Zobacz wątek - Offtop dla Vip'ów
NAS Analytics TAG

Offtop dla Vip'ów

VIP Ścigacz.pl
_________

Postprzez madcap » 3/1/2016, 22:56

wróciłem do żywych....

mel, targnij na szpinlerowy młyn. nawet nieżle.
tylko pamięta o obowiązkowym ubezpieczeniu u pepików.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez melvin » 3/1/2016, 23:02

Czester napisał(a):
melvin napisał(a):[...] ja i tak nie jeżdżę a alkohol wszędzie taki sam [...]

Przybij pionę



Obrazek


Mad jeszcze nie wiem gdzie i na ile pojadę, wszystko wyjdzie w praniu ale dzięki za uwagę odnośnie ubezpieczenia.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Vergon » 3/1/2016, 23:58

Wróciłem i ja :lol: Oooo to już 3 stycznia ;)

ASR jadę w tym roku z przyczepą na dłużej do Chałup i koleżka będzie mnie uczył kite'a, on co prawda jest kotem jeżeli chodzi o windsurfing, ale to też podobno dobrze ogarnia.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 4/1/2016, 00:45

Vergon napisał(a):Wróciłem i ja :lol: Oooo to już 3 stycznia ;)


Ha, tak jak myślałem.
Czyli Krmtzzz jeszcze walczy.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Czester » 4/1/2016, 02:54

Znowu "koleżanki" ciągnęły Ci śnieg z chooya?
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez ASR1927 » 4/1/2016, 10:05

Melvin, Spindlerovy Mlyn albo Janske Lazne. Polecam.

Vergon, kiedy jedziesz?:-D
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Vergon » 4/1/2016, 12:21

Nie, już się wstydzą :(
Swoją drogą Pudelek zrobił ranking największych obciachów tego roku i te panny go wygrały, więc generalnie narobiły sobie fejmu w wielu grupach społecznych.
Kurvwa strach mieć dzieci w tych czasach...nie wiadomo co lepsze czy córka dziwka czy syn narkoman :lol:

ASR nie wiem jeszcze, za wcześnie żeby gdybać, ale w zeszłych latach byliśmy chyba jakoś na przełomie lipiec/sierpień.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez melvin » 4/1/2016, 17:32

Vergon ale jakbyś miał syna któremu panny napierdalają śnieg z pyty to i tak byłbyś dumny :P


Kocham współczesne podejście do wyciągania kasy z użytkowników samochodów... W e46 mam coś takiego jak dodatkową elektryczną pompę wody, ostatnio na kompie wywaliło mi błąd ww pompy którego nie dało się usunąć. Mechanik mówi żeby wymieniać pompkę i że za ok 150zł da się coś wymodzić z innej pompki z zamienników czyli rzeźba której nie lubię, ori pompa wraz z zaworem kosztuje sporo ponad 5 stów więc również nieciekawie... Pogrzebałem w internetach okazuje się że pompę da się rozebrać, a najczęstszą jej awarią są szczotki. Oczywiście szczotki w takim rozmiarze w jakim nie występują w niczym poza ww pompką w BMW więc trzeba wziąć w łapki większe szczotki z alternatora, lutownicę, pilnik i poświęcić na to 30 minut żeby dopasować szczotki do szczotkotrzymacza, po poskładaniu pompka działa a całkowity koszt naprawy to 10zł za szczotki i 30minut własnego czasu. Tyle że jak taką awarię ma ktoś kto wie o autach tyle co ja o komputerach to za element i wymianę jest w plecy najmniej 200zł...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez suhy-19 » 4/1/2016, 18:30

jak ja bym chcial miec takie male wydatki :D a tak musze wywalić 2000zl :D za glupie 2 dolne wahacze
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez melvin » 4/1/2016, 18:50

nadal masz alfe?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez suhy-19 » 4/1/2016, 19:04

tak mam ale prawie caly czas stoi w garazu :D bo kupilem focusa na dojazdy do roboty a alfa tylko jak gdzies dalej jade :P
senek potrzebuje przednie dolne wahacze do alfy 159 SW, 1.9JTDM 2006 110kW
w sklepie najtaniej TRW za 800zl a lemforder po 1400 za sztuke :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Vergon » 4/1/2016, 19:32

Melvin niby tak, ale pod warunkiem, że ten sam syn by nie pudrował nosa z puderniczki tej lafiryndy :lol:
Ale ogólnie to jak będę miał córkę to każdy absztyfikant na wejściu dostanie liścia na ochłodę ewentualnych niecnych zamiarów ;)

suhy-19 napisał(a):w sklepie najtaniej TRW za 800zl a lemforder po 1400 za sztuke :D


Poebao? Jak to kurva? To mnie każdy straszy, że się targnę na swoje życie jak będę miał zrobić wielowahaczowe z przodu w mojej A4, ale u mnie to dużo taniej wychodzi z tego co pamiętam za całą torbę wahaczy.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 4/1/2016, 19:47

Vergon napisał(a):Ale ogólnie to jak będę miał córkę to każdy absztyfikant na wejściu dostanie liścia na ochłodę ewentualnych niecnych zamiarów ;)


Albo zawołaj kumpla.
https://www.youtube.com/watch?v=YMnP_zQmMLw
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez madcap » 4/1/2016, 23:32

gdzieś słyszałem tezę, że jak masz syna, to się martwisz tylko o jednego pindolka.
ale jak masz córkę to o wszystkie pindolki świata.

od Nowego roku do wczoraj walczyłem z jakimś rotawirusem
srałem częściej niż mrugałem.
wczoraj zaczęło przechodzić ale bylem kurewsko odwodniony.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez ASR1927 » 4/1/2016, 23:47

Dlatego kocham starą niemiecką motoryzację (tudzież hiszpańsko niemiecką - za temperament:-D) Utrzymanie Opela kosztuje mnie grosze a jak przychodzi do wymiany amortyzatorów, wahaczy, łączników albo elementów których nie jestem w stanie pokazać palcem na rysunku technicznym samochodu - wystarczy, że nie paliłbym przez tydzień i wyjdzie na jedno
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez rosiboj » 4/1/2016, 23:53

Ale gadacie glupoty, Moj syn niedawno skonczyl rok i jestem z niego taki dumny , ze nie znam tak trudnych wyrazow zeby to opisac a jedynym moim zmartwieniem jest to kiedy bede mogl mu kupic pierwszy motocykl
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Czester » 5/1/2016, 02:21

Vergon napisał(a):Poebao? Jak to kurva? To mnie każdy straszy, że się targnę na swoje życie jak będę miał zrobić wielowahaczowe z przodu w mojej A4, ale u mnie to dużo taniej wychodzi z tego co pamiętam za całą torbę wahaczy.

Miałem właśnie to samo napisać i znowu Vergon mnie uprzedził. Z czego te wahacze w Alfie są zrobione? Dlaczego kosztują tyle, co komplet wielowahaczy w Audi? :shock: Ja za dolne wahacze do A6 płaciłem po 150 zeta za sztukę.



madcap napisał(a):od Nowego roku do wczoraj walczyłem z jakimś rotawirusem
srałem częściej niż mrugałem.
wczoraj zaczęło przechodzić ale bylem kurewsko odwodniony.

Pewnie za mało wypiłeś ;)



rosiboj napisał(a):Ale gadacie glupoty, Moj syn niedawno skonczyl rok i jestem z niego taki dumny , ze nie znam tak trudnych wyrazow zeby to opisac a jedynym moim zmartwieniem jest to kiedy bede mogl mu kupic pierwszy motocykl

Poczekaj aż zacznie dorastać...
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Walenty » 5/1/2016, 02:37

Mordy, to ile w końcu trzeba wyłożyć za ten słynny aluminiowy wahacz do audi, w którym nie da się wymieniać tulei?
Mój znajomy między innymi z tego powodu pozbył się B6.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Czester » 5/1/2016, 02:55

Tak jak pisałem wcześniej - 150 zeta za wahacz dolny gięty, ale to było ponad rok temu.
Masz tu ceny aktualne: http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... i-1-1-1218
Wahacz prosty jest o połowę tańszy. Górne w ogóle kosztują grosze. Czasy, w których wymiana przedniego zawieszenia w Audi przyprawiała o zawrót głowy minęły bezpowrotnie.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Vergon » 5/1/2016, 11:53

madcap napisał(a):gdzieś słyszałem tezę, że jak masz syna, to się martwisz tylko o jednego pindolka.
ale jak masz córkę to o wszystkie pindolki świata.


Hah prawda, pocieszające ;)

Eee to nie ma tragedii, widzę że jest jeszcze taniej niż wtedy jak ostatni raz to sprawdzałem.
A swoja drogą powiem Wam, że ta A4 od momentu zakupu z ~100kkm na liczniku przejechała ~120kkm i NIC NIGDY nie wymagało wymiany poza olejem, filtrami, rozrządem, żarówkami, wycieraczkami i hamulcami i w dalszym ciągu w środku cisza jak makiem zasiał i wszystko działa jak należy.

Żeby to nie była cisza przed burzą, bo jak pyerdolnie gradem usterek to nie będę wiedział w co ręce włożyć :twisted:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr