobrze wspominam forum. Miałem w sumie niezłe 12 lat przerwy na 2oo - brak prawka po rozwaleniu ThunderAce'a nie pomógł . Teraz na stare lata zrobiłem prawko w końcu kilka dni temu przy plus 1 stopień - śmieszne, bo sezon kończyłem jak było max 8 stopni zawsze. .. jadę w sobotę po ZX12R. A zawsze się zarzekałem że będzie HAYKA, no ale jak zobaczyłem ZX12R to mi serducho skradła od razu, w sumie dla niej to prawko zrobiłem.

ps. to gdzie teraz jesteście / bywacie - wszystko się rozpadło - czy przesiadka na inne forum? FB to masakra.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Walenty » 28/12/2021, 10:17

cezare napisał(a):ps. to gdzie teraz jesteście / bywacie - wszystko się rozpadło - czy przesiadka na inne forum? FB to masakra.


Najwięcej jest nas tutaj: https://www.facebook.com/groups/1995340324054125
Co nie znaczy, że dużo się tam dzieje
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez cezare » 10/1/2022, 08:58

ok thx. wbiję zobaczę.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Invi » 21/1/2022, 12:36

Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Walenty » 25/1/2022, 21:51

Piękny!
Ja mam simsonka w kolorze kawy!
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr